Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Polje

V meste Polje (Chorvátsko) máme celkom 35 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Polje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Polje

Apartment Molnar

9,6

Apartment Molnar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Molnar. Toto ubytovanie sa nachádza v obci Polje, 35 km od Opatije a 27 km od Rijeky. Je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Apartment Molnar sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ankica

9,3

Apartment Ankica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ankica. Apartmán Ankica sa nachádza v meste Polje a ponúka hosťom ubytovanie v s bezplatným Wi-Fi a prístupom do záhrady s terasou. Ubytovanie Apartment Ankica sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments POLJE

9,3

Apartments POLJE

Ubytovanie (Apartmány) Apartments POLJE. Apartmány Adela sa nachádzajú v letovisku Polje, 35 km od mesta Opatija. Ubytovanie Apartments POLJE sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mir

9

Villa Mir

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mir. Klimatizovaná Villa Mir ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Polje. Mesto Opatija je vzdialené 35 km. Ubytovanie Villa Mir sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman studio Tea 2

8,6

Apartman studio Tea 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman studio Tea 2. Apartmán studio Tea 2 sa nachádza v meste Polje a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman studio Tea 2 sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljubica

8,6

Apartments Ljubica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljubica. Ubytovanie Apartments Ljubica s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Polje a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josipa

8,5

Apartment Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josipa. Apartment Josipa is a self-catering accommodation located in Polje. FreeWiFi access is available. Ubytovanie Apartment Josipa sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Knott

8,5

Haus Knott

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Knott. Featuring a patio with garden views, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Haus Knott can be found in Polje, close to Mala plaža and 1. Ubytovanie Haus Knott sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nonna Stara

8,5

Nonna Stara

Ubytovanie (Apartmán) Nonna Stara. Apartmán Nonna Stara so záhradou sa nachádza v obci Polje na ostrove Krk. Apartmán má terasu. Ubytovanie Nonna Stara sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman studio Tea 1

8,4

Apartman studio Tea 1

Ubytovanie (Penzión) Apartman studio Tea 1. Situated in Polje, Apartman studio Tea 1 has a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartman studio Tea 1 sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana

8,4

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v stredisku Polje a ponúka terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Murvenica

8

Vila Murvenica

Ubytovanie (Vila) Vila Murvenica. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Vila Murvenica is located in Šilo. Ubytovanie Vila Murvenica sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dunato

7,6

Apartment Dunato

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dunato. Ubytovanie Apartment Dunato sa nachádza v obci Polje. V tomto apartmáne s výhľadom do záhrady je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a patio. Ubytovanie Apartment Dunato sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Maria (MLK171)

Holiday Home Maria (MLK171)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Maria (MLK171). Located in Polje, 2 km from Petrina Beach and 2.1 km from Mala plaža, Holiday Home Maria (MLK171) provides air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie Holiday Home Maria (MLK171) sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone Villa Levanda With Private Pool

Stone Villa Levanda With Private Pool

Ubytovanie (Vila) Stone Villa Levanda With Private Pool. Set in Polje, 2 km from Petrina Beach and 2.5 km from Supovica Beach, Stone Villa Levanda With Private Pool offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Stone Villa Levanda With Private Pool sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lente

Villa Lente

Ubytovanie (Vila) Villa Lente. Located in Polje, Villa Lente offers a private pool. The property is 20 km from Baška and free private parking is featured. Ubytovanie Villa Lente sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486

Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486. Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486 is situated in Polje, 1.5 km from Petrina Beach, 2 km from Na Vodici Beach, as well as 2 km from Mala plaža. Ubytovanie Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486 sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa NONNA

Villa NONNA

Ubytovanie (Vila) Villa NONNA. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Villa NONNA can be found in Polje, close to Mala plaža and 1. Ubytovanie Villa NONNA sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vita

Villa Vita

Ubytovanie (Vila) Villa Vita. Located just 2 km from Petrina Beach, Villa Vita provides accommodation in Polje with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well... Ubytovanie Villa Vita sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 271 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach!

Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach!

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach!. Set in Polje, just 1.6 km from Petrina Beach, Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach! Ubytovanie Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach! sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ecohouse Oliveglia

Ecohouse Oliveglia

Ubytovanie (Chata v prírode) Ecohouse Oliveglia. Ubytovacie zariadenie Ecohouse Oliveglia sa nachádza v obci Šilo, 9 km od pláže St. Marak v Risike. Na mieste je k dispozícii záhrada a terasa. Ubytovanie Ecohouse Oliveglia sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms

Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms. Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms, featuring barbecue facilities, is located in Polje, 1.8 km from Supovica Beach and 2.1 km from Beach Murvenica. Ubytovanie Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Polje. Five-Bedroom Holiday Home in Polje is located in Polje. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Polje sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 276 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Polje

Three-Bedroom Holiday Home in Polje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Polje. Set in Polje, Three-Bedroom Holiday Home in Polje offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Polje sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 384 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Set in Polje, Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 291 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Stone House Apartment With A Swimming Pool

Old Stone House Apartment With A Swimming Pool

Ubytovanie (Apartmán) Old Stone House Apartment With A Swimming Pool. Situated in Polje, 1.6 km from Mala plaža and 1.7 km from Na Vodici Beach, Old Stone House Apartment With A Swimming Pool offers a seasonal outdoor... Ubytovanie Old Stone House Apartment With A Swimming Pool sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nikol

Villa Nikol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Nikol. Featuring an outdoor pool and garden views, Villa Nikol is set in Polje. Ubytovanie Villa Nikol sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 395 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four Bedrooms Villa Anita

Four Bedrooms Villa Anita

Ubytovanie (Vila) Four Bedrooms Villa Anita. Located in Polje in the Krk Island region and Mala plaža reachable within 1. Ubytovanie Four Bedrooms Villa Anita sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Goran

House Goran

Ubytovanie (Penzión) House Goran. Dovolenkový dom Rooms Vugica Polje s výhľadom na more a okolité olivové háje ponúka ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania, balkónom a... Ubytovanie House Goran sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Polje. Featuring an outdoor pool and sea views, Five-Bedroom Holiday Home in Polje is located in Polje. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Polje sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 073 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio TEA

Studio TEA

Ubytovanie (Apartmány) Studio TEA. Situated in Polje, Studio TEA features free WiFi and units equipped with a kitchen and terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Studio TEA sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms

Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms. Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms is situated in Polje and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Polje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Polje

Mesto Polje sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 35 hotelov a ubytovanie v meste Polje.