Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šilo

V meste Šilo (Chorvátsko) máme celkom 353 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šilo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šilo

Villa Branka

10

Villa Branka

Ubytovanie (Apartmány) Villa Branka. Situated in Šilo in the Krk Island region and Mala plaža reachable within 100 metres, Villa Branka features accommodation with free WiFi, a children's... Ubytovanie Villa Branka sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Mrakovcic M.

10

Apartments Mrakovcic M.

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Mrakovcic M.. Apartments Mrakovcic M. Is set in Šilo, 200 metres from Mala plaža, 400 metres from Beach Stipanija, as well as 10 km from St. Marak Beach - Risika. Ubytovanie Apartments Mrakovcic M. sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Ivo P.

9,9

Apartment Ivo P.

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivo P.. Located in Šilo in the Krk Island region and Na Vodici Beach reachable within 50 metres, Apartment Ivo P. Ubytovanie Apartment Ivo P. sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Kristijan

9,9

Apartment Kristijan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kristijan. Apartmán Kristijan so záhradou s grilom sa nachádza v obci Šilo 5 km od pláže St. Marko. Počas pobytu určite oceníte balkón. Ubytovanie Apartment Kristijan sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Renata

9,9

Apartment Renata

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Renata. Apartment Renata is a self-catering accommodation located in Šilo. Accommodation will provide you with a TV, a patio and a terrace. Ubytovanie Apartment Renata sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Azzuro & Lavanda

9,9

Azzuro & Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Azzuro & Lavanda. Ubytovacie zariadenie Azzuro & Lavanda sa nachádza v obci Šilo na ostrove Krk, neďaleko pláže Mala plaža a Na Vodici. Ubytovanie Azzuro & Lavanda sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Holiday Home Callesol

9,8

Holiday Home Callesol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Callesol. Dovolenkový dom Callesol vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v mestečku Silo. Ubytovanie Holiday Home Callesol sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Maslina 1. kat

9,8

Maslina 1. kat

Ubytovanie (Apartmán) Maslina 1. kat. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Maslina 1. Kat offers accommodation in Šilo with free WiFi and pool views. Ubytovanie Maslina 1. kat sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Vila Primorka Apartmani Oleander

9,8

Vila Primorka Apartmani Oleander

Ubytovanie (Apartmány) Vila Primorka Apartmani Oleander. Ubytovacie zariadenie Vila Primorka Apartmani Oleander sa nachádza v obci Šilo 150 metrov od pláže Štipanija a 150 metrov od pláže Na Vodici. Ubytovanie Vila Primorka Apartmani Oleander sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Branko J.

9,8

Apartments Branko J.

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branko J.. Situated in Šilo in the Krk Island region and Lokvisca South Beach reachable within 50 metres, Apartments Branko J. Ubytovanie Apartments Branko J. sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Kvarner

9,8

Villa Kvarner

Ubytovanie (Apartmán) Villa Kvarner. Apartmán Villa Kvarner sa nachádza 100 metrov od najbližšej pláže. Ponúka 2 terasy s výhľadom na more. Ubytovanie Villa Kvarner sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Grzetic

9,7

Apartment Grzetic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grzetic. Featuring barbecue facilities and free WiFi, Apartment Grzetic is situated in Šilo. Ubytovanie Apartment Grzetic sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Piko

9,7

Apartment Piko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Piko. Apartmán Piko sa nachádza v meste Novi Vinodolski, 1,5 km od pláže The View a 2,3 km od pláže Škrpun. Ubytovanie Apartment Piko sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments ROBERTA

9,7

Apartments ROBERTA

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ROBERTA. Apartmány ROBERTA ponúkajú ubytovanie v letovisku Silo, 3,8 km od pláže St. Marak - Risika. K dispozícii máte aj balkón. Ubytovanie Apartments ROBERTA sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Guest House Cattonaro

9,6

Guest House Cattonaro

Ubytovanie (Apartmány) Guest House Cattonaro. Offering a garden, Guest House Cattonaro is situated in Šilo, 6 km from St. Marko Beach. Ubytovanie Guest House Cattonaro sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Kvesić

9,6

Apartments Kvesić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kvesić. Situated in Šilo in the Krk Island region, with Mala plaža and Na Vodici Beach nearby, Apartments Kvesić features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Kvesić sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Slavica

9,6

Apartment Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Slavica. Located in Šilo, a few steps from Na Vodici Beach and 100 metres from Beach Stipanija, Apartment Slavica provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Slavica sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Odette Apartments

9,6

Odette Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Odette Apartments. Ubytovacie zariadenie Odette Apartments sa nachádza 11 km od pláže St. Ubytovanie Odette Apartments sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Cavar

9,6

Apartments Cavar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cavar. Apartments Cavar offers self-catering accommodations located in Šilo, 100 metres from the sea and 500 metres from the local harbour. Ubytovanie Apartments Cavar sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Car

9,6

Apartments Car

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Car. Apartmani CAR ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Šilo, iba 20 metrov od miestnej pláže a 5,5 km od pláže Sv. Marka. Ubytovanie Apartments Car sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment MARA

9,6

Apartment MARA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MARA. Apartmán MARA sa nachádza 5 km od pláže sv. Marka v mestečku Šilo. Počas pobytu v tomto apartmáne určite oceníte gril, ako aj terasu. Ubytovanie Apartment MARA sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Dunato I

9,6

Apartment Dunato I

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dunato I. Apartmán Dunato I sa nachádza v meste Šilo a ponúka záhradu. Pláž sv. Marak - Risika je vzdialená 4,4 km. Ubytovanie Apartment Dunato I sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

House Car Mirko

9,6

House Car Mirko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Car Mirko. Located in Šilo, just 350 metres from Beach Murvenica, House Car Mirko provides accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytovanie House Car Mirko sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Kimi

9,5

Apartman Kimi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kimi. Apartmán Kimi sa nachádza v meste Šilo, 11 km od pláže St. Marak – Risika, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a terasou. Ubytovanie Apartman Kimi sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Šilo Resort

9,5

Šilo Resort

Ubytovanie (Apartmány) Šilo Resort. Featuring garden views, Šilo Resort in Šilo features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Šilo Resort sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Lacrima

9,5

Apartments Lacrima

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lacrima. Apartment Turčić is a self-catering accommodation located in Šilo. Accommodation will provide you with a TV, air conditioning and a terrace. Ubytovanie Apartments Lacrima sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Panorama

9,4

Apartman Panorama

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Panorama. Situated in Šilo in the Krk Island region and St. Marak Beach - Risika reachable within 10 km, Apartman Panorama features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartman Panorama sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Hudoletnjak

9,4

Apartments Hudoletnjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hudoletnjak. Apartmány Hudoletnjak sa nachádzajú v letovisku Šilo na ostrove Krk neďaleko pláží Mala plaža a Na Vodici. Ubytovanie Apartments Hudoletnjak sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Dajana Silo

9,4

Apartments Dajana Silo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dajana Silo. Set in Šilo in the Krk Island region, with Mala plaža and Na Vodici Beach nearby, Apartments Dajana Silo offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Dajana Silo sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Villa Sonja

9,4

Apartments Villa Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Sonja. Apartmány Villa Sonjasa sa nachádzajú 200 metrov od najbližšej pláže a 400 metrov od centra mesta Šilo. K dispozícii tu máte záhradu a bezplatný gril. Ubytovanie Apartments Villa Sonja sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Ferjančić

9,4

Apartments Ferjančić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ferjančić. Apartments Ferjančić is a self-catering accommodation located in Šilo. The apartment will provide you with a TV, air conditioning and a balcony. Ubytovanie Apartments Ferjančić sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Marica

9,4

Apartments Marica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marica. Ubytovacie zariadenie Apartments Marica sa nachádza v letovisku Šilo na ostrove Krk, len 200 metrov od pláže Tiha. Ubytovanie Apartments Marica sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Top Apartments

9,4

Top Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Top Apartments. Top Apartments so záhradou ponúka možnosť ubytovať sa s domácim miláčikom v obci Polje, 1,5 km od Šila a Jadranského mora. Ubytovanie Top Apartments sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Estee Soline

9,3

Apartments Estee Soline

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Estee Soline. Apartmány Estee Soline sa nachádzajú v obci Soline, 150 metrov od pláže. Ubytovať sa tu môžete v apartmánoch s vlastným balkónom alebo terasou. Ubytovanie Apartments Estee Soline sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Kuk

9,3

Apartments Kuk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kuk. Ubytovacie zariadenie Apartments Kuk sa nachádza v obci Šilo, 500 metrov od pláže Na Vodici a 600 metrov od pláže Mala plaža. Ubytovanie Apartments Kuk sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Zec

9,3

Apartments Zec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zec. Apartments Zec is a self-catering accommodation located in Šilo. The apartment will provide you with a TV, air conditioning and a balcony. Ubytovanie Apartments Zec sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Savić

9,3

Apartments Savić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Savić. Apartments Savić is a self-catering accommodation located in Šilo. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartments Savić sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment DINA

9,3

Apartment DINA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment DINA. Offering sea views, Apartment DINA is an accommodation located in Šilo, 250 metres from Mala plaža and 350 metres from Beach Stipanija. Ubytovanie Apartment DINA sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

House Anika

9,3

House Anika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Anika. House Anika is a property with a private pool, located in Šilo, within just 150 metres of Na Vodici Beach and 400 metres of Beach Stipanija. Ubytovanie House Anika sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Crnčić

9,3

Apartments Crnčić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Crnčić. Ubytovacie zariadenie Apartments Crnčić sa nachádza v obci Šilo na ostrove Krk, neďaleko pláží Mala plaža i Na Vodici a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Crnčić sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Vorkapic

9,3

Apartments Vorkapic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vorkapic. Apartmány Vorkapic sa nachádzajú v Šile len 500 metrov od pláže. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Vorkapic sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Jakov&Nada

9,2

Apartments Jakov&Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jakov&Nada. Situated in Šilo, 100 m from Central Sand Beach, Apartments Jakov&Nada features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with... Ubytovanie Apartments Jakov&Nada sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Cool Šilo Appartement Resort

9,2

Cool Šilo Appartement Resort

Ubytovanie (Apartmány) Cool Šilo Appartement Resort. Ubytovanie Cool Šilo Exclusive Apartments sa nachádza v letovisku Šilo a ponúka bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, gril a záhradu. Ubytovanie Cool Šilo Appartement Resort sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Tiha

9,2

Villa Tiha

Ubytovanie (Apartmány) Villa Tiha. Vila Tiha sa teší z výhodnej polohy rovno na pláži v obci Šilo. Ubytovanie Villa Tiha sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Broznić

9,2

Apartman Broznić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Broznić. Set in Šilo, within 11 km of St. Marak Beach - Risika, Apartman Broznić offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartman Broznić sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Katarina

9,2

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Katarina. Apartments Katarina is situated in Šilo and offers a terrace. The air-conditioned accommodation is 9 km from St. Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Different Colours

9,2

Apartments Different Colours

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Different Colours. Apartmány Different Colours sa nachádzajú v letovisku Šilo, približne 150 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Different Colours sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Ruzmarin

9,2

Apartment Ruzmarin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ruzmarin. Ubytovanie Apartment Ruzmarin sa nachádza 500 metrov od pláže Mala plaža. Ponúka záhradu, zariadenia na vodné športy a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Apartment Ruzmarin sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Pansion Tina

9,1

Pansion Tina

Ubytovanie (Apartmány) Pansion Tina. Penzión Tina ponúka ubytovanie v meste Šilo, iba 600 metrov od centra a kamienkových pláží. Ubytovanie Pansion Tina sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

KRK Kovačević

9,1

KRK Kovačević

Ubytovanie (Apartmán) KRK Kovačević. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, KRK Kovačević can be found in Šilo, close to Mala plaža and 450 metres from Beach... Ubytovanie KRK Kovačević sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Nevenka P.

9,1

Apartments Nevenka P.

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Nevenka P.. Apartments Nevenka P. is a self-catering accommodation located in Šilo. Accommodation will provide you with a TV, a patio and satellite channels. Ubytovanie Apartments Nevenka P. sa nachádza v meste Šilo (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Ubytovanie v meste Šilo

Mesto Šilo sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 353 hotelov a ubytovanie v meste Šilo.