Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Škrljevo

V meste Škrljevo (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Škrljevo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Škrljevo

Adriatica Apartments

8,2

Adriatica Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Adriatica Apartments. Ubytovacie zariadenie Adriatica Apartments sa nachádza v obci Škrljevo v Primorsko-Goranskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Adriatica Apartments sa nachádza v meste Škrljevo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Skrljevo, Rijeka - 17116

Apartments with a parking space Skrljevo, Rijeka - 17116

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Skrljevo, Rijeka - 17116. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments with a parking space Skrljevo, Rijeka - 17116 is set in Škrljevo. Ubytovanie Apartments with a parking space Skrljevo, Rijeka - 17116 sa nachádza v meste Škrljevo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Two-Bedroom Holiday Home in Skrljevo

Two-Bedroom Holiday Home in Skrljevo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Skrljevo. Two-Bedroom Holiday Home in Skrljevo is situated in Škrljevo and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Skrljevo sa nachádza v meste Škrljevo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Škrljevo

Mesto Škrljevo sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Škrljevo.