Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Porat

V meste Porat (Chorvátsko) máme celkom 67 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Porat

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Porat

Apartment Porat

9,9

Apartment Porat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Porat. Boasting garden views, Apartment Porat provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.2 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Mima

9,9

Apartman Mima

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mima. Located in Porat, Apartman Mima provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Mima sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Ružmarin

9,8

Apartment Villa Ružmarin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Ružmarin. Set in Porat in the Krk Island region, Apartment Villa Ružmarin features a patio and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Villa Ružmarin sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Luxury Apartments Otia

9,8

Luxury Apartments Otia

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Otia. Situated in Porat in the Krk Island region, with Uhlić Beach and Rova Beach nearby, Luxury Apartments Otia features accommodation with free private... Ubytovanie Luxury Apartments Otia sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ivana

9,8

Apartman Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivana. Ubytovacie zariadenie Apartman Ivana sa nachádza v meste Porat. Je situované na pláži a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Ivana sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Summer House Magdalena

9,8

Summer House Magdalena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Summer House Magdalena. Ubytovacie zariadenie Summer House Magdalena sa nachádza v obci Malinska, len 450 metrov od pláže Uhlić. Ubytovanie Summer House Magdalena sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartman Porat

9,8

Luxury Apartman Porat

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartman Porat. Located in Porat, 300 metres from Uhlić Beach and 1.3 km from Vantacici Beach, Luxury Apartman Porat offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Luxury Apartman Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Island getaway with a sea view

9,7

Island getaway with a sea view

Ubytovanie (Apartmán) Island getaway with a sea view. Set in Porat, 300 metres from Uhlić Beach, Island getaway with a sea view offers a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Island getaway with a sea view sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mary

9,6

Apartment Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mary. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Mary can be found in Porat, close to Vantacici Beach and 1.2 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment Mary sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Tunera

9,6

Luxury Apartments Villa Tunera

Ubytovanie (Penzión) Luxury Apartments Villa Tunera. Penzión Luxury Apartments Villa Tunera sa nachádza v meste Porat, necelých 700 metrov od pláže Uhlić, 800 metrov od pláže Vantačići a ponúka ubytovanie so... Ubytovanie Luxury Apartments Villa Tunera sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Dujmović 2

9,6

Pansion Dujmović 2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Pansion Dujmović 2. Providing garden views, Pansion Dujmović 2 in Porat provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden, barbecue facilities and a... Ubytovanie Pansion Dujmović 2 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aria

9,6

Villa Aria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Aria. Villa Aria sa nachádza v meste Porat a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Villa Aria sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman I&A

9,5

Apartman I&A

Ubytovanie (Apartmán) Apartman I&A. Featuring garden views, Apartman I&A provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Vantacici Beach. Ubytovanie Apartman I&A sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment Aren

9,4

Studio apartment Aren

Ubytovanie (Apartmány) Studio apartment Aren. Set in Porat, 100 metres from Uhlić Beach and 1.4 km from Rova Beach, Studio apartment Aren offers accommodation with air conditioning and access to a... Ubytovanie Studio apartment Aren sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Porat Malinska

9,3

Apartmani Porat Malinska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Porat Malinska. Situated in Malinska in the Krk Island region, with St. Ubytovanie Apartmani Porat Malinska sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marina Porat

9,3

Marina Porat

Ubytovanie (Apartmán) Marina Porat. A garden is offered on-site at Marina Porat, which is set in Porat, just 1.1 km away from Vantacici Beach and 1.2 km away from Rova Beach. Ubytovanie Marina Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Cosy, sea view apartment Porat

9,3

Cosy, sea view apartment Porat

Ubytovanie (Apartmán) Cosy, sea view apartment Porat. Featuring sea views, Cosy, sea view apartment Porat offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Rova Beach. Ubytovanie Cosy, sea view apartment Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Porat ****

9,2

Apartment in Porat ****

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Porat ****. Apartmán In Porat **** sa nachádza v meste Porat, 600 metrov od pláže Uhlić a necelý 1 km od pláže Vantacici. Ponúka reštauráciu a klimatizované... Ubytovanie Apartment in Porat **** sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dora and Tonka Krk

9,1

Apartments Dora and Tonka Krk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dora and Tonka Krk. Tieto apartmány sa nachádzajú v obci Porat, 28 km od mesta Opatija. Vo všetkých priestoroch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Dora and Tonka Krk sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Porat

9

Apartments Porat

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Porat. Apartmány Porat sa nachádzajú v letovisku Porat na ostrove Krk, 28 km od mesta Opatija. Ponúkajú terasu s výhľadom na more a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ana

9

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana. Offering a garden and a terrace, Apartman Ana in Porat is close to Vantacici Beach and Rova Beach. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Porat

9

Apartment Porat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Porat. Apartment Porat offers accommodation in Porat. The air-conditioned unit is 28 km from Opatija. The kitchen is equipped with a fridge. Ubytovanie Apartment Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Teo

8,9

Apartments Teo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Teo. Apartmány Teo sa nachádzajú v meste Porat, 28 km od Opatije. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Apartments Teo sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna

8,9

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna. Situated in Porat, within 1.2 km of Vantacici Beach, Apartment Vesna offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani "RUŽA"

8,8

Apartmani "RUŽA"

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani "RUŽA". Located 700 metres from Vantacici Beach, Apartmani "RUŽA" offers free bikes, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartmani "RUŽA" sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bosiljka

8,8

Apartment Bosiljka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bosiljka. Set in Porat in the Krk Island region and Vantacici Beach reachable within 700 metres, Apartment Bosiljka offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartment Bosiljka sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Šegulja

8,8

Pansion Šegulja

Ubytovanie (Penzión) Pansion Šegulja. Ubytovacie zariadenie Pansion Šegulja sa nachádza v meste Malinska na ostrove Krk, len pár krokov od Jadranského mora. Ubytovanie Pansion Šegulja sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments TB

8,7

Apartments TB

Ubytovanie (Apartmány) Apartments TB. Situated in Porat in the Krk Island region, with Uhlić Beach and Vantacici Beach nearby, Apartments TB features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments TB sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Yellow Porat

8,4

Apartment Yellow Porat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Yellow Porat. Apartment Yellow Porat, featuring a garden and barbecue facilities, is set in Porat, 1.3 km from Rova Beach and 1.3 km from Vantacici Beach. Ubytovanie Apartment Yellow Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anchor

7,8

Apartments Anchor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anchor. Apartmány Anchor sa nachádzajú v meste Porat a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Anchor sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Porat/Insel Krk 13032

Apartment in Porat/Insel Krk 13032

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 13032. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Porat/Insel Krk 13032 is set in Porat, just 150 metres from Uhlić Beach. Ubytovanie Apartment in Porat/Insel Krk 13032 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zlendic A4

Apartment Zlendic A4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zlendic A4. Situated in Porat, just 350 metres from Uhlić Beach, Apartment Zlendic A4 features accommodation with a garden, water sports facilities, barbecue... Ubytovanie Apartment Zlendic A4 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rainbow

Apartments Rainbow

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rainbow. Apartmány Rainbow sa nachádzajú v letovisku Porat, 28 km od mesta Opatija a 23 km od mesta Rijeka. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a gril. Ubytovanie Apartments Rainbow sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Porat 22

Apartment Porat 22

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Porat 22. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Porat 22 is located in Porat, within just 250 metres of Uhlić Beach. Ubytovanie Apartment Porat 22 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katica

Apartment Katica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katica. Featuring barbecue facilities, Apartment Katica offers accommodation in Porat, 1 km from Vantacici Beach and 1.1 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment Katica sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Magdalena

Villa Magdalena

Ubytovanie (Vila) Villa Magdalena. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Magdalena is set in Porat. Ubytovanie Villa Magdalena sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Klara 1

Vila Klara 1

Ubytovanie (Penzión) Vila Klara 1. Facing the beachfront in Porat, Vila Klara 1 has an outdoor pool and a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Vila Klara 1 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Porat

Three-Bedroom Holiday Home in Porat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Porat. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Porat is located in Porat. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Porat sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartmani Gaćina

Apartmani Gaćina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gaćina. Ubytovanie Apartmani Gaćina sa nachádza v meste Porat na ostrove Krk, neďaleko pláží Uhlić a Vantacici. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Gaćina sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Porat/Insel Krk 14725

Apartment in Porat/Insel Krk 14725

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 14725. Apartment in Porat/Insel Krk 14725 is set in Porat, 650 metres from Uhlić Beach, less than 1 km from Vantacici Beach, and an 11-minute walk from Rova... Ubytovanie Apartment in Porat/Insel Krk 14725 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dario

Apartments Dario

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dario. Situated in Porat in the Krk Island region, with Uhlić Beach and Rova Beach nearby, Apartments Dario features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Dario sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kučan

Villa Kučan

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kučan. Set in Porat in the Krk Island region and Uhlić Beach reachable within 500 metres, Villa Kučan offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Villa Kučan sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Giulitta 2

Apartman Giulitta 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Giulitta 2. Apartman Giulitta 2 is set in Porat. Guests may enjoy free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartman Giulitta 2 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Porat/Insel Krk 13155

Apartments in Porat/Insel Krk 13155

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Porat/Insel Krk 13155. Apartments in Porat/Insel Krk 13155 is located in Porat, 550 metres from Uhlić Beach, 1.1 km from Vantacici Beach, and 1.1 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartments in Porat/Insel Krk 13155 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Porat/Insel Krk 13155

Apartments in Porat/Insel Krk 13155

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Porat/Insel Krk 13155. Apartments in Porat/Insel Krk 13155 is set in Porat, 550 metres from Uhlić Beach, 1.1 km from Vantacici Beach, and 1.1 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartments in Porat/Insel Krk 13155 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Porat - 2

Holiday home Porat - 2

Ubytovanie (Apartmán) Holiday home Porat - 2. Holiday home Porat - 2 has a balcony and is set in Porat, within just 1.3 km of Rova Beach and 1.3 km of Vantacici Beach. Ubytovanie Holiday home Porat - 2 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 650 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adria Sun

Apartment Adria Sun

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adria Sun. Boasting city views, Apartment Adria Sun features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment Adria Sun sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Beata

Apartment Beata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beata. Offering a garden and mountain view, Apartment Beata is situated in Porat, 1.1 km from Vantacici Beach and 1.1 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment Beata sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Porat/Insel Krk 13205

Apartment in Porat/Insel Krk 13205

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 13205. Apartment in Porat/Insel Krk 13205 is situated in Porat, 250 metres from Uhlić Beach, 1.4 km from Vantacici Beach, as well as 1.4 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment in Porat/Insel Krk 13205 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Porat/Insel Krk 13159

Apartment in Porat/Insel Krk 13159

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 13159. Located 150 metres from Uhlić Beach, 1.4 km from Rova Beach and 1. Ubytovanie Apartment in Porat/Insel Krk 13159 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Porat 1

Apartment Porat 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Porat 1. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Porat 1 is set in Porat, within just 250 metres of Uhlić Beach. Ubytovanie Apartment Porat 1 sa nachádza v meste Porat (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Porat

Mesto Porat sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 67 hotelov a ubytovanie v meste Porat.