Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Risika

V meste Risika (Chorvátsko) máme celkom 49 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Risika

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Risika

Villa Adriana

9,7

Villa Adriana

Ubytovanie (Vila) Villa Adriana. House Adriana is a holiday home with a seasonal outdoor pool, set in Risika. The air-conditioned unit is 37 km from Opatija. Ubytovanie Villa Adriana sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 232 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marija 218

9,7

Apartman Marija 218

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marija 218. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Marija 218 is located in Risika. Ubytovanie Apartman Marija 218 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Svjetlana

9,6

Holiday Home Svjetlana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Svjetlana. Located in Risika, within less than 1 km of Supovica Beach and a 16-minute walk of St. Ubytovanie Holiday Home Svjetlana sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mavri

9,6

Apartments Mavri

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mavri. Apartmány Mavri sa nachádzajú v meste Risika a ponúkajú klimatizované ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a grilom. Ubytovanie Apartments Mavri sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antiqua

9,6

Villa Antiqua

Ubytovanie (Vila) Villa Antiqua. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge, Villa Antiqua can be found in Risika, close to Melska Beach and 1. Ubytovanie Villa Antiqua sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Risika 103A

9,4

Risika 103A

Ubytovanie (Apartmány) Risika 103A. Located in Risika in the Krk Island region and Melska Beach reachable within 1. Ubytovanie Risika 103A sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa HARMONY

9,4

Villa HARMONY

Ubytovanie (Vila) Villa HARMONY. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa HARMONY provides accommodation in Risika with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa HARMONY sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Seka

9,4

Apartments Seka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Seka. Ubytovacie zariadenie Apartments Seka sa nachádza v meste Risika a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartments Seka sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunrise Apartment Risika

9,3

Sunrise Apartment Risika

Ubytovanie (Apartmán) Sunrise Apartment Risika. Set just less than 1 km from Supovica Beach, Apartment Vidovic offers accommodation in Risika with access to a garden, barbecue facilities, as well as... Ubytovanie Sunrise Apartment Risika sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Risika

9,3

Guest House Risika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guest House Risika. Situated in Risika, Guest House Risika offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytovanie Guest House Risika sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Đina

9,2

Apartman Đina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Đina. Offering sea views, Apartman Đina is an accommodation set in Risika, 1.5 km from St. Marak Beach and 1.6 km from Supovica Beach. Situated 1. Ubytovanie Apartman Đina sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marica

9,2

Apartmani Marica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marica. Situated in Risika in the Krk Island region, Apartmani Marica offers accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a TV. Ubytovanie Apartmani Marica sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Petra

9,1

Apartments Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petra. Apartmány Petra s rozľahlou sviežou záhradou sa nachádza v meste Risika na ostrove Krk. K dispozícii máte zariadenú terasu s výhľadom do záhrady a gril. Ubytovanie Apartments Petra sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Franka's Retreat

9

Franka's Retreat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Franka's Retreat. Located in Risika in the Krk Island region, Franka's Retreat has a balcony. Ubytovanie Franka's Retreat sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Noa with pool

9

Apartment Noa with pool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Noa with pool. Ubytovacie zariadenie Apartment Noa with pool sa nachádza v obci Risika a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Apartment Noa with pool sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gota

8,9

Apartment Gota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gota. Ubytovanie Apartment Gota ponúka hosťom klimatizované ubytovanie s terasou v obci Risika. Ubytovanie Apartment Gota sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Risika/Insel Krk 27220

8,8

Apartments in Risika/Insel Krk 27220

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Risika/Insel Krk 27220. Apartmány Risika/ Insel Krk 27220 sa nachádzajú v meste Risika. Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchyňa s hriankovačom. Ubytovanie Apartments in Risika/Insel Krk 27220 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Martincic

8,2

Holiday Home Martincic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Martincic. Dovolenkový dom Martincic ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Risika. Mesto Opatija je vzdialené 37 km. Ubytovanie Holiday Home Martincic sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Risika/Island Krk 35824

Apartment in Risika/Island Krk 35824

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Risika/Island Krk 35824. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Risika/Island Krk 35824 is situated in Risika, just 1.3 km from Melska Beach. Ubytovanie Apartment in Risika/Island Krk 35824 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Risika/Insel Krk 27687

Apartment in Risika/Insel Krk 27687

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Risika/Insel Krk 27687. Apartment in Risika/Insel Krk 27687 is set in Risika, less than 1 km from St. Marak Beach, a 12-minute walk from Supovica Beach, as well as 1. Ubytovanie Apartment in Risika/Insel Krk 27687 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josip

Apartment Josip

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josip. Apartmán Josip sa nachádza v meste Risika a ponúka gril. Apartmán Josip má výhľad do záhrady a je vzdialený 37 km od Opatije. Ubytovanie Apartment Josip sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Pepina

Vila Pepina

Ubytovanie (Vila) Vila Pepina. Located in Risika, Vila Pepina offers a private pool and free WiFi. The property features garden views. Ubytovanie Vila Pepina sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lidija

Apartments Lidija

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lidija. Apartman Lidija is situated in Risika. This apartment features a terrace. Ubytovanie Apartments Lidija sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi

Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi is set in Gorica. Ubytovanie Apartment Jadranka, Sutivanac - Risi sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Prpic

Holiday Home Prpic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Prpic. Holiday Home Prpic is a semi-detached holiday home with a barbecue, situated in Risika in the Krk Island Region. Ubytovanie Holiday Home Prpic sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk

Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk. Featuring an outdoor pool and pool views, Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk is set in Risika. Ubytovanie Kuća za odmor MARAK - Risika, Krk sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Risika II

Holiday home Risika II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Risika II. Situated in Risika in the Krk Island region, Holiday home Risika II is a 3-star property boasting free WiFi. The property has sea views. Ubytovanie Holiday home Risika II sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 283 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Risika/Insel Krk 36778

Apartment in Risika/Insel Krk 36778

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Risika/Insel Krk 36778. Situated 1 km from St. Marak Beach, 1 km from Supovica Beach and 1. Ubytovanie Apartment in Risika/Insel Krk 36778 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Risika 226

Casa Risika 226

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Risika 226. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Risika 226 is set in Risika. Ubytovanie Casa Risika 226 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 247 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Risika/Insel Krk 36899

Holiday home in Risika/Insel Krk 36899

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Risika/Insel Krk 36899. Featuring a hot tub, Holiday home in Risika/Insel Krk 36899 is located in Risika. Ubytovanie Holiday home in Risika/Insel Krk 36899 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house RISIKA

Holiday house RISIKA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house RISIKA. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday house RISIKA can be found in Risika, close to St. Marak Beach and 1. Ubytovanie Holiday house RISIKA sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Katica

Holiday house Katica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Katica. Holiday house Katica is set in Risika. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Holiday house Katica sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Pepina

Villa Pepina

Ubytovanie (Vila) Villa Pepina. Located in Risika, Villa Pepina provides accommodation with a private pool. Guests benefit from a terrace and an outdoor pool. Ubytovanie Villa Pepina sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Risika/Insel Krk 36855

Apartment in Risika/Insel Krk 36855

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Risika/Insel Krk 36855. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Risika/Insel Krk 36855 is set in Risika, just 1.2 km from Melska Beach. Ubytovanie Apartment in Risika/Insel Krk 36855 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lidija

Apartment Lidija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lidija. Complete with a garden and a terrace, Apartment Lidija is set in Risika, 1.2 km from St. Marak Beach and 1.5 km from Supovica Beach. Ubytovanie Apartment Lidija sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury villa with a swimming pool Garica, Krk - 17469

Luxury villa with a swimming pool Garica, Krk - 17469

Ubytovanie (Vila) Luxury villa with a swimming pool Garica, Krk - 17469. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Luxury villa with a swimming pool Garica, Krk - 17469 is situated in Risika. Ubytovanie Luxury villa with a swimming pool Garica, Krk - 17469 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Eva

Villa Eva

Ubytovanie (Vila) Villa Eva. Boasting a balcony with sea views, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Villa Eva can be found in Risika, close to St. Marak Beach and 1. Ubytovanie Villa Eva sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Krčine

Apartma Krčine

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Krčine. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartma Krčine can be found in Risika, close to Supovica Beach and an 11-minute... Ubytovanie Apartma Krčine sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Risika/Insel Krk 38570

Holiday home in Risika/Insel Krk 38570

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Risika/Insel Krk 38570. Holiday home in Risika/Insel Krk 38570 in Risika features accommodation with free WiFi, 1 km from St. Marak Beach, 1.1 km from Supovica Beach and 1. Ubytovanie Holiday home in Risika/Insel Krk 38570 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Risika/Insel Krk 38433

Holiday home in Risika/Insel Krk 38433

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Risika/Insel Krk 38433. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Risika/Insel Krk 38433 is situated in Risika, just 1.9 km from Melska Beach. Ubytovanie Holiday home in Risika/Insel Krk 38433 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Risika/Insel Krk 36000

Holiday home in Risika/Insel Krk 36000

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Risika/Insel Krk 36000. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Risika/Insel Krk 36000 is set in Risika, within just 1.5 km of Melska Beach. Ubytovanie Holiday home in Risika/Insel Krk 36000 sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Risika with Sea View I

Holiday Home Risika with Sea View I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Risika with Sea View I. Holiday Home Risika with Sea View I is situated in Risika. The property provides free private parking. Ubytovanie Holiday Home Risika with Sea View I sa nachádza v meste Risika (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Risika

Mesto Risika sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 49 hotelov a ubytovanie v meste Risika.