Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravská Polhora

V meste Oravská Polhora (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oravská Polhora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oravská Polhora

Apartmán Nina

9,8

Apartmán Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nina. Apartmán Nina ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Oravská Polhora. Najbližší lyžiarsky vlek sa nachádza vo vzdialenosti necelých 800 metrov. Ubytovanie Apartmán Nina sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Nina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Nina momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartmán Monika

9,5

Apartmán Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Monika. Apartmán Monika sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Monika sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Monika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Monika momentálne evidujeme 29 recenzií.

Hostinec Babia hora

9,1

Hostinec Babia hora

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Babia hora. Hostinec Babia hora sa nachádza v Oravskej Polhore. Hosťom ponúka gril, terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostinec Babia hora sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Babia hora má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Hostinec Babia hora momentálne evidujeme 121 recenzií.

Horský Orol

8,9

Horský Orol

Ubytovanie (Penzión) Horský Orol. Penzión Horský orol sa nachádza na vedľajšej ceste na okraji lesa v obci Oravská Polhora v Žilinskom kraji. Je vzdialený 15 km od Oravskej priehrady. Ubytovanie Horský Orol sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Horský Orol má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Horský Orol momentálne evidujeme 43 recenzií.

Chata Kristina pod Babou horou

Chata Kristina pod Babou horou

Ubytovanie (Horská chata) Chata Kristina pod Babou horou. Chata Kristina pod Babou horou sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka záhradu a terasu. Počas pobytu v chate máte k dispozícii balkón. Ubytovanie Chata Kristina pod Babou horou sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chata Kristina pod Babou horou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Živa

Chata Živa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Živa. Chata Živa sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka ubytovanie s TV. Ubytovanie Chata Živa sa nachádza v meste (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oravská Polhora

Mesto Oravská Polhora sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Oravská Polhora.