Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Primorsko-Goranska županija

V meste Primorsko-Goranska županija (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Primorsko-Goranska županija

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Primorsko-Goranska županija

Villa Amina

9,7

Villa Amina

Ubytovanie (Vila) Villa Amina. Villa Amina s výhľadom na bazén ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, spoločným salónikom a terasou približne 2,8 km od pláže Omorika. Ubytovanie Villa Amina sa nachádza v meste Primorsko-Goranska županija (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

KUCA KARLITA

KUCA KARLITA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KUCA KARLITA. Boasting a garden, private pool and lake views, KUCA KARLITA is set in Kamenjak. Ubytovanie KUCA KARLITA sa nachádza v meste Primorsko-Goranska županija (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Kamenjak 39280

Holiday home in Kamenjak 39280

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Kamenjak 39280. Located in Kamenjak in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday home in Kamenjak 39280 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Kamenjak 39280 sa nachádza v meste Primorsko-Goranska županija (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Primorsko-Goranska županija

Mesto Primorsko-Goranska županija sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Primorsko-Goranska županija.