Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Semmering

V meste Semmering (Rakúsko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Semmering

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Semmering

Villa Daheim Semmering

9,4

Villa Daheim Semmering

Ubytovanie (Apartmány) Villa Daheim Semmering. Tieto apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste s výhľadom na hory, iba 500 metrov od železničnej stanice Wolfsbergkogel a 3 km od lyžiarskeho areálu... Ubytovanie Villa Daheim Semmering sa nachádza v meste Gläserstraße 4 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Villa zur Zufriedenheit

9,3

Villa zur Zufriedenheit

Ubytovanie (Vila) Villa zur Zufriedenheit. Vila zur Zufriedenheit vám ponúka možnosť ubytovať sa s domácimi zvieratami v obci Semmering, 500 metrov od lanovky na vrch Zauberberg. Ubytovanie Villa zur Zufriedenheit sa nachádza v meste Passtraße 12 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Semmering Loft

9,2

Semmering Loft

Ubytovanie (Apartmán) Semmering Loft. Ubytovacie zariadenie Semmering Loft s terasou sa nachádza v lyžiarskom stredisku Semmering a ponúka ubytovanie s terasou a priamym prístupom na zjazdovky. Ubytovanie Semmering Loft sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Steirer-Apartment Semmering

9,2

Steirer-Apartment Semmering

Ubytovanie (Apartmány) Steirer-Apartment Semmering. Ubytovacie zariadenie Steirer-Apartment Semmering sa nachádza v obci Semmering, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Zauberberg Semmering a kabínovej... Ubytovanie Steirer-Apartment Semmering sa nachádza v meste Passhohe 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Waldnest am Semmering

9,1

Waldnest am Semmering

Ubytovanie (Apartmán) Waldnest am Semmering. Ubytovacie zariadenie Waldnest am Semmering sa nachádza v obci Semmering. Ubytovanie Waldnest am Semmering sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Der Löffler am Semmering

9

Der Löffler am Semmering

Ubytovanie (Penzión) Der Löffler am Semmering. Penzión Löffler sídli vo vile postavenej v štýle Art déco v obci Semmering, 5 minút chôdze od lanovky Hirschenkogel a 10 minút chôdze od železničnej... Ubytovanie Der Löffler am Semmering sa nachádza v meste Hochstraße 20 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Villa Wellspacher

9

Villa Wellspacher

Ubytovanie (Apartmány) Villa Wellspacher. Ubytovacie zariadenie Villa Wellspacher ponúka apartmány na pokojnom mieste v obci Semmering, 2 km od lyžiarskeho areálu Zauberberg-Semmering. Ubytovanie Villa Wellspacher sa nachádza v meste Schneebergblick 19 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Villa Agnes

8,9

Villa Agnes

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Agnes. Ubytovanie Villa Agnes sa nachádza v obci Semmering, 1,8 km od lyžiarskeho strediska Zauberberg Semmering a visutej lanovky Zauberberg Kabinenbahn. Ubytovanie Villa Agnes sa nachádza v meste Passstraße 15 Villa Agnes (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Weigl Hütte Semmering

8,9

Weigl Hütte Semmering

Ubytovanie (Apartmán) Weigl Hütte Semmering. Apartmán Weigl Hütte Semmering sa nachádza v meste Semmering, 300 metrov od lanovky Zauberberg Kabinenbahn a 500 metrov od lanovky 4-er Sportbahn Blauer... Ubytovanie Weigl Hütte Semmering sa nachádza v meste Passhöhe 228 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Belvedere

8,9

Belvedere

Ubytovanie (Hotel) Belvedere. Hotel Belvedere sa nachádza v centre mestečka Semmering, len pár minút chôdze od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Belvedere sa nachádza v meste Hochstraße 6 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Pension Landhaus Semmering

8,8

Pension Landhaus Semmering

Ubytovanie (Penzión) Pension Landhaus Semmering. Penzión Landhaus Semmering sa nachádza v Semmeringu v Dolnom Rakúsku, 500 metrov od kabínkovej lanovky Zau [: ber:] g. Ubytovanie Pension Landhaus Semmering sa nachádza v meste Hochstraße 17 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Apartment Bergblick Semmering

8,8

Apartment Bergblick Semmering

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bergblick Semmering. Apartmán Bergblick Semmering sa nachádza v obci Semmering v Dolnom Rakúsku a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartment Bergblick Semmering sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Pension Central Semmering

8,7

Pension Central Semmering

Ubytovanie (Penzión) Pension Central Semmering. Penzión Central Semmering sa nachádza 100 metrov od lanovky Zau[:ber:]g Kabinenbahn a 400 metrov od sedačkovej lanovky 4-er Sportbahn Blauer Blitz. Ubytovanie Pension Central Semmering sa nachádza v meste Passstraße 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Apartment 26 Eighty

8,7

Apartment 26 Eighty

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 26 Eighty. Apartment 26 Eighty is located in Semmering. The property is 37 km from Wiener Neustadt, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Apartment 26 Eighty sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Renona Rehabilitation

8,4

Renona Rehabilitation

Ubytovanie (Hotel) Renona Rehabilitation. Hotel Renona Rehabilitation sa nachádza v Semmeringu, 70 metrov od kabínkovej lanovky Zauberberg. Ubytovanie Renona Rehabilitation sa nachádza v meste Carolusstraße 9 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Gasthof Berghof

8,4

Gasthof Berghof

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Berghof. Penzión Berghof sa nachádza v meste Semmering a k dispozícii máte trojhviezdičkové ubytovanie so záhradou a barom. Ubytovanie Gasthof Berghof sa nachádza v meste Carolusstraße 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Sporthotel am Semmering

8,1

Sporthotel am Semmering

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel am Semmering. Sporthotel am Semmering sa nachádza na polceste medzi Viedňou a mestom Graz a ponúka vám priamy prístup k lyžiarskym svahom a turistickým chodníkom v obci... Ubytovanie Sporthotel am Semmering sa nachádza v meste Carolusstraße 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Kurhotel Renona Rehabilitation

7,5

Kurhotel Renona Rehabilitation

Ubytovanie (Hotel) Kurhotel Renona Rehabilitation. Ubytovacie zariadenie Kurhotel Renona Rehabilitation sa nachádza v meste Semmering a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Kurhotel Renona Rehabilitation sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Tannenhof

Tannenhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tannenhof. Tannenhof features garden views, free WiFi and free private parking, located in Semmering, 4.3 km from Zauberberg Kabinenbahn. Ubytovanie Tannenhof sa nachádza v meste Stuhleckblick J10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Wohnung mit Ruhe

Wohnung mit Ruhe

Ubytovanie (Apartmán) Wohnung mit Ruhe. Wohnung mit Ruhe is located in Semmering. The property has mountain views and is 39 km from Wiener Neustadt. Ubytovanie Wohnung mit Ruhe sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Semmering

Mesto Semmering sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Semmering.