Hľadať

Ubytovanie

Categorical Floating House Apartmán

8 Cesta solinarjev, 6320 Portorož, Slovinsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Categorical Floating House. Situated in Portorož, just 150 metres from Camp Lucija Beach, Categorical Floating House features beachfront accommodation with a bar, a terrace and free... Ubytovanie Categorical Floating House sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Popis ubytovania Categorical Floating House

Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. 4 km from Categorical Floating House, while Sečovlje Salina Nature Park is 1. 1 km from Central Beach Portoroz. The air-conditioned apartment consists of 2 bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen with a dishwasher and a kettle, and 1 bathroom with a hot tub and a shower. The property has sea views and is 400 metres from Seca Cape Beach and 1. 8 km from the property. At the apartment guests are welcome to take advantage of a hot tub. Portoroz Thermal Spa is 1. Situated in Portorož, just 150 metres from Camp Lucija Beach, Categorical Floating House features beachfront accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Towels and bed linen are offered in the apartment. V ubytovaní Categorical Floating House môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Na pláži
  • Nefajčiarske izby
  • Bar

Iná ubytovanie v meste Portorož

Fiesa Residence

10

Fiesa Residence

Ubytovanie (Apartmány) Fiesa Residence. Situated in Portorož with Fiesa Beach and Bernardin Beach nearby, Fiesa Residence features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Fiesa Residence sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartmaji Relax

10

Apartmaji Relax

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Relax. Boasting a balcony with garden views, a garden and a tennis court, Apartmaji Relax can be found in Portorož, close to Portoroz Thermal Spa and 2. Ubytovanie Apartmaji Relax sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Sunset floating house

10

Sunset floating house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunset floating house. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Sunset floating house is located in Portorož. Ubytovanie Sunset floating house sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Peaceful Cherry Place

10

Peaceful Cherry Place

Ubytovanie (Apartmány) Peaceful Cherry Place. Ubytovacie zariadenie Peaceful Cherry Place sa nachádza v meste Portorož neďaleko termálnych kúpeľov Portorož. Ubytovanie Peaceful Cherry Place sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Luxury Apartments Portoroz

10

Luxury Apartments Portoroz

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Portoroz. Ubytovacie zariadenie Luxury Apartments Portorož sa nachádza 1,7 km od pláže Strunjan a ponúka záhradu, gril a klimatizované ubytovanie s patiom a... Ubytovanie Luxury Apartments Portoroz sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

mariTIME deluxe

10

mariTIME deluxe

Ubytovanie (Dovolenkový dom) mariTIME deluxe. Set in Portorož, just 200 metres from Camp Lucija Beach, mariTIME deluxe offers beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and free WiFi. Ubytovanie mariTIME deluxe sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Sea view apartment Jadranka

10

Sea view apartment Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment Jadranka. Featuring sea views, Sea view apartment Jadranka offers accommodation with a balcony and a kettle, around 350 metres from Central Beach Portoroz. Ubytovanie Sea view apartment Jadranka sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Feral Portorož

10

Apartment Feral Portorož

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Feral Portorož. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Feral Portorož is situated in Portorož. Ubytovanie Apartment Feral Portorož sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Classy Apartment with Garden View (LAURM)

9,9

Classy Apartment with Garden View (LAURM)

Ubytovanie (Apartmán) Classy Apartment with Garden View (LAURM). Located in Portorož, 2 km from Camp Lucija Beach and 2 km from Salinera Beach, Classy Apartment with Garden View (LAURM) provides accommodation with... Ubytovanie Classy Apartment with Garden View (LAURM) sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartma Ivan

9,9

Apartma Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Ivan. Featuring sea views, Apartma Ivan offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Strunjan Beach. Ubytovanie Apartma Ivan sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU

9,9

Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU. Set in Portorož and only 150 metres from Vile Park Beach, Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU offers accommodation with garden views, free WiFi and... Ubytovanie Beautiful Bay View Apartment Portoroz IU sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Pension Silvia

9,9

Pension Silvia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Silvia. Penzión Silvia prevádzkovaný rodinou sa nachádza 150 metrov od pláže Bernardin a 1 km od obľúbenej piesočnatej pláže v centre mesta Portorož. Ubytovanie Pension Silvia sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Cvetka

9,9

Apartment Cvetka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvetka. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Cvetka is located in Portorož. Ubytovanie Apartment Cvetka sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Floating Sea House MIRABOAT

9,9

Floating Sea House MIRABOAT

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Floating Sea House MIRABOAT. Set in Portorož, Floating Sea House MIRABOAT offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Floating Sea House MIRABOAT sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

APARTMA SEA VIEW

9,8

APARTMA SEA VIEW

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA SEA VIEW. Featuring garden views, APARTMA SEA VIEW offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.5 km from Seca Cape Beach. Ubytovanie APARTMA SEA VIEW sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Harmony apartment Portoroz

9,8

Harmony apartment Portoroz

Ubytovanie (Apartmány) Harmony apartment Portoroz. Ubytovanie Harmony apartment Portoroz sa nachádza v meste Portorož, 2,5 km od termálnych kúpeľov Portorož a 2,7 km od prírodného parku Sečovlje Salina. Ubytovanie Harmony apartment Portoroz sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Villa Lili

9,8

Villa Lili

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lili. Situated in Portorož, 400 metres from Central Beach Portoroz and 600 metres from Meduza Beach, Villa Lili features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Lili sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Floating House Marina Royal

9,8

Floating House Marina Royal

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Floating House Marina Royal. With sea views, Floating House Marina Royal is set in Portorož and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, children's playground and terrace. Ubytovanie Floating House Marina Royal sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Karmens quiet place

9,8

Karmens quiet place

Ubytovanie (Apartmán) Karmens quiet place. Situated in Portorož, within less than 1 km of Camp Lucija Beach and a 13-minute walk of Seca Cape Beach, Karmens quiet place offers accommodation with... Ubytovanie Karmens quiet place sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Harmony

9,8

Harmony

Ubytovanie (Apartmány) Harmony. Set in Portorož with Central Beach Portoroz and Meduza Beach nearby, Harmony offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Harmony sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartments Tim

9,8

Apartments Tim

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tim. Ubytovacie zariadenie Apartments Tim sa nachádza v meste Portorož, 400 metrov od pláže Meduza a 800 metrov od hlavnej pláže Portorož. Ubytovanie Apartments Tim sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

BBP apartment

9,8

BBP apartment

Ubytovanie (Apartmán) BBP apartment. Apartmán BBP sa nachádza v Portoroži. Je z neho výhľad na more a k dispozícii je balkón. Ubytovanie BBP apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Floating Sea House SONČEK

9,7

Floating Sea House SONČEK

Ubytovanie (Apartmán) Floating Sea House SONČEK. Located in Portorož, just 150 metres from Camp Lucija Beach, Floating Sea House SONČEK provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Floating Sea House SONČEK sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Adria Portorož Luxury Houseboat

9,7

Adria Portorož Luxury Houseboat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Adria Portorož Luxury Houseboat. Located in Portorož, Adria Portorož Luxury Houseboat provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytovanie Adria Portorož Luxury Houseboat sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Sea house Miramare

9,7

Sea house Miramare

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sea house Miramare. Located in Portorož, just 150 metres from Camp Lucija Beach, Sea house Miramare provides beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and... Ubytovanie Sea house Miramare sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Katja

9,7

Apartment Katja

Ubytovanie (Penzión) Apartment Katja. Ubytovacie zariadenie Rooms Katja sa nachádza v meste Portorož, 800 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Ubytovanie Apartment Katja sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Monfort

9,7

Monfort

Ubytovanie (Apartmány) Monfort. Ubytovacie zariadenie Monfort s výhľadom na more sa nachádza v meste Portorož, 500 metrov od pláže Meduza. Ubytovanie Monfort sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Casa Del Sol Portoroz

9,7

Casa Del Sol Portoroz

Ubytovanie (Apartmány) Casa Del Sol Portoroz. Ubytovacie zariadenie Casa Del Sol Portoroz sa nachádza v meste Portorož 100 metrov od pláže Bernardin. Ubytovanie Casa Del Sol Portoroz sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Pleasant Homes CELE

9,7

Pleasant Homes CELE

Ubytovanie (Apartmán) Pleasant Homes CELE. Set 1 km from Portoroz Thermal Spa in Portorož, Pleasant Homes CELE offers accommodation with a kitchen. This property is 2. Ubytovanie Pleasant Homes CELE sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Felicia

9,7

Apartment Felicia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Felicia. Set in Portorož, 1 km from Camp Lucija Beach and 1.3 km from Seca Cape Beach, Apartment Felicia offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Felicia sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Perfection in Portoroz SM1

9,7

Perfection in Portoroz SM1

Ubytovanie (Apartmán) Perfection in Portoroz SM1. Offering free WiFi and garden views, Perfection in Portoroz SM1 is an accommodation located in Portorož, just 400 metres from Meduza Beach and 1. Ubytovanie Perfection in Portoroz SM1 sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Salt Pans Apartment

9,7

Salt Pans Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Salt Pans Apartment. Set in Portorož, within 2.7 km of Camp Lucija Beach and 2. Ubytovanie Salt Pans Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

floating house Memory

9,7

floating house Memory

Ubytovanie (Dovolenkový dom) floating house Memory. Ubytovacie zariadenie floating house Memory sa nachádza v meste Portorož, 2,4 km od termálnych kúpeľov Portorož a 2,7 km od prírodného parku Sečovlje... Ubytovanie floating house Memory sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment 25

9,7

Apartment 25

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 25. Set in Portorož, 550 metres from Central Beach Portoroz and less than 1 km from Camp Lucija Beach, Apartment 25 offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment 25 sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartma Categorical

9,7

Apartma Categorical

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Categorical. Apartma Categorical sa nachádza v meste Portorož, 800 metrov od pláže Fiesa a necelý 1 km od pláže Vile Park. Ponúka záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartma Categorical sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Laurus

9,7

Apartment Laurus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laurus. Ubytovanie Apartment Laurus sa nachádza na pokojnom mieste a 1 km od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Laurus sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Urban, comfort and close to the sea

9,7

Urban, comfort and close to the sea

Ubytovanie (Apartmán) Urban, comfort and close to the sea. Boasting lake views, Urban, comfort and close to the sea features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Meduza Beach. Ubytovanie Urban, comfort and close to the sea sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Villa Vesna Apartment

9,7

Villa Vesna Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Villa Vesna Apartment. Situated in Portorož, 400 metres from Central Beach Portoroz and 650 metres from Meduza Beach, Villa Vesna Apartment features air-conditioned accommodation... Ubytovanie Villa Vesna Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP

9,7

Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP

Ubytovanie (Apartmán) Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP. Located in Portorož, 600 metres from Bernardin Beach and 600 metres from Vile Park Beach, Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP provides accommodation with... Ubytovanie Fully Furnished Studio A/C WiFi MAP sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Nalu Seahouse

9,7

Nalu Seahouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nalu Seahouse. Situated in Portorož, just 150 metres from Camp Lucija Beach, Nalu Seahouse features beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and free... Ubytovanie Nalu Seahouse sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartments Ostanek 2

9,7

Apartments Ostanek 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ostanek 2. Apartments Ostanek 2 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Portorož, 450 metres from Central Beach Portoroz. Ubytovanie Apartments Ostanek 2 sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartments Maraž

9,7

Apartments Maraž

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maraž. Apartmány Maraž sa nachádzajú v Portoroži, 1,6 km od termálnych kúpeľov Portorož. K dispozícii máte dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Maraž sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartments & Rooms Matos

9,7

Apartments & Rooms Matos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments & Rooms Matos. Ubytovacie zariadenie Apartments & Rooms Matos sa nachádza len 150 metrov od pláže, 1 km od centra mesta Portorož a 1,5 km od historického centra mesta... Ubytovanie Apartments & Rooms Matos sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Villa Bellavista

9,6

Villa Bellavista

Ubytovanie (Apartmán) Villa Bellavista. Set in Portorož, 450 metres from Meduza Beach and 650 metres from Central Beach Portoroz, Villa Bellavista offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Bellavista sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Apartment Frador

9,6

Apartment Frador

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Frador. Located in Portorož, 650 metres from Fiesa Beach and 700 metres from Vile Park Beach, Apartment Frador offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Apartment Frador sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Appa Apartments

9,6

Appa Apartments

Ubytovanie (Penzión) Appa Apartments. Situated in Portorož, within 700 metres of Vile Park Beach and 700 metres of Fiesa Beach, Appa Apartments features accommodation with a garden and free... Ubytovanie Appa Apartments sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).

Casa Rossa Apartment

9,6

Casa Rossa Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Casa Rossa Apartment. Set 1 km from Portoroz Thermal Spa in Portorož, this air-conditioned apartment is surrounded by a garden. The property features free WiFi. Ubytovanie Casa Rossa Apartment sa nachádza v meste Portorož (Slovinsko).