Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Salatić

V meste Salatić (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Salatić

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Salatić

Apartment Tomy

10

Apartment Tomy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomy. Tento klimatizovaný apartmán s grilom sa nachádza v letovisku Salatić. Ubytovanie Apartment Tomy sa nachádza v meste Salatić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Silente

9,8

Villa Silente

Ubytovanie (Vila) Villa Silente. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Silente is situated in Krk. Ubytovanie Villa Silente sa nachádza v meste Salatić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 385 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tadic

9,3

Apartment Tadic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tadic. Apartmán Tadic sa nachádza v meste Salatić a ponúka vám bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou. Ubytovanie Apartment Tadic sa nachádza v meste Salatić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luka

8,9

Apartment Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luka. Apartmán Luka sa nachádza 38 km od Opatije a ponúka ubytovanie v meste Salatić. Ubytovanie Apartment Luka sa nachádza v meste Salatić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Salatici 47

Apartment Salatici 47

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Salatici 47. Apartment Salatici 47 is situated in Salatić and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Salatici 47 sa nachádza v meste Salatić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Salatici 46

Apartment Salatici 46

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Salatici 46. Apartment Salatici 46 is situated in Salatić. This air-conditioned apartment features 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a dishwasher and a... Ubytovanie Apartment Salatici 46 sa nachádza v meste Salatić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Salatici 45

Apartment Salatici 45

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Salatici 45. Apartment Salatici 45 is set in Salatić. The air-conditioned accommodation is 23 km from Baška. Ubytovanie Apartment Salatici 45 sa nachádza v meste Salatić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Salatić

Mesto Salatić sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Salatić.