Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Park Volmanec

Třeboň is 47 km from Park Volmanec, while Tábor is 45 km away. The nearest airport is Pardubice Airport, 88 km from the accommodation. Located in Počátky in the Vysocina region, Park Volmanec provides accommodation with free private parking. A continental breakfast is available daily at the apartment.

Iná ubytovanie v meste Počátky

Apartmán Počátky

9,6

Apartmán Počátky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Počátky. Apartmán Počátky is set in Počátky. The apartment is in an area where guests can engage in activities such as hiking and cycling. Ubytovanie Apartmán Počátky sa nachádza v meste Počátky (Česko - Vysočina).

Penzion Oloffson

9,5

Penzion Oloffson

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oloffson. Penzión Oloffson sa nachádza v meste Počátky a ponúka gril a záhradu. Všetky izby majú kuchynku a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Oloffson sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion Oloffson má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Oloffson momentálne evidujeme 79 recenzií.

PENZION Počátky

8,9

PENZION Počátky

Ubytovanie (Penzión) PENZION Počátky. The property provides city views and a terrace. Guest rooms at PENZION Počátky are equipped with a flat-screen TV and a kitchenette. Ubytovanie PENZION Počátky sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie PENZION Počátky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión PENZION Počátky momentálne evidujeme 48 recenzií.

Resort Svata Katerina

8,6

Resort Svata Katerina

Ubytovanie (Hotel) Resort Svata Katerina. Rezort Svatá Kateřina sa nachádza v pokojnej lokalite uprostred lesa, kam nie je povolený vstup autom, 3 km od mesta Počátky. Ubytovanie Resort Svata Katerina sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Resort Svata Katerina má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Resort Svata Katerina momentálne evidujeme 130 recenzií.

Letohrádek sv. Vojtěch

8,6

Letohrádek sv. Vojtěch

Ubytovanie (Hotel) Letohrádek sv. Vojtěch. Hotel Letohrádek sv. Vojtěch sa nachádza v obci Počátky. Ponúka wellness centrum, masáže a saunu. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Letohrádek sv. Vojtěch sa nachádza v meste Počátky (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Letohrádek sv. Vojtěch má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Letohrádek sv. Vojtěch momentálne evidujeme 163 recenzií.

Penzion U Karásků

6,7

Penzion U Karásků

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Karásků. Penzión U Karásků sa nachádza v meste Počátky a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion U Karásků sa nachádza v meste Počátky (Česko - Vysočina).

Ubytování Počátky

Ubytování Počátky

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Počátky. Located in Počátky in the Vysocina region, Ubytování Počátky features a balcony. The property is 44 km from Třeboň and free private parking is provided. Ubytovanie Ubytování Počátky sa nachádza v meste Počátky (Česko - Vysočina).

Park Volmanec

Park Volmanec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Park Volmanec. Park Volmanec sa nachádza v meste Počátky a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Jihlava je vzdialená 28 km a Tábor 45 km. Ubytovanie Park Volmanec sa nachádza v meste Počátky (Česko - Vysočina).