Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ribnica na Pohorju

V meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ribnica na Pohorju

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ribnica na Pohorju

Apartmaji Mara

9,9

Apartmaji Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Mara. Set in Ribnica na Pohorju, 38 km from Maribor, Apartmaji Mara offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Mara sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia).

Apartmaji Koželj

9,6

Apartmaji Koželj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Koželj. Set in Ribnica na Pohorju, 43 km from Gamlitz, Apartmaji Koželj offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Koželj sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

9,5

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje. Apartmány Breza & Tisa, Ribniško Pohorje sa nachádzajú v obci Ribnica na Pohorju, 43 km od rakúskej obce Gamlitz. Ubytovanie Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Sitar

9,3

Apartmaji Sitar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Sitar. With garden views, Apartments Sitar is situated in Ribnica na Pohorju and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is featured. Ubytovanie Apartmaji Sitar sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

9,2

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

Ubytovanie (Apartmány) Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje. Set 730 metres above sea level, Apartmajsko naselje Ribnica na Pohorju is located only 200 metres from the Ribnica Ski Lift and the village of Ribnica na... Ubytovanie Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje sa nachádza v meste Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Carinthia). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ribnica na Pohorju

Mesto Ribnica na Pohorju sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Ribnica na Pohorju.