Hľadať

Ubytovanie

Apartmány pod Pustevnami Apartmán

Prostřední Bečva 742, Prostřední Bečva, 756 56, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Pustevnami. Apartmány pod Pustevnami is located in Prostřední Bečva and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmány pod Pustevnami sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Popis ubytovania Apartmány pod Pustevnami

Apartmány pod Pustevnami is located in Prostřední Bečva and offers a garden and a terrace. Towels and bed linen are featured. The accommodation is 43 km from Ostrava, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. The apartment comes with 2 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 1 bathroom with bathrobes and slippers. Wisła is 49 km from Apartmány pod Pustevnami, while Ustroń is 50 km away. The nearest airport is Ostrava Leos Janacek Airport, 30 km from the accommodation.

Iná ubytovanie v meste Prostřední Bečva

Apartmány Areál Zavadilka

10

Apartmány Areál Zavadilka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Areál Zavadilka. Apartmány Areál Zavadilka sa nachádzajú v obci Prostřední Bečva, 10 km od obce Velké Karlovice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Areál Zavadilka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmany pod Pustevnami

9,8

Apartmany pod Pustevnami

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Pustevnami. Ubytovanie Apartmany pod Pustevnami sa nachádza v obci Prostřední Bečva 43 km od Ostravy. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany pod Pustevnami sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Pustevny

9,7

Apartmány Pustevny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pustevny. Located in Prostřední Bečva in the Zlin region, Apartmány Pustevny provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány Pustevny sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Holiday Home U Hrádečku

9,5

Holiday Home U Hrádečku

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home U Hrádečku. Dovolenkový dom U Hrádečku sa nachádza v Prostřední Bečve a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home U Hrádečku sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Holiday Home U Hrádečku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Holiday Home U Hrádečku momentálne evidujeme 15 recenzií.

Libušín & Maměnka národní kulturní památky

9,4

Libušín & Maměnka národní kulturní památky

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Libušín & Maměnka národní kulturní památky. Ubytovacie zariadenie Libušín & Maměnka národní kulturní památky sa nachádza v obci Prostřední Bečva, 38 km od Ostravy. Ubytovanie Libušín & Maměnka národní kulturní památky sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chalupa na dobrém místě

9,4

Chalupa na dobrém místě

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa na dobrém místě. Chalupa na dobrém místě sa nachádza v obci Prostřední Bečva, 18 km od mesta Velké Karlovice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa na dobrém místě sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chalupa na dobrém místě má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Chalupa na dobrém místě momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chalet-Beskydy

9,4

Chalet-Beskydy

Ubytovanie (Vila) Chalet-Beskydy. Chalet-Beskydy is located in Prostřední Bečva and offers a bar, ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Chalet-Beskydy sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Toska rekreační středisko

8,5

Toska rekreační středisko

Ubytovanie (Chata v prírode) Toska rekreační středisko. Rekreačné stredisko Toska sa nachádza v obci Prostřední Bečva a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Toska rekreační středisko sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Toska rekreační středisko má celkové hodnotenie 8,5. Pre Chata v prírode Toska rekreační středisko momentálne evidujeme 19 recenzií.

Relax Kycera

8,1

Relax Kycera

Ubytovanie (Dovolenkový park) Relax Kycera. Ubytovacie zariadenie Relax Kýčera sa nachádza v hornatej oblasti neďaleko cesty 35 / E442 v Beskydách, 6 km od Rožnova pod Radhoštěm. Ubytovanie Relax Kycera sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Relax Kycera má celkové hodnotenie 8,1. Pre Dovolenkový park Relax Kycera momentálne evidujeme 110 recenzií.

Chata U dědka

Chata U dědka

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chata U dědka. Set in Prostřední Bečva, 43 km from Ostrava, Chata U dědka offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Chata U dědka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chata u lesa

Chata u lesa

Ubytovanie (Horská chata) Chata u lesa. Chata u lesa is located in Prostřední Bečva. The accommodation is 42 km from Žilina, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Chata u lesa sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Lodge Prostredni Becva

Lodge Prostredni Becva

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Prostredni Becva. Lodge Prostredni Becva is located in Prostřední Bečva and offers a garden. The accommodation is 19 km from Velké Karlovice. Ubytovanie Lodge Prostredni Becva sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Obora

Penzion Obora

Ubytovanie (Penzión) Penzion Obora. Penzion Obora features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Prostřední Bečva. Ubytovanie Penzion Obora sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Chata u dědka

Chata u dědka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u dědka. Situated in Prostřední Bečva, 19 km from Velké Karlovice, Chata u dědka features a garden and free WiFi. Ubytovanie Chata u dědka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Chata v prírode Chata u dědka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hotel KRYŠTOF

Hotel KRYŠTOF

Ubytovanie (Hotel) Hotel KRYŠTOF. Located in Prostřední Bečva, Hotel KRYŠTOF features a restaurant and garden. With free WiFi, this 3-star hotel offers room service. Ubytovanie Hotel KRYŠTOF sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).

Relax Kycera

Relax Kycera

Ubytovanie (Hotel) Relax Kycera. Ubytovacie zariadenie Relax Kycera s reštauráciou sa nachádza v obci Prostřední Bečva a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Relax Kycera sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj).