Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravská Polhora

V meste Oravská Polhora (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oravská Polhora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oravská Polhora

Apartmán Nina

9,8

Apartmán Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nina. Apartmán Nina ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Oravská Polhora. Najbližší lyžiarsky vlek sa nachádza vo vzdialenosti necelých 800 metrov. Ubytovanie Apartmán Nina sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Nina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Nina momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartmán Monika

9,5

Apartmán Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Monika. Apartmán Monika sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Monika sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Monika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Monika momentálne evidujeme 29 recenzií.

Hostinec Babia hora

9,1

Hostinec Babia hora

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Babia hora. Hostinec Babia hora sa nachádza v Oravskej Polhore. Hosťom ponúka gril, terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostinec Babia hora sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hostinec Babia hora má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Hostinec Babia hora momentálne evidujeme 121 recenzií.

Starý dom

8,7

Starý dom

Ubytovanie (Penzión) Starý dom. Situated in Oravská Polhora, Starý dom has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Starý dom sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán na hranici

8,6

Apartmán na hranici

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na hranici. Apartmán na hranici is set in Oravská Polhora and offers a terrace. The accommodation is 45 km from Ustroń. Ubytovanie Apartmán na hranici sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Zuzka pod Babou horou

7,5

Chata Zuzka pod Babou horou

Ubytovanie Chata Zuzka pod Babou horou. Featuring a hot tub, Chata Zuzka pod Babou horou is located in Oravská Polhora. Ubytovanie Chata Zuzka pod Babou horou sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Hrubjak

6,7

Penzión Hrubjak

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Hrubjak. Set in Oravská Polhora, 43 km from Wisła, Penzión Hrubjak offers a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Penzión Hrubjak sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Emma

Drevenica Emma

Ubytovanie Drevenica Emma. Located in Oravská Polhora and only 40 km from Orava Castle, Drevenica Emma provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Drevenica Emma sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kristina pod Babou horou

Chata Kristina pod Babou horou

Ubytovanie (Horská chata) Chata Kristina pod Babou horou. Chata Kristina pod Babou horou sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka záhradu a terasu. Počas pobytu v chate máte k dispozícii balkón. Ubytovanie Chata Kristina pod Babou horou sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Chata Kristina pod Babou horou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Živa

Chata Živa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Živa. Chata Živa sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka ubytovanie s TV. Ubytovanie Chata Živa sa nachádza v meste (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Oravská Polhora

Mesto Oravská Polhora sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Oravská Polhora.