Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prevalje

V meste Prevalje (Slovinsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prevalje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prevalje

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

9,8

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

Ubytovanie (Farma) Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik. Offering a barbecue and views of the mountains, Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik is located in Prevalje in the Carinthia Region, 43 km from... Ubytovanie Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia).

Kmetija Pečnik

9,7

Kmetija Pečnik

Ubytovanie (Apartmány) Kmetija Pečnik. Set in Prevalje, 24 km from Sankt Kanzian, Kmetija Pečnik offers a bar and free WiFi. Some units feature a seating area and/or a patio. Ubytovanie Kmetija Pečnik sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia).

Hiša Poljana

9,4

Hiša Poljana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hiša Poljana. Offering garden views, Hiša Poljana in Prevalje offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Hiša Poljana sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia).

Gostišče Krivograd

9,3

Gostišče Krivograd

Ubytovanie (Penzión) Gostišče Krivograd. Krivograd Guesthouse offers accommodation in Prevalje, 5 km from the Austrian border. It is a family run hotel and pets are welcome. Ubytovanie Gostišče Krivograd sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia).

Guest House Hober

9

Guest House Hober

Ubytovanie (Penzión) Guest House Hober. Located in Prevalje, 45 km from Klagenfurt, Hotel Hober features a spa centre and hot tub. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytovanie Guest House Hober sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia).

Brančurnik

Brančurnik

Ubytovanie (Hotel) Brančurnik. Brančurnik features a restaurant, bar, a garden and terrace in Prevalje. This 3-star hotel offers ski storage space and room service. Ubytovanie Brančurnik sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia).

Ubytovanie v meste Prevalje

Mesto Prevalje sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Prevalje.