Hľadať

Ubytovanie

Carinthia

V regióne Carinthia (Slovinsko) máme celkom 53 hotelov a ubytovanie.

Pre región Carinthia odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Slovenj Gradec (11), Prevalje (5), Ribnica na Pohorju (5), Muta (4), Mežica (3), Ravne na Koroškem (3), Radlje ob Dravi (2), Šentjanž pri Dravogradu (2), Dravograd (2), Mislinja (2). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Carinthia

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Carinthia

Apartment Rozika

10

Apartment Rozika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rozika. Situated in Slovenj Gradec, Apartment Rozika features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Set 3. Ubytovanie Apartment Rozika sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Mara

9,9

Apartmaji Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Mara. Set in Ribnica na Pohorju, 38 km from Maribor, Apartmaji Mara offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Mara sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia).

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

9,8

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

Ubytovanie (Farma) Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik. Offering a barbecue and views of the mountains, Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik is located in Prevalje in the Carinthia Region, 43 km from... Ubytovanie Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Razborca

9,8

Razborca

Ubytovanie (Apartmán) Razborca. Located in Mislinja in the Carinthia region, Razborca features a patio and garden views. Ubytovanie Razborca sa nachádza v meste Mislinja (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Organic tourist farm Jeglijenk

9,7

Apartments Organic tourist farm Jeglijenk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Organic tourist farm Jeglijenk. Offering self-catering accommodation located in the countryside in Šentjanž pri Dravogradu, Apartments Organic tourist farm Jeglijenk has a garden with... Ubytovanie Apartments Organic tourist farm Jeglijenk sa nachádza v meste Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalets Toplak

9,7

Chalets Toplak

Ubytovanie (Horské chaty) Chalets Toplak. Featuring an outdoor swimming pool, Chalets Toplak enjoys a quiet setting surrounded by meadows and forest. Ubytovanie Chalets Toplak sa nachádza v meste Maribor (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eco Tourist Farm Ravnjak

9,7

Eco Tourist Farm Ravnjak

Ubytovanie (Farma) Eco Tourist Farm Ravnjak. Tourist Farm Ravnjak is located near Urška Mountain, 10 km from Slovenj Gradec. Ubytovanie Eco Tourist Farm Ravnjak sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša Ančka, Boutique Hotel

9,6

Hiša Ančka, Boutique Hotel

Ubytovanie (Hotel) Hiša Ančka, Boutique Hotel. Located in Slovenj Gradec, 6 km from RibniÅ¡ko Pohorje -Kope Ski Area, Hiša Ančka, Boutique Hotel provides accommodation with a restaurant, free private... Ubytovanie Hiša Ančka, Boutique Hotel sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Koželj

9,6

Apartmaji Koželj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Koželj. Set in Ribnica na Pohorju, 43 km from Gamlitz, Apartmaji Koželj offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Koželj sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist Farm Klevž

9,6

Tourist Farm Klevž

Ubytovanie (Farma) Tourist Farm Klevž. Located in the village of Šmartno, Tourist Farm Klevž offers rooms with wooden furnishings and free Wi-Fi access, a garden with barbecue facilities and a... Ubytovanie Tourist Farm Klevž sa nachádza v meste Šmartno pri Slovenj Gradcu (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BikeSki b&b

9,6

BikeSki b&b

Ubytovanie (Bed and breakfast) BikeSki b&b. With city views, BikeSki b&b is situated in Mežica and has free WiFi. Ubytovanie BikeSki b&b sa nachádza v meste Mežica (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Apat

9,6

Country House Apat

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Apat. Offering a sauna and a hot tub, Country House Apat is located on a peaceful countryside spot in Slovenj Gradec, about 5 km from Šoštanj, and provides... Ubytovanie Country House Apat sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gostilna pik

9,6

Gostilna pik

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gostilna pik. Located in Poljana, 50 km from Schwarz, Gostilna pik provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Gostilna pik sa nachádza v meste Poljana (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vila Pohorje

9,6

Hotel Vila Pohorje

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vila Pohorje. Set in Slovenj Gradec, 6 km from RibniÅ¡ko Pohorje -Kope Ski Area, Hotel Vila Pohorje offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytovanie Hotel Vila Pohorje sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša med brezami

9,5

Hiša med brezami

Ubytovanie (Apartmán) Hiša med brezami. Situated in Zgornja Kapla in the Carinthia region, Hiša med brezami features a balcony and garden views. Ubytovanie Hiša med brezami sa nachádza v meste Zgornja Kapla (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

9,5

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje. Apartmány Breza & Tisa, Ribniško Pohorje sa nachádzajú v obci Ribnica na Pohorju, 43 km od rakúskej obce Gamlitz. Ubytovanie Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist farm Samec

9,4

Tourist farm Samec

Ubytovanie (Farma) Tourist farm Samec. Located in Sele, 32 km from Topolšica, Tourist farm Samec provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Tourist farm Samec sa nachádza v meste Sele (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Taja

9,4

Apartment Taja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Taja. Situated in Podvelka in the Carinthia region, Apartment Taja has a balcony and river views. Ubytovanie Apartment Taja sa nachádza v meste Podvelka (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiša Poljana

9,4

Hiša Poljana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hiša Poljana. Offering garden views, Hiša Poljana in Prevalje offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Hiša Poljana sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Delalut

9,3

Hostel Delalut

Ubytovanie (Hostel) Hostel Delalut. Hostel Delalut has a restaurant, free bikes, a shared lounge and garden in Ravne na Koroškem. Ubytovanie Hostel Delalut sa nachádza v meste Ravne na Koroškem (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gostišče Krivograd

9,3

Gostišče Krivograd

Ubytovanie (Penzión) Gostišče Krivograd. Krivograd Guesthouse offers accommodation in Prevalje, 5 km from the Austrian border. It is a family run hotel and pets are welcome. Ubytovanie Gostišče Krivograd sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Natura Kope

9,3

Apartma Natura Kope

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Natura Kope. Located in Šmartno pri Slovenj Gradcu in the Carinthia region, Apartma Natura Kope has a terrace. Ubytovanie Apartma Natura Kope sa nachádza v meste Šmartno pri Slovenj Gradcu (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Sitar

9,3

Apartmaji Sitar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Sitar. With garden views, Apartments Sitar is situated in Ribnica na Pohorju and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is featured. Ubytovanie Apartmaji Sitar sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Inn Apartment

9,2

Green Inn Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Green Inn Apartment. Green Inn Apartment is situated in Dravograd and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Green Inn Apartment sa nachádza v meste Dravograd (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

9,2

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

Ubytovanie (Apartmány) Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje. Set 730 metres above sea level, Apartmajsko naselje Ribnica na Pohorju is located only 200 metres from the Ribnica Ski Lift and the village of Ribnica na... Ubytovanie Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Pri lipi

9,1

House Pri lipi

Ubytovanie (Penzión) House Pri lipi. Offering a restaurant, Guesthouse Gostilna pri Lipi is located in Muta. The accommodation offers free WiFi. Ubytovanie House Pri lipi sa nachádza v meste Muta (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Hober

9

Guest House Hober

Ubytovanie (Penzión) Guest House Hober. Located in Prevalje, 45 km from Klagenfurt, Hotel Hober features a spa centre and hot tub. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytovanie Guest House Hober sa nachádza v meste Prevalje (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kavalir

8,8

Kavalir

Ubytovanie (Vily) Kavalir. Kavalir has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Črna na Koroškem. The villa offers a terrace. Ubytovanie Kavalir sa nachádza v meste Črna na Koroškem (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Delalut

8,8

Hotel Delalut

Ubytovanie (Hotel) Hotel Delalut. Hotel Delalut features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Ravne na Koroškem. This 3-star hotel offers ski storage space and room service. Ubytovanie Hotel Delalut sa nachádza v meste Ravne na Koroškem (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Resort Glamping

8,8

Green Resort Glamping

Ubytovanie (Kemping) Green Resort Glamping. Situated in Radlje ob Dravi, 47 km from Leibnitz, Green Resort Glamping features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Green Resort Glamping sa nachádza v meste Radlje ob Dravi (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House on the hill

8,7

House on the hill

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House on the hill. House on the hill is located in Ojstrica and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie House on the hill sa nachádza v meste Ojstrica (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slovenj Gradec

8,7

Hotel Slovenj Gradec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slovenj Gradec. Hotel Slovenj Gradec offers renovated rooms with modern furnishings. Ubytovanie Hotel Slovenj Gradec sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Peca

8,6

Apartma Peca

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Peca. Boasting accommodation with a terrace, Apartma Peca is located in Črna na Koroškem. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Apartma Peca sa nachádza v meste Črna na Koroškem (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Korosica

8,5

Hotel Korosica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Korosica. Hotel Korosica is peacefully situated in Dravograd in the centre of 3 valleys. The completely air-conditioned hotel provides free Wi-Fi and guarded... Ubytovanie Hotel Korosica sa nachádza v meste Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel & Hostel Marenberg Radlje

8,3

Hotel & Hostel Marenberg Radlje

Ubytovanie (Hotel) Hotel & Hostel Marenberg Radlje. Hotel & Hostel Marenberg Radlje offers accommodation in Radlje ob Dravi. Ubytovanie Hotel & Hostel Marenberg Radlje sa nachádza v meste Radlje ob Dravi (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Youth Hostel Punkl

7,8

Youth Hostel Punkl

Ubytovanie (Hostel) Youth Hostel Punkl. Surrounded with a garden, Youth Hostel Punkl is located in Ravne na Koroškem, just 500 metres from public swimming pools and tennis courts. Ubytovanie Youth Hostel Punkl sa nachádza v meste Ravne na Koroškem (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu. Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu is located in Razborca. This apartment offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu sa nachádza v meste Razborca (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Rogla Gaber 63

Apartma Rogla Gaber 63

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Rogla Gaber 63. Apartma Rogla Gaber 63 is set in Plevnik. This property offers access to a balcony. Ubytovanie Apartma Rogla Gaber 63 sa nachádza v meste (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Rozika

Holiday home Rozika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Rozika. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Holiday home Rozika offers accommodation in Slovenj Gradec with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday home Rozika sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Juteršek

Apartma Juteršek

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Juteršek. Providing free WiFi, the property also has a garden. The apartment also has 1 bathroom. Apartma Juteršek offers a terrace. Ubytovanie Apartma Juteršek sa nachádza v meste Carinthia (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu

Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu. Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu is situated in Razborca and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu sa nachádza v meste Razborca (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Snežinka Kope

Apartmaji Snežinka Kope

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmaji Snežinka Kope. Set in Slovenj Gradec, apartmaji snežinka 1, 2 offers accommodation with a terrace. Ubytovanie Apartmaji Snežinka Kope sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Three-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu. Three-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu is set in Razborca. The accommodation is 42 km from Topolšica. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu sa nachádza v meste Razborca (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu. Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu is set in Razborca and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu sa nachádza v meste Razborca (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu. Boasting a sauna, Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu is situated in Razborca. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu sa nachádza v meste Razborca (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Jewel

City Jewel

Ubytovanie (Apartmán) City Jewel. City Jewel is located in Ravne na Koroškem. The accommodation is 31 km from Dobrna. The apartment also has 1 bathroom. Zreče is 38 km from the apartment. Ubytovanie City Jewel sa nachádza v meste Ravne na Koroškem (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistična kmetija SONCE

Turistična kmetija SONCE

Ubytovanie (Farma) Turistična kmetija SONCE. Located in Šmartno pri Slovenj Gradcu, Turistična kmetija SONCE features accommodation with seating area. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Turistična kmetija SONCE sa nachádza v meste Šmartno pri Slovenj Gradcu (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rogla Apartma Gaber 63

Rogla Apartma Gaber 63

Ubytovanie (Apartmán) Rogla Apartma Gaber 63. Rogla Apartma Gaber 63 is situated in Plevnik and offers a garden and a terrace. The accommodation is 34 km from Rogaška Slatina. Ubytovanie Rogla Apartma Gaber 63 sa nachádza v meste (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pino Poggi studio

Pino Poggi studio

Ubytovanie (Penzión) Pino Poggi studio. Located in Slovenj Gradec, 5 km from RibniÅ¡ko Pohorje -Kope Ski Area, Pino Poggi studio features free WiFi access. Ubytovanie Pino Poggi studio sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Vila Pohorje

Hostel Vila Pohorje

Ubytovanie (Hostel) Hostel Vila Pohorje. Set in Slovenj Gradec, 6 km from RibniÅ¡ko Pohorje -Kope Ski Area, Hostel Vila Pohorje offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytovanie Hostel Vila Pohorje sa nachádza v meste Slovenj Gradec (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kopnik

Apartments Kopnik

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kopnik. Set in Vuhred in the Carinthia region, Apartments Kopnik offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Kopnik sa nachádza v meste Vuhred (Slovinsko - Carinthia).

Dovolenka a ubytovanie v regióne Carinthia - Slovinsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 53 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Carinthia.

Pre región Carinthia odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Slovenj Gradec (11), Prevalje (5), Ribnica na Pohorju (5), Muta (4), Mežica (3), Ravne na Koroškem (3), Radlje ob Dravi (2), Šentjanž pri Dravogradu (2), Dravograd (2), Mislinja (2). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Carinthia máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartment Rozika (10*), Apartmaji Mara (9,9*), Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik (9,8*), Razborca (9,8*), Apartments Organic tourist farm Jeglijenk (9,7*), Chalets Toplak (9,7*), Eco Tourist Farm Ravnjak (9,7*), Hiša Ančka, Boutique Hotel (9,6*), Apartmaji Koželj (9,6*), Tourist Farm Klevž (9,6*).

Región Carinthia môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.