Hľadať

Ubytovanie

Chalupa na samote Dovolenkový dom

Lonec 477, 962 63 Pliešovce, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na samote. Chalupa na samote sa nachádza v obci Pliešovce a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou, bankomatom, a... Ubytovanie Chalupa na samote sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Chalupa na samote

K jeho vybaveniu patrí aj satelitná TV s plochou obrazovkou a práčka. Okrem toho ubytovanie ponúka saunu, gril a záhradu a hostia si v ňom môžu kúpiť skipasy. Chalupa na samote sa nachádza v obci Pliešovce a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou, bankomatom, a bezplatným súkromným parkoviskom. V okolí tohto dovolenkového domu sa hostia môžu venovať aktivitám ako stolný tenis, lyžovanie či pešia turistika. Dovolenkový dom má 2 spálne, kuchyňu vybavenú umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. V ubytovaní Chalupa na samote môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Ubytovanie je vzdialené 36 km od Banskej Bystrice a 23 km od Banskej Štiavnice.

Iná ubytovanie v meste Pliešovce

Dom na jazere

10

Dom na jazere

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom na jazere. Ubytovacie zariadenie Dom na jazere so záhradou sa nachádza v Pliešovciach v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Dom na jazere sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Modra Farma

9,7

Modra Farma

Ubytovanie (Kemping) Modra Farma. Kemp Modra Farma sídli v areáli storočnej farmy v obci Pliešovce. Ponúka vonkajší bazén a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Modra Farma sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp

Ubytovanie (Kemping) Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp. Naturistický kemping Dobrá Lúka obkolesený prírodou sa nachádza v priestoroch bývalej farmy v blízkosti obce Pliešovce. Ubytovanie Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Kemping Naturism Camping Dobra Luka - Nuda Camp nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.