Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Počátky

V meste Počátky (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Počátky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Počátky

Penzion Oloffson

9,5

Penzion Oloffson

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oloffson. Penzión Oloffson sa nachádza v meste Počátky a ponúka gril a záhradu. Všetky izby majú kuchynku a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Oloffson sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Oloffson má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Oloffson momentálne evidujeme 79 recenzií.

PENZION Počátky

8,9

PENZION Počátky

Ubytovanie (Penzión) PENZION Počátky. The property provides city views and a terrace. Guest rooms at PENZION Počátky are equipped with a flat-screen TV and a kitchenette. Ubytovanie PENZION Počátky sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PENZION Počátky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión PENZION Počátky momentálne evidujeme 48 recenzií.

Resort Svata Katerina

8,6

Resort Svata Katerina

Ubytovanie (Hotel) Resort Svata Katerina. Rezort Svatá Kateřina sa nachádza v pokojnej lokalite uprostred lesa, kam nie je povolený vstup autom, 3 km od mesta Počátky. Ubytovanie Resort Svata Katerina sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Resort Svata Katerina má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Resort Svata Katerina momentálne evidujeme 130 recenzií.

Letohrádek sv. Vojtěch

8,6

Letohrádek sv. Vojtěch

Ubytovanie (Hotel) Letohrádek sv. Vojtěch. Hotel Letohrádek sv. Vojtěch sa nachádza v obci Počátky. Ponúka wellness centrum, masáže a saunu. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Letohrádek sv. Vojtěch sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Letohrádek sv. Vojtěch má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Letohrádek sv. Vojtěch momentálne evidujeme 163 recenzií.

Penzion U Karásků

6,7

Penzion U Karásků

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Karásků. Penzión U Karásků sa nachádza v meste Počátky a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion U Karásků sa nachádza v meste Počátky (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 8 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Polesí

Holiday home in Polesí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Polesí. Holiday home in Polesí is set in Počátky. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Holiday home in Polesí sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Pre Dovolenkový dom Holiday home in Polesí nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Park Volmanec

Park Volmanec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Park Volmanec. Park Volmanec sa nachádza v meste Počátky a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Jihlava je vzdialená 28 km a Tábor 45 km. Ubytovanie Park Volmanec sa nachádza v meste Počátky (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Počátky

Mesto Počátky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Počátky.