Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rimavská Sobota

V meste Rimavská Sobota (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rimavská Sobota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rimavská Sobota

Bed & More Pogányvár

9,5

Bed & More Pogányvár

Ubytovanie (Penzión) Bed & More Pogányvár. Penzión Pohanský Hrad sa nachádza v obci Nová Bašta, len 4 km od maďarských hraníc a 20 km od Fiľakova. Na mieste môžete navštíviť bar. Ubytovanie Bed & More Pogányvár sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bed & More Pogányvár má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Bed & More Pogányvár momentálne evidujeme 35 recenzií.

Kaštieľ Penzion & Restaurant

9,3

Kaštieľ Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Kaštieľ Penzion & Restaurant. Kaštieľ Penzion & Restaurant sa nachádza v Rimavskej Sobote a ponúka terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kaštieľ Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Carrera

8,6

Hotel Carrera

Ubytovanie (Hotel) Hotel Carrera. Hotel Carrera sa nachádza v Rimavskej Sobote. Ponúka terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Carrera sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Carrera má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Carrera momentálne evidujeme 149 recenzií.

Hotel Zlatý Býk

8,1

Hotel Zlatý Býk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Býk. Hotel Zlatý býk sa nachádza v centre Rimavskej Soboty. Ubytovanie Hotel Zlatý Býk sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Zlatý Býk má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Zlatý Býk momentálne evidujeme 363 recenzií.

Euromotel

7,6

Euromotel

Ubytovanie (Hotel) Euromotel. Euromotel sa nachádza v Rimavskej Sobote. Ponúka spoločnú kuchyňu, terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Euromotel sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Euromotel má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Euromotel momentálne evidujeme 166 recenzií.

chata na pláži jazera Kurinec

7,5

chata na pláži jazera Kurinec

Ubytovanie (Chata v prírode) chata na pláži jazera Kurinec. Chata na pláži sa nachádza v Rimavskej Sobote, 35 km od Lučenca. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie chata na pláži jazera Kurinec sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rimavská Sobota

Mesto Rimavská Sobota sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Rimavská Sobota.