Hľadať

Ubytovanie

Starý dom Penzión

Oravská Polhora 909, 029 47 Oravská Polhora, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Starý dom. Situated in Oravská Polhora, Starý dom has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Starý dom sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Starý dom

Guests at the accommodation will be able to enjoy activities in and around Oravská Polhora, like skiing and cycling. Situated in Oravská Polhora, Starý dom has a garden, barbecue facilities and a terrace. The guest house features family rooms. At the guest house, each room includes a wardrobe. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 79 km from the guest house. At Starý dom the rooms include bed linen and towels. Zakopane is 47 km from Starý dom, while Bielsko-Biala is 41 km from the property. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property.

Iná ubytovanie v meste Oravská Polhora

Apartmán Nina

9,8

Apartmán Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nina. Apartmán Nina ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Oravská Polhora. Najbližší lyžiarsky vlek sa nachádza vo vzdialenosti necelých 800 metrov. Ubytovanie Apartmán Nina sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Nina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Nina momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartmán Monika

9,5

Apartmán Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Monika. Apartmán Monika sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Monika sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Monika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Monika momentálne evidujeme 29 recenzií.

Hostinec Babia hora

9,1

Hostinec Babia hora

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Babia hora. Hostinec Babia hora sa nachádza v Oravskej Polhore. Hosťom ponúka gril, terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostinec Babia hora sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hostinec Babia hora má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Hostinec Babia hora momentálne evidujeme 121 recenzií.

Apartmán na hranici

8,6

Apartmán na hranici

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na hranici. Apartmán na hranici is set in Oravská Polhora and offers a terrace. The accommodation is 45 km from Ustroń. Ubytovanie Apartmán na hranici sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Hrubjak

6,7

Penzión Hrubjak

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Hrubjak. Set in Oravská Polhora, 43 km from Wisła, Penzión Hrubjak offers a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Penzión Hrubjak sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kristina pod Babou horou

Chata Kristina pod Babou horou

Ubytovanie (Horská chata) Chata Kristina pod Babou horou. Chata Kristina pod Babou horou sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka záhradu a terasu. Počas pobytu v chate máte k dispozícii balkón. Ubytovanie Chata Kristina pod Babou horou sa nachádza v meste Oravská Polhora (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Chata Kristina pod Babou horou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Živa

Chata Živa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Živa. Chata Živa sa nachádza v obci Oravská Polhora a ponúka ubytovanie s TV. Ubytovanie Chata Živa sa nachádza v meste (Slovensko - Žilinský kraj).