Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Portorož

V meste Portorož (Slovinsko) máme celkom 335 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Portorož

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Portorož

Apartmaji Relax

10

Apartmaji Relax

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Relax. Boasting a balcony with garden views, a garden and a tennis court, Apartmaji Relax can be found in Portorož, close to Portoroz Thermal Spa and 2. Ubytovanie Apartmaji Relax sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view apartment Jadranka

10

Sea view apartment Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment Jadranka. Featuring sea views, Sea view apartment Jadranka offers accommodation with a balcony and a kettle, around 350 metres from Central Beach Portoroz. Ubytovanie Sea view apartment Jadranka sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU

9,9

Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU. Set in Portorož and only 150 metres from Vile Park Beach, Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU offers accommodation with garden views, free WiFi and... Ubytovanie Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Silvia

9,9

Pension Silvia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Silvia. Penzión Silvia prevádzkovaný rodinou sa nachádza 150 metrov od pláže Bernardin a 1 km od obľúbenej piesočnatej pláže v centre mesta Portorož. Ubytovanie Pension Silvia sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cvetka

9,9

Apartment Cvetka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvetka. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Cvetka is located in Portorož. Ubytovanie Apartment Cvetka sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMA SEA VIEW

9,8

APARTMA SEA VIEW

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA SEA VIEW. Featuring garden views, APARTMA SEA VIEW offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.5 km from Seca Cape Beach. Ubytovanie APARTMA SEA VIEW sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmony apartment Portoroz

9,8

Harmony apartment Portoroz

Ubytovanie (Apartmány) Harmony apartment Portoroz. Ubytovanie Harmony apartment Portoroz sa nachádza v meste Portorož, 2,5 km od termálnych kúpeľov Portorož a 2,7 km od prírodného parku Sečovlje Salina. Ubytovanie Harmony apartment Portoroz sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karmens quiet place

9,8

Karmens quiet place

Ubytovanie (Apartmán) Karmens quiet place. Situated in Portorož, within less than 1 km of Camp Lucija Beach and a 13-minute walk of Seca Cape Beach, Karmens quiet place offers accommodation with... Ubytovanie Karmens quiet place sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Floating House Marina Royal

9,8

Floating House Marina Royal

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Floating House Marina Royal. With sea views, Floating House Marina Royal is set in Portorož and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, children's playground and terrace. Ubytovanie Floating House Marina Royal sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lili

9,8

Villa Lili

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lili. Situated in Portorož, 400 metres from Central Beach Portoroz and 600 metres from Meduza Beach, Villa Lili features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Lili sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tim

9,8

Apartments Tim

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tim. Ubytovacie zariadenie Apartments Tim sa nachádza v meste Portorož, 400 metrov od pláže Meduza a 800 metrov od hlavnej pláže Portorož. Ubytovanie Apartments Tim sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BBP apartment

9,8

BBP apartment

Ubytovanie (Apartmán) BBP apartment. Apartmán BBP sa nachádza v Portoroži. Je z neho výhľad na more a k dispozícii je balkón. Ubytovanie BBP apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Monfort

9,7

Monfort

Ubytovanie (Apartmány) Monfort. Ubytovacie zariadenie Monfort s výhľadom na more sa nachádza v meste Portorož, 500 metrov od pláže Meduza. Ubytovanie Monfort sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katja

9,7

Apartment Katja

Ubytovanie (Penzión) Apartment Katja. Ubytovacie zariadenie Rooms Katja sa nachádza v meste Portorož, 800 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Ubytovanie Apartment Katja sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Floating House Blue Star

9,7

Floating House Blue Star

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Floating House Blue Star. Featuring a children's playground and a 24-hour front desk, Floating House Blue Star is conveniently docked in Portorož Marina, 1. Ubytovanie Floating House Blue Star sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Felicia

9,7

Apartment Felicia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Felicia. Set in Portorož, 1 km from Camp Lucija Beach and 1.3 km from Seca Cape Beach, Apartment Felicia offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Felicia sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perfection in Portoroz SM1

9,7

Perfection in Portoroz SM1

Ubytovanie (Apartmán) Perfection in Portoroz SM1. Offering free WiFi and garden views, Perfection in Portoroz SM1 is an accommodation located in Portorož, just 400 metres from Meduza Beach and 1. Ubytovanie Perfection in Portoroz SM1 sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salt Pans Apartment

9,7

Salt Pans Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Salt Pans Apartment. Set in Portorož, within 2.7 km of Camp Lucija Beach and 2. Ubytovanie Salt Pans Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Categorical

9,7

Apartma Categorical

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Categorical. Apartma Categorical sa nachádza v meste Portorož, 800 metrov od pláže Fiesa a necelý 1 km od pláže Vile Park. Ponúka záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartma Categorical sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

floating house Memory

9,7

floating house Memory

Ubytovanie (Dovolenkový dom) floating house Memory. Ubytovacie zariadenie floating house Memory sa nachádza v meste Portorož, 2,4 km od termálnych kúpeľov Portorož a 2,7 km od prírodného parku Sečovlje... Ubytovanie floating house Memory sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Laurus

9,7

Apartment Laurus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laurus. Ubytovanie Apartment Laurus sa nachádza na pokojnom mieste a 1 km od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Laurus sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP

9,7

Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP

Ubytovanie (Apartmán) Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP. Located in Portorož, 600 metres from Bernardin Beach and 600 metres from Vile Park Beach, Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP provides accommodation with... Ubytovanie Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Matos

9,7

Apartments & Rooms Matos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments & Rooms Matos. Ubytovacie zariadenie Apartments & Rooms Matos sa nachádza len 150 metrov od pláže, 1 km od centra mesta Portorož a 1,5 km od historického centra mesta... Ubytovanie Apartments & Rooms Matos sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maraž

9,7

Apartments Maraž

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maraž. Apartmány Maraž sa nachádzajú v Portoroži, 1,6 km od termálnych kúpeľov Portorož. K dispozícii máte dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Maraž sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ostanek 2

9,7

Apartments Ostanek 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ostanek 2. Apartments Ostanek 2 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Portorož, 450 metres from Central Beach Portoroz. Ubytovanie Apartments Ostanek 2 sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vesna Apartment

9,7

Villa Vesna Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Villa Vesna Apartment. Situated in Portorož, 400 metres from Central Beach Portoroz and 650 metres from Meduza Beach, Villa Vesna Apartment features air-conditioned accommodation... Ubytovanie Villa Vesna Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Urban, comfort and close to the sea

9,7

Urban, comfort and close to the sea

Ubytovanie (Apartmán) Urban, comfort and close to the sea. Boasting lake views, Urban, comfort and close to the sea features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Meduza Beach. Ubytovanie Urban, comfort and close to the sea sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Solmar, Apartment with big terrace near nature

9,7

Solmar, Apartment with big terrace near nature

Ubytovanie (Apartmán) Solmar, Apartment with big terrace near nature. Ubytovanie Solmar, Apartment with big terrace near nature sa nachádza v meste Portorož. Ubytovanie Solmar, Apartment with big terrace near nature sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Apollonio Portorož

9,7

Apartment Apollonio Portorož

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Apollonio Portorož. Featuring an outdoor pool and a spacious terrace surrounded with a lush garden, Apartment Apollonio Portorož is located about 1 km from the centre of... Ubytovanie Apartment Apollonio Portorož sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Frador

9,6

Apartment Frador

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Frador. Located in Portorož, 650 metres from Fiesa Beach and 700 metres from Vile Park Beach, Apartment Frador offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Apartment Frador sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Rossa Apartment

9,6

Casa Rossa Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Casa Rossa Apartment. Set 1 km from Portoroz Thermal Spa in Portorož, this air-conditioned apartment is surrounded by a garden. The property features free WiFi. Ubytovanie Casa Rossa Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appa Apartments

9,6

Appa Apartments

Ubytovanie (Penzión) Appa Apartments. Situated in Portorož, within 700 metres of Vile Park Beach and 700 metres of Fiesa Beach, Appa Apartments features accommodation with a garden and free... Ubytovanie Appa Apartments sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Red Rose Apartment

9,6

Red Rose Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Red Rose Apartment. Ubytovanie Red Rose Apartment sa nachádza 500 metrov od pláže Meduza. Ponúka záhradu, gril, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Red Rose Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments PORTO, free parking

9,6

Luxury Apartments PORTO, free parking

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments PORTO, free parking. Located in Portorož, 350 metres from Meduza Beach and 400 metres from Central Beach Portoroz, Luxury Apartments PORTO, free parking provides accommodation... Ubytovanie Luxury Apartments PORTO, free parking sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elegant Apartment BOP1

9,6

Elegant Apartment BOP1

Ubytovanie (Apartmán) Elegant Apartment BOP1. Located in Portorož, within 650 metres of Meduza Beach and 700 metres of Vile Park Beach, Elegant Apartment BOP1 offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Elegant Apartment BOP1 sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forgotten Garden Villa

9,6

Forgotten Garden Villa

Ubytovanie (Apartmány) Forgotten Garden Villa. Ubytovanie Forgotten Garden Villa sa nachádza v meste Portorož, 300 metrov od pláže Meduza a 400 metrov od hlavnej pláže Portorož. Ubytovanie Forgotten Garden Villa sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bagar

9,6

Apartments Bagar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bagar. Ubytovanie Apartment Bagar s výhľadom do záhrady sa nachádza v Portoroži, 400 metrov od centrálnej pláže. Ubytovanie Apartments Bagar sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FLOATING SEA HOUSE AURORA

9,6

FLOATING SEA HOUSE AURORA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) FLOATING SEA HOUSE AURORA. Located in Portorož, just 400 metres from Camp Lucija Beach, FLOATING SEA HOUSE AURORA provides beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a casino... Ubytovanie FLOATING SEA HOUSE AURORA sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 341 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

T&R Apartment

9,6

T&R Apartment

Ubytovanie (Apartmán) T&R Apartment. T&R Apartment, a property with a garden, is set in Portorož, 3.7 km from Sečovlje Salina Nature Park. Ubytovanie T&R Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alea

9,6

Apartment Alea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alea. Featuring a garden, Apartment Alea offers accommodation in Portorož, 600 metres from the Bernardin Beach and water sports facilities. Ubytovanie Apartment Alea sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Sunset View

9,6

Apartment Sunset View

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunset View. Ubytovanie Apartment Sunset View sa nachádza v Portoroži a ponúka vám bezplatné Wi-Fi, záhradu a gril, bezplatnú požičovňu bicyklov a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Sunset View sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Viktorija

9,6

Apartma Viktorija

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Viktorija. Ubytovacie zariadenie Apartma Viktorija sa nachádza v meste Portorož, 3 km od prírodného parku Sečovlje Salina a 5 km od termálnych kúpeľov Portorož. Ubytovanie Apartma Viktorija sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Janko

9,6

Apartment Janko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Janko. Apartment Janko features garden views, free WiFi and free private parking, located in Portorož, 2 km from Sečovlje Salina Nature Park. Ubytovanie Apartment Janko sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Vera

9,6

Apartmaji Vera

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Vera. Ubytovacie zariadenie Apartmaji Vera sa nachádza 500 metrov od termálnych kúpeľov Portorož. Ubytovanie Apartmaji Vera sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stella blue Floating House

9,6

Stella blue Floating House

Ubytovanie (Apartmán) Stella blue Floating House. Located in Portorož, 450 metres from Camp Lucija Beach and 650 metres from Seca Cape Beach, Stella blue Floating House offers free bikes and air... Ubytovanie Stella blue Floating House sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stella

9,6

Stella

Ubytovanie (Apartmán) Stella. Tento apartmán sa nachádza v meste Portorož, 800 metrov od prírodného parku Sečovlje Salina. Ubytovanie Stella sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SeaView apartment Mirjam

9,5

SeaView apartment Mirjam

Ubytovanie (Apartmán) SeaView apartment Mirjam. Offering sea views, SeaView apartment Mirjam is an accommodation set in Portorož, 1.8 km from Salinera Beach and 1.9 km from Moon Bay Beach. Ubytovanie SeaView apartment Mirjam sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room 211 - Aparthotel Jadranka

9,5

Room 211 - Aparthotel Jadranka

Ubytovanie (Privát) Room 211 - Aparthotel Jadranka. Room 211 - Aparthotel Jadranka offers accommodation in Portorož, 400 metres from Portoroz Thermal Spa. Guests have a private balcony. Ubytovanie Room 211 - Aparthotel Jadranka sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely Sea View Apartments BJ

9,5

Lovely Sea View Apartments BJ

Ubytovanie (Apartmány) Lovely Sea View Apartments BJ. Ubytovanie Lovely Sea View Apartments BJ sa nachádza v meste Portorož, 1,9 km od termálnych kúpeľov Portorož a 7 km od prírodného parku Sečovlje Salina. Ubytovanie Lovely Sea View Apartments BJ sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 273 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach house Portorose

9,5

Beach house Portorose

Ubytovanie (Apartmán) Beach house Portorose. Apartmán Portorose sa nachádza v Portoroži, 1,1 km od termálnych kúpeľov Portorož, 6 km od prírodného parku Sečovlje Salina a ponúka bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Beach house Portorose sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Floating Apartment Hurrea

9,5

Floating Apartment Hurrea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Floating Apartment Hurrea. Dovolenkový dom Floating apartment Hurrea sa nachádza v prístave Portorož a ponúka strešnú terasu s vírivkou a ležadlami, bezplatné Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie Floating Apartment Hurrea sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Portorož

Mesto Portorož sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 335 hotelov a ubytovanie v meste Portorož.