Hľadať

Ubytovanie

Diana Dovolenkový dom

Železničná 65, 050 01 Revúca, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Diana. Situated in Revúca in the Banskobystrický kraj region, Diana features a balcony. The holiday home has garden views and is 39 km from Jósvafő. Ubytovanie Diana sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Diana

Situated in Revúca in the Banskobystrický kraj region, Diana features a balcony. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 45 km from Diana. The holiday home has garden views and is 39 km from Jósvafő. Aggtelek is 37 km from the holiday home, while Štrbské Pleso is 49 km from the property. This holiday home features 2 bedrooms, a flat-screen TV, a dining area, and a kitchen with a microwave and a fridge.

Iná ubytovanie v meste Revúca

Penzión Mamut Revúca

9,3

Penzión Mamut Revúca

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mamut Revúca. Penzión Mamut Revúca sa nachádza v Revúcej a ponúka klimatizované izby a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Mamut Revúca sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Flipper

8,9

Penzion Flipper

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flipper. Penzión Flipper ponúka ubytovanie v obci Lubeník. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Penzion Flipper sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Flipper má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Flipper momentálne evidujeme 190 recenzií.

Na samote u lesa

Na samote u lesa

Ubytovanie (Vila) Na samote u lesa. Na samote u lesa is situated in Revúca and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Na samote u lesa sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Private Resort Revúčka

Private Resort Revúčka

Ubytovanie (Vila) Private Resort Revúčka. Situated in Revúca in the Banskobystrický kraj region, Private Resort Revúčka has a balcony. Ubytovanie Private Resort Revúčka sa nachádza v meste Revúca (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Vila Private Resort Revúčka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.