Hľadať

Ubytovanie

Serenity Apartmány

Záhumnie 338/19, 032 42 Pribylina, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Serenity. Ubytovacie zariadenie Serenity sa nachádza v Pribyline 20 km od Štrbského Plesa a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu môžete využívať saunu. Ubytovanie Serenity sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Serenity

V okolí sa hostia môžu venovať lyžovaniu alebo cyklistike. Apartmán s patiom a výhľadom do záhrady má priestor na posedenie, kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a súkromnú kúpeľňu s vírivkou a sušičom vlasov. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 33 km. Na mieste si možno zahrať šípky. Mesto Zakopané je od ubytovania Serenity vzdialené 25 km a obec Tatranská Bukovina 36 km. K dispozícii je satelitná TV s plochou obrazovkou K vybaveniu patrí aj varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Ubytovacie zariadenie Serenity sa nachádza v Pribyline 20 km od Štrbského Plesa a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní Serenity môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Letiskový transfer je k dispozícii za príplatok. Počas pobytu môžete využívať saunu.

Iná ubytovanie v meste Pribylina

Penzion Sileo

9,7

Penzion Sileo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sileo. Penzión Sileo je situovaný priamo pri lese a rieke, obklopený Vysokými Tatrami a vzdialený iba 1 km od Pribyliny. Ubytovanie Penzion Sileo sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Sileo má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Sileo momentálne evidujeme 154 recenzií.

Drevenica u Mateja Fajku

9,7

Drevenica u Mateja Fajku

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenica u Mateja Fajku. Ubytovacie zariadenie Drevenica u Mateja Fajku sa nachádza v Pribyline a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Drevenica u Mateja Fajku sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Nebeski

9,7

Penzion Nebeski

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nebeski. Penzión Nebeski sa nachádza v obci Podbanské, dedinke a lyžiarskom stredisku vo Vysokých Tatrách. Ponúka hosťom apartmány vybavené balkónom a satelitnou... Ubytovanie Penzion Nebeski sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Nebeski má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Nebeski momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion TOMI

9,5

Penzion TOMI

Ubytovanie (Apartmány) Penzion TOMI. Penzión TOMI sa nachádza v Pribyline a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion TOMI sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Matilda

9,4

Apartmány Matilda

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány Matilda. Apartmány Matilda sa nachádzajú v obci Pribylina, 49 km od Popradu. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Nechýba ani chladnička a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Apartmány Matilda sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Matilda má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Apartmány Matilda momentálne evidujeme 27 recenzií.

Zrub Alpinus

9,4

Zrub Alpinus

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zrub Alpinus. Zrub Alpinus sa nachádza v meste Pribylina a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Zrub Alpinus sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Zrub Alpinus má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Zrub Alpinus momentálne evidujeme 13 recenzií.

Chalet Tatras

9,3

Chalet Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Tatras. Dovolenkový dom Chalet Tatras, obklopený lesmi, sa nachádza na okraji obce Pribylina. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Chalet Tatras sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalet Tatras má celkové hodnotenie 9,3. Pre Horská chata Chalet Tatras momentálne evidujeme 15 recenzií.

Privat Tempo Tatry

9,2

Privat Tempo Tatry

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privat Tempo Tatry. Privát Tempo Tatry sa nachádza v obci Pribylina a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, kúpeľňou a chladničkou. Ubytovanie Privat Tempo Tatry sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Tempo Tatry má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkové domy Privat Tempo Tatry momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Tempo Tatry

8,4

Penzion Tempo Tatry

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tempo Tatry. Penzión Tempo Tatry sa nachádza v dedinke Pribylina uprostred Liptovskej kotliny a ponúka vám kúpele so saunou a vírivkou a útulné podkrovné izby s... Ubytovanie Penzion Tempo Tatry sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Tempo Tatry má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Tempo Tatry momentálne evidujeme 18 recenzií.

Villa Drosera

Villa Drosera

Ubytovanie (Vila) Villa Drosera. Villa Drosera is located in Pribylina and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Villa Drosera sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Račkova dolina

Chalet Račkova dolina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Račkova dolina. Ubytovanie Chalet Račkova dolina sa nachádza v obci Pribylina v Žilinskom kraji a má patio. K dispozícii máte balkón a terasu. Ubytovanie Chalet Račkova dolina sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Chalet Račkova dolina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Karoli

Karoli

Ubytovanie (Penzión) Karoli. Penzión Karoli sa nachádza v meste Pribylina a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Karoli sa nachádza v meste Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Penzión Karoli nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.