Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prostřední Bečva

V meste Prostřední Bečva (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prostřední Bečva

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prostřední Bečva

Chalupa na mechu

10

Chalupa na mechu

Ubytovanie Chalupa na mechu. Situated in Prostřední Bečva, 30 km from Prosper Golf Resort Čeladná, Chalupa na mechu features accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a... Ubytovanie Chalupa na mechu sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Areál Zavadilka

10

Apartmány Areál Zavadilka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Areál Zavadilka. Apartmány Areál Zavadilka sa nachádzajú v obci Prostřední Bečva, 10 km od obce Velké Karlovice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Areál Zavadilka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány pod Pustevnami

10

Apartmány pod Pustevnami

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Pustevnami. Apartmány pod Pustevnami is located in Prostřední Bečva and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmány pod Pustevnami sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Petřekova chalupa

10

Petřekova chalupa

Ubytovanie Petřekova chalupa. Petřekova chalupa is located in Prostřední Bečva, 27 km from Prosper Golf Resort Čeladná and 33 km from Štramberk Castle and Trúba, in an area where... Ubytovanie Petřekova chalupa sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmany pod Pustevnami

9,8

Apartmany pod Pustevnami

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Pustevnami. Ubytovanie Apartmany pod Pustevnami sa nachádza v obci Prostřední Bečva 43 km od Ostravy. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany pod Pustevnami sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Pustevny

9,7

Apartmány Pustevny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pustevny. Located in Prostřední Bečva in the Zlin region, Apartmány Pustevny provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány Pustevny sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Holiday Home U Hrádečku

9,5

Holiday Home U Hrádečku

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home U Hrádečku. Dovolenkový dom U Hrádečku sa nachádza v Prostřední Bečve a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home U Hrádečku sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Holiday Home U Hrádečku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Holiday Home U Hrádečku momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chata West Spazio

9,5

Chata West Spazio

Ubytovanie Chata West Spazio. Offering an open-air bath and mountain view, Chata West Spazio is located in Prostřední Bečva, 30 km from Prosper Golf Resort Čeladná and 36 km from... Ubytovanie Chata West Spazio sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Prostřední

9,5

Apartmány Prostřední

Ubytovanie Apartmány Prostřední. Apartmány Prostřední has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Prostřední Bečva, 29 km from Prosper Golf Resort Čeladná. Ubytovanie Apartmány Prostřední sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Libušín & Maměnka národní kulturní památky

9,4

Libušín & Maměnka národní kulturní památky

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Libušín & Maměnka národní kulturní památky. Ubytovacie zariadenie Libušín & Maměnka národní kulturní památky sa nachádza v obci Prostřední Bečva, 38 km od Ostravy. Ubytovanie Libušín & Maměnka národní kulturní památky sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chalupa na dobrém místě

9,4

Chalupa na dobrém místě

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa na dobrém místě. Chalupa na dobrém místě sa nachádza v obci Prostřední Bečva, 18 km od mesta Velké Karlovice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa na dobrém místě sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chalupa na dobrém místě má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Chalupa na dobrém místě momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chalet-Beskydy

9,4

Chalet-Beskydy

Ubytovanie (Vila) Chalet-Beskydy. Chalet-Beskydy is located in Prostřední Bečva and offers a bar, ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Chalet-Beskydy sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

BL Beskydy Lodge

9

BL Beskydy Lodge

Ubytovanie BL Beskydy Lodge. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, BL Beskydy Lodge is set in Prostřední Bečva. Ubytovanie BL Beskydy Lodge sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Toska rekreační středisko

8,5

Toska rekreační středisko

Ubytovanie (Chata v prírode) Toska rekreační středisko. Rekreačné stredisko Toska sa nachádza v obci Prostřední Bečva a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Toska rekreační středisko sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Toska rekreační středisko má celkové hodnotenie 8,5. Pre Chata v prírode Toska rekreační středisko momentálne evidujeme 19 recenzií.

Relax Kycera

8,1

Relax Kycera

Ubytovanie (Dovolenkový park) Relax Kycera. Ubytovacie zariadenie Relax Kýčera sa nachádza v hornatej oblasti neďaleko cesty 35 / E442 v Beskydách, 6 km od Rožnova pod Radhoštěm. Ubytovanie Relax Kycera sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Relax Kycera má celkové hodnotenie 8,1. Pre Dovolenkový park Relax Kycera momentálne evidujeme 110 recenzií.

Apartmány Hotel Sport Art

7,5

Apartmány Hotel Sport Art

Ubytovanie Apartmány Hotel Sport Art. Set in Prostřední Bečva in the Zlin Region region, Apartmány Hotel Sport Art offers accommodation with free WiFi and free private parking, as well as... Ubytovanie Apartmány Hotel Sport Art sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Lodge Prostredni Becva

Lodge Prostredni Becva

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Prostredni Becva. Lodge Prostredni Becva is located in Prostřední Bečva and offers a garden. The accommodation is 19 km from Velké Karlovice. Ubytovanie Lodge Prostredni Becva sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chata U dědka

Chata U dědka

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chata U dědka. Set in Prostřední Bečva, 43 km from Ostrava, Chata U dědka offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Chata U dědka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chata u lesa

Chata u lesa

Ubytovanie (Horská chata) Chata u lesa. Chata u lesa is located in Prostřední Bečva. The accommodation is 42 km from Žilina, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Chata u lesa sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Obora

Penzion Obora

Ubytovanie (Penzión) Penzion Obora. Penzion Obora features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Prostřední Bečva. Ubytovanie Penzion Obora sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Wellness Chalupa u Tří soviček

Wellness Chalupa u Tří soviček

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wellness Chalupa u Tří soviček. Featuring a hot tub, Wellness Chalupa u Tří soviček is located in Prostřední Bečva. Ubytovanie Wellness Chalupa u Tří soviček sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chata u dědka

Chata u dědka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u dědka. Situated in Prostřední Bečva, 19 km from Velké Karlovice, Chata u dědka features a garden and free WiFi. Ubytovanie Chata u dědka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Chata v prírode Chata u dědka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Relax Kycera

Relax Kycera

Ubytovanie (Hotel) Relax Kycera. Ubytovacie zariadenie Relax Kycera s reštauráciou sa nachádza v obci Prostřední Bečva a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Relax Kycera sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel KRYŠTOF

Hotel KRYŠTOF

Ubytovanie (Hotel) Hotel KRYŠTOF. Located in Prostřední Bečva, Hotel KRYŠTOF features a restaurant and garden. With free WiFi, this 3-star hotel offers room service. Ubytovanie Hotel KRYŠTOF sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytovanie v meste Prostřední Bečva

Mesto Prostřední Bečva sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Prostřední Bečva.