Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Revúca

V meste Revúca (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Revúca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Revúca

Penzión Mamut Revúca

9,3

Penzión Mamut Revúca

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mamut Revúca. Penzión Mamut Revúca sa nachádza v Revúcej a ponúka klimatizované izby a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Mamut Revúca sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Flipper

8,9

Penzion Flipper

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flipper. Penzión Flipper ponúka ubytovanie v obci Lubeník. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Penzion Flipper sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Flipper má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Flipper momentálne evidujeme 190 recenzií.

Na samote u lesa

Na samote u lesa

Ubytovanie (Vila) Na samote u lesa. Na samote u lesa is situated in Revúca and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Na samote u lesa sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Diana

Diana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Diana. Situated in Revúca in the Banskobystrický kraj region, Diana features a balcony. The holiday home has garden views and is 39 km from Jósvafő. Ubytovanie Diana sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Private Resort Revúčka

Private Resort Revúčka

Ubytovanie (Vila) Private Resort Revúčka. Situated in Revúca in the Banskobystrický kraj region, Private Resort Revúčka has a balcony. Ubytovanie Private Resort Revúčka sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Vila Private Resort Revúčka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Revúca

Mesto Revúca sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Revúca.