Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prostřední Bečva

V meste Prostřední Bečva (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prostřední Bečva

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prostřední Bečva

Apartmány Areál Zavadilka

10

Apartmány Areál Zavadilka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Areál Zavadilka. Apartmány Areál Zavadilka sa nachádzajú v obci Prostřední Bečva, 10 km od obce Velké Karlovice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Areál Zavadilka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home U Hrádečku

9,5

Holiday Home U Hrádečku

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home U Hrádečku. Dovolenkový dom U Hrádečku sa nachádza v Prostřední Bečve a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home U Hrádečku sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Home U Hrádečku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Holiday Home U Hrádečku momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chalupa na dobrém místě

9,4

Chalupa na dobrém místě

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa na dobrém místě. Chalupa na dobrém místě sa nachádza v obci Prostřední Bečva, 18 km od mesta Velké Karlovice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa na dobrém místě sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa na dobrém místě má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Chalupa na dobrém místě momentálne evidujeme 10 recenzií.

Toska rekreační středisko

8,5

Toska rekreační středisko

Ubytovanie (Chata v prírode) Toska rekreační středisko. Rekreačné stredisko Toska sa nachádza v obci Prostřední Bečva a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Toska rekreační středisko sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Toska rekreační středisko má celkové hodnotenie 8,5. Pre Chata v prírode Toska rekreační středisko momentálne evidujeme 19 recenzií.

Relax Kycera

8,1

Relax Kycera

Ubytovanie (Dovolenkový park) Relax Kycera. Ubytovacie zariadenie Relax Kýčera sa nachádza v hornatej oblasti neďaleko cesty 35 / E442 v Beskydách, 6 km od Rožnova pod Radhoštěm. Ubytovanie Relax Kycera sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Relax Kycera má celkové hodnotenie 8,1. Pre Dovolenkový park Relax Kycera momentálne evidujeme 110 recenzií.

Lodge Prostredni Becva

Lodge Prostredni Becva

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Prostredni Becva. Lodge Prostredni Becva is located in Prostřední Bečva and offers a garden. The accommodation is 19 km from Velké Karlovice. Ubytovanie Lodge Prostredni Becva sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata u dědka

Chata u dědka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u dědka. Situated in Prostřední Bečva, 19 km from Velké Karlovice, Chata u dědka features a garden and free WiFi. Ubytovanie Chata u dědka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata u dědka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Relax Kycera

Relax Kycera

Ubytovanie (Hotel) Relax Kycera. Ubytovacie zariadenie Relax Kycera s reštauráciou sa nachádza v obci Prostřední Bečva a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Relax Kycera sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel KRYŠTOF

Hotel KRYŠTOF

Ubytovanie (Hotel) Hotel KRYŠTOF. Located in Prostřední Bečva, Hotel KRYŠTOF features a restaurant and garden. With free WiFi, this 3-star hotel offers room service. Ubytovanie Hotel KRYŠTOF sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Prostřední Bečva

Mesto Prostřední Bečva sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Prostřední Bečva.