Hľadať

Ubytovanie

Útulný bytík iba 5 minút od historického centra Apartmány

24 Cukrovarská, 979 01 Rimavská Sobota, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Útulný bytík iba 5 minút od historického centra. Útulný bytík iba 5 minút od historického centra is located in Rimavská Sobota. The accommodation is 41 km from Jósvafő. Ubytovanie Útulný bytík iba 5 minút od historického centra sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Útulný bytík iba 5 minút od historického centra

Útulný bytík iba 5 minút od historického centra is located in Rimavská Sobota. The accommodation is 41 km from Jósvafő. The apartment comes with 1 bedroom, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and an oven. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 78 km from Útulný bytík iba 5 minút od historického centra. Towels and bed linen are featured. Szilvásvárad is 42 km from the apartment, while Aggtelek is 38 km away.

Iná ubytovanie v meste Rimavská Sobota

Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci

10

Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci

Ubytovanie (Apartmány) Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci. Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci is located in Rimavská Sobota and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Bed & More Pogányvár

9,5

Bed & More Pogányvár

Ubytovanie (Penzión) Bed & More Pogányvár. Penzión Pohanský Hrad sa nachádza v obci Nová Bašta, len 4 km od maďarských hraníc a 20 km od Fiľakova. Na mieste môžete navštíviť bar. Ubytovanie Bed & More Pogányvár sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Bed & More Pogányvár má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Bed & More Pogányvár momentálne evidujeme 35 recenzií.

Chata Kurinec

9,5

Chata Kurinec

Ubytovanie (Apartmány) Chata Kurinec. Chata Kurinec sa nachádza v Rimavskej Sobote v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata Kurinec sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Kaštieľ Penzion & Restaurant

9,3

Kaštieľ Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Kaštieľ Penzion & Restaurant. Kaštieľ Penzion & Restaurant sa nachádza v Rimavskej Sobote a ponúka terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kaštieľ Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel Carrera

8,6

Hotel Carrera

Ubytovanie (Hotel) Hotel Carrera. Hotel Carrera sa nachádza v Rimavskej Sobote. Ponúka terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Carrera sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Carrera má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Carrera momentálne evidujeme 149 recenzií.

Hotel Zlatý Býk

8,1

Hotel Zlatý Býk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Býk. Hotel Zlatý býk sa nachádza v centre Rimavskej Soboty. Ubytovanie Hotel Zlatý Býk sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Zlatý Býk má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Zlatý Býk momentálne evidujeme 363 recenzií.

Euromotel

7,6

Euromotel

Ubytovanie (Hotel) Euromotel. Euromotel sa nachádza v Rimavskej Sobote. Ponúka spoločnú kuchyňu, terasu, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Euromotel sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Euromotel má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Euromotel momentálne evidujeme 166 recenzií.

chata na pláži jazera Kurinec

7,5

chata na pláži jazera Kurinec

Ubytovanie (Chata v prírode) chata na pláži jazera Kurinec. Chata na pláži sa nachádza v Rimavskej Sobote, 35 km od Lučenca. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie chata na pláži jazera Kurinec sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata u Samka

Chata u Samka

Ubytovanie (Apartmán) Chata u Samka. Set in Rimavská Sobota, Chata u Samka offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Chata u Samka sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).