Hľadať

Ubytovanie

Haus Kohl Penzión

Hochstrasse 23, 2680 Semmering, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Haus Kohl. Ubytovacie zariadenie Haus Kohl sa nachádza v lyžiarskom stredisku Semmering a ponúka ubytovanie s vlastným balkónom. Ubytovanie Haus Kohl sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Popis ubytovania Haus Kohl

Ubytovacie zariadenie Haus Kohl sa nachádza v lyžiarskom stredisku Semmering a ponúka ubytovanie s vlastným balkónom. Všetky izby v penzióne sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. Mesto Wiener Neustadt je vzdialené 44 km. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. V penzióne Haus Kohl sa podávajú raňajky formou bufetu. Najbližšie letisko Viedeň sa nachádza 104 km od ubytovacieho zariadenia.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby
 • Lyžovanie

Vybavenie ubytovania Haus Kohl

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Uteráky
 • Toaletný papier
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Balkón
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Denné upratovanie
 • Izbová služba
 • Výhľad
 • Úschovňa lyží
 • Detektory dymu

Iná ubytovanie v meste Semmering

Villa Daheim Semmering

9,4

Villa Daheim Semmering

Ubytovanie (Apartmány) Villa Daheim Semmering. Tieto apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste s výhľadom na hory, iba 500 metrov od železničnej stanice Wolfsbergkogel a 3 km od lyžiarskeho areálu... Ubytovanie Villa Daheim Semmering sa nachádza v meste Gläserstraße 4 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa zur Zufriedenheit

9,3

Villa zur Zufriedenheit

Ubytovanie (Vila) Villa zur Zufriedenheit. Vila zur Zufriedenheit vám ponúka možnosť ubytovať sa s domácimi zvieratami v obci Semmering, 500 metrov od lanovky na vrch Zauberberg. Ubytovanie Villa zur Zufriedenheit sa nachádza v meste Passtraße 12 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Semmering Loft

9,2

Semmering Loft

Ubytovanie (Apartmán) Semmering Loft. Ubytovacie zariadenie Semmering Loft s terasou sa nachádza v lyžiarskom stredisku Semmering a ponúka ubytovanie s terasou a priamym prístupom na zjazdovky. Ubytovanie Semmering Loft sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Steirer-Apartment Semmering

9,2

Steirer-Apartment Semmering

Ubytovanie (Apartmány) Steirer-Apartment Semmering. Ubytovacie zariadenie Steirer-Apartment Semmering sa nachádza v obci Semmering, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Zauberberg Semmering a kabínovej... Ubytovanie Steirer-Apartment Semmering sa nachádza v meste Passhohe 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldnest am Semmering

9,1

Waldnest am Semmering

Ubytovanie (Apartmán) Waldnest am Semmering. Ubytovacie zariadenie Waldnest am Semmering sa nachádza v obci Semmering. Ubytovanie Waldnest am Semmering sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Der Löffler am Semmering

9

Der Löffler am Semmering

Ubytovanie (Penzión) Der Löffler am Semmering. Penzión Löffler sídli vo vile postavenej v štýle Art déco v obci Semmering, 5 minút chôdze od lanovky Hirschenkogel a 10 minút chôdze od železničnej... Ubytovanie Der Löffler am Semmering sa nachádza v meste Hochstraße 20 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramahotel Wagner Das Biohotel am Semmering

9

Panoramahotel Wagner Das Biohotel am Semmering

Ubytovanie (Hotel) Panoramahotel Wagner Das Biohotel am Semmering. Štvorhviezdičkový hotel Panoramahotel Wagner Das Biohotel am Semmering sa nachádza v obci Semmering. Ubytovanie Panoramahotel Wagner Das Biohotel am Semmering sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Villa Wellspacher

9

Villa Wellspacher

Ubytovanie (Apartmány) Villa Wellspacher. Ubytovacie zariadenie Villa Wellspacher ponúka apartmány na pokojnom mieste v obci Semmering, 2 km od lyžiarskeho areálu Zauberberg-Semmering. Ubytovanie Villa Wellspacher sa nachádza v meste Schneebergblick 19 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Agnes

8,9

Villa Agnes

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Agnes. Ubytovanie Villa Agnes sa nachádza v obci Semmering, 1,8 km od lyžiarskeho strediska Zauberberg Semmering a visutej lanovky Zauberberg Kabinenbahn. Ubytovanie Villa Agnes sa nachádza v meste Passstraße 15 Villa Agnes (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weigl Hütte Semmering

8,9

Weigl Hütte Semmering

Ubytovanie (Apartmán) Weigl Hütte Semmering. Apartmán Weigl Hütte Semmering sa nachádza v meste Semmering, 300 metrov od lanovky Zauberberg Kabinenbahn a 500 metrov od lanovky 4-er Sportbahn Blauer... Ubytovanie Weigl Hütte Semmering sa nachádza v meste Passhöhe 228 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvedere

8,9

Belvedere

Ubytovanie (Hotel) Belvedere. Hotel Belvedere sa nachádza v centre mestečka Semmering, len pár minút chôdze od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Belvedere sa nachádza v meste Hochstraße 6 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Landhaus Semmering

8,8

Pension Landhaus Semmering

Ubytovanie (Penzión) Pension Landhaus Semmering. Penzión Landhaus Semmering sa nachádza v Semmeringu v Dolnom Rakúsku, 500 metrov od kabínkovej lanovky Zau [: ber:] g. Ubytovanie Pension Landhaus Semmering sa nachádza v meste Hochstraße 17 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bergblick Semmering

8,8

Apartment Bergblick Semmering

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bergblick Semmering. Apartmán Bergblick Semmering sa nachádza v obci Semmering v Dolnom Rakúsku a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartment Bergblick Semmering sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Central Semmering

8,7

Pension Central Semmering

Ubytovanie (Penzión) Pension Central Semmering. Penzión Central Semmering sa nachádza 100 metrov od lanovky Zau[:ber:]g Kabinenbahn a 400 metrov od sedačkovej lanovky 4-er Sportbahn Blauer Blitz. Ubytovanie Pension Central Semmering sa nachádza v meste Passstraße 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Renona Rehabilitation

8,4

Renona Rehabilitation

Ubytovanie (Hotel) Renona Rehabilitation. Hotel Renona Rehabilitation sa nachádza v Semmeringu, 70 metrov od kabínkovej lanovky Zauberberg. Ubytovanie Renona Rehabilitation sa nachádza v meste Carolusstraße 9 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Berghof

8,4

Gasthof Berghof

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Berghof. Penzión Berghof sa nachádza v meste Semmering a k dispozícii máte trojhviezdičkové ubytovanie so záhradou a barom. Ubytovanie Gasthof Berghof sa nachádza v meste Carolusstraße 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sporthotel am Semmering

8,1

Sporthotel am Semmering

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel am Semmering. Sporthotel am Semmering sa nachádza na polceste medzi Viedňou a mestom Graz a ponúka vám priamy prístup k lyžiarskym svahom a turistickým chodníkom v obci... Ubytovanie Sporthotel am Semmering sa nachádza v meste Carolusstraße 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tannenhof

Tannenhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tannenhof. Tannenhof features garden views, free WiFi and free private parking, located in Semmering, 4.3 km from Zauberberg Kabinenbahn. Ubytovanie Tannenhof sa nachádza v meste Stuhleckblick J10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohnung mit Ruhe

Wohnung mit Ruhe

Ubytovanie (Apartmán) Wohnung mit Ruhe. Wohnung mit Ruhe is located in Semmering. The property has mountain views and is 39 km from Wiener Neustadt. Ubytovanie Wohnung mit Ruhe sa nachádza v meste Semmering (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)