Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rudine

V meste Rudine (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rudine

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rudine

Villa Eva

9,9

Villa Eva

Ubytovanie (Vila) Villa Eva. Dovolenkový dom Eva ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným stravovaním v centre mesta Rudine. V jeho záhrade nájdete gril. Ubytovanie Villa Eva sa nachádza v meste Rudine (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three sisters

9,6

Three sisters

Ubytovanie (Vila) Three sisters. Boasting a balcony with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Three sisters can be found in Rudine, close to Sulinj Beach 2 and 1. Ubytovanie Three sisters sa nachádza v meste Rudine (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Rudine with Sea View 339

Holiday home Rudine with Sea View 339

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Rudine with Sea View 339. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Rudine with Sea View 339 is located in Kaštela. Ubytovanie Holiday home Rudine with Sea View 339 sa nachádza v meste Rudine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 788 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rudine

Mesto Rudine sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Rudine.