Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pribylina

V meste Pribylina (Slovensko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pribylina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pribylina

Apartmán Pod Klinom

9,9

Apartmán Pod Klinom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Klinom. Apartmán Pod Klinom sa nachádza v obci Pribylina, 21 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu, gril a terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Pod Klinom sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Pod Klinom má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Pod Klinom momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion Sileo

9,7

Penzion Sileo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sileo. Penzión Sileo je situovaný priamo pri lese a rieke, obklopený Vysokými Tatrami a vzdialený iba 1 km od Pribyliny. Ubytovanie Penzion Sileo sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sileo má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Sileo momentálne evidujeme 154 recenzií.

Penzion Nebeski

9,7

Penzion Nebeski

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nebeski. Penzión Nebeski sa nachádza v obci Podbanské, dedinke a lyžiarskom stredisku vo Vysokých Tatrách. Ponúka hosťom apartmány vybavené balkónom a satelitnou... Ubytovanie Penzion Nebeski sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Nebeski má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Nebeski momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion TOMI

9,5

Penzion TOMI

Ubytovanie (Apartmány) Penzion TOMI. Penzión TOMI sa nachádza v Pribyline a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion TOMI sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Matilda

9,4

Apartmány Matilda

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány Matilda. Apartmány Matilda sa nachádzajú v obci Pribylina, 49 km od Popradu. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Nechýba ani chladnička a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Apartmány Matilda sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Matilda má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Apartmány Matilda momentálne evidujeme 27 recenzií.

Zrub Alpinus

9,4

Zrub Alpinus

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zrub Alpinus. Zrub Alpinus sa nachádza v meste Pribylina a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Zrub Alpinus sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zrub Alpinus má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Zrub Alpinus momentálne evidujeme 13 recenzií.

Chalet Tatras

9,3

Chalet Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Tatras. Dovolenkový dom Chalet Tatras, obklopený lesmi, sa nachádza na okraji obce Pribylina. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Chalet Tatras sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Tatras má celkové hodnotenie 9,3. Pre Horská chata Chalet Tatras momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chata Čučka

9,3

Chata Čučka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Čučka. Chata Čučka sa nachádza v Pribyline a ponúka príslušenstvo na grilovanie. Počas pobytu môžete využívať terasu. Ubytovanie Chata Čučka sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Čučka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Chata Čučka momentálne evidujeme 16 recenzií.

Privat Tempo Tatry

9,2

Privat Tempo Tatry

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privat Tempo Tatry. Privát Tempo Tatry sa nachádza v obci Pribylina a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, kúpeľňou a chladničkou. Ubytovanie Privat Tempo Tatry sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Tempo Tatry má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkové domy Privat Tempo Tatry momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chalupa Pribylina

9,1

Chalupa Pribylina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Pribylina. Chalupa Pribylina sa nachádza na okraji národného parku Vysoké Tatry, v centre obce Pribylina. Ubytovanie Chalupa Pribylina sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa Pribylina má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Chalupa Pribylina momentálne evidujeme 9 recenzií.

Privat Pallo Pribylina

9,1

Privat Pallo Pribylina

Ubytovanie (Penzión) Privat Pallo Pribylina. Zariadenie Privat Pallo sídli v budove s typickým dreveným zariadením v obci Pribylina a je obklopený zeleňou. Ubytovanie Privat Pallo Pribylina sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Pallo Pribylina má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Privat Pallo Pribylina momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzion Tempo Tatry

8,4

Penzion Tempo Tatry

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tempo Tatry. Penzión Tempo Tatry sa nachádza v dedinke Pribylina uprostred Liptovskej kotliny a ponúka vám kúpele so saunou a vírivkou a útulné podkrovné izby s... Ubytovanie Penzion Tempo Tatry sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tempo Tatry má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Tempo Tatry momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chalet Račkova dolina

Chalet Račkova dolina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Račkova dolina. Ubytovanie Chalet Račkova dolina sa nachádza v obci Pribylina v Žilinskom kraji a má patio. K dispozícii máte balkón a terasu. Ubytovanie Chalet Račkova dolina sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chalet Račkova dolina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Karoli

Karoli

Ubytovanie (Penzión) Karoli. Penzión Karoli sa nachádza v meste Pribylina a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Karoli sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Karoli nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Pribylina

Mesto Pribylina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Pribylina.