Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pliešovce

V meste Pliešovce (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pliešovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pliešovce

Modra Farma

9,7

Modra Farma

Ubytovanie (Kemping) Modra Farma. Kemp Modra Farma sídli v areáli storočnej farmy v obci Pliešovce. Ponúka vonkajší bazén a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Modra Farma sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Huize Zwaluw - Lastovicka

9,2

Huize Zwaluw - Lastovicka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Huize Zwaluw - Lastovicka. Ubytovacie zariadenie Huize Zwaluw - Lastovička sa nachádza v pokojnej oblasti uprostred prírody. Ubytovanie Huize Zwaluw - Lastovicka sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Huize Zwaluw - Lastovicka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkové domy Huize Zwaluw - Lastovicka momentálne evidujeme 19 recenzií.

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

Ubytovanie (Kemping) Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp. Naturistický kemping Dobrá Lúka obkolesený prírodou sa nachádza v priestoroch bývalej farmy v blízkosti obce Pliešovce. Ubytovanie Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa v prírode

Chalupa v prírode

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa v prírode. Chalupa v prírode so záhradou sa nachádza v obci Pliešovce v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Chalupa v prírode sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Pliešovce

Mesto Pliešovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Pliešovce.