Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pliešovce

V meste Pliešovce (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pliešovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pliešovce

Dom na jazere

10

Dom na jazere

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom na jazere. Ubytovacie zariadenie Dom na jazere so záhradou sa nachádza v Pliešovciach v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Dom na jazere sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Modra Farma

9,7

Modra Farma

Ubytovanie (Kemping) Modra Farma. Kemp Modra Farma sídli v areáli storočnej farmy v obci Pliešovce. Ponúka vonkajší bazén a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Modra Farma sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa na samote

8,8

Chalupa na samote

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na samote. Chalupa na samote sa nachádza v obci Pliešovce a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou, bankomatom, a... Ubytovanie Chalupa na samote sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

Ubytovanie (Kemping) Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp. Naturistický kemping Dobrá Lúka obkolesený prírodou sa nachádza v priestoroch bývalej farmy v blízkosti obce Pliešovce. Ubytovanie Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Kemping Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Pliešovce

Mesto Pliešovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Pliešovce.