Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Soline

V meste Soline (Chorvátsko) máme celkom 40 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Soline

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Soline

Apartment Mijos

9,8

Apartment Mijos

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mijos. Apartmán Mijos ponúka ubytovanie v Soline, 32 km od Opatije. Mesto Rijeka je vzdialené 24 km. Na mieste môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Mijos sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hrastov

9,7

Apartment Hrastov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hrastov. Ubytovacie zariadenie Apartment Hrastov sa nachádza v obci Soline na ostrove Krk a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Hrastov sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maric-Hlapa

9,5

Apartments Maric-Hlapa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maric-Hlapa. Situated in Soline in the Krk Island region, with Komoriška Beach and Slamni Beach nearby, Apartments Maric-Hlapa features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Maric-Hlapa sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carmen

9,5

Apartment Carmen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carmen. Klimatizovaný apartmán Carmen sa nachádza v letovisku Soline. Ponúka vám terasu a záhradu. Mesto Opatija je vzdialené 32 km. Ubytovanie Apartment Carmen sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soline Bay Seashore Residence

9,5

Soline Bay Seashore Residence

Ubytovanie (Apartmány) Soline Bay Seashore Residence. Rezidencia sa nachádza v malej dedinke Soline na ostrove Krk, len 15 metrov od mora. Ubytovanie Soline Bay Seashore Residence sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sucic Iva i Tea

9,2

Apartments Sucic Iva i Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sucic Iva i Tea. Apartments Sucic Iva i Tea ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v obci Soline. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sucic Iva i Tea sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Solinar With Jacuzzi

9,2

Apartment Solinar With Jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Solinar With Jacuzzi. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Solinar With Jacuzzi can be found in Soline, close to Slamni Beach and a... Ubytovanie Apartment Solinar With Jacuzzi sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Cvitković

9,1

Apartman Cvitković

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Cvitković. Ubytovanie Apartman Cvitković sa nachádza v meste Soline. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované, majú parketové podlahy a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartman Cvitković sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanka C.

9,1

Apartments Ivanka C.

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivanka C.. Apartmány Ivanka C. sa nachádzajú len pár krokov od pláže v letovisku Soline a iba 500 metrov od známej pláže s liečivým bahnom, Čižići. Ubytovanie Apartments Ivanka C. sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kutlesa

8,9

Apartment Kutlesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kutlesa. Located in Soline, 500 metres from the sea, Apartment Kutlesa offers an apartment featuring a balcony with scenic views of the sea. Ubytovanie Apartment Kutlesa sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Soline Cove

8,8

Apartment Soline Cove

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Soline Cove. Located in Soline, less than 1 km from Komoriška Beach and a 12-minute walk from Slamni Beach, Apartment Soline Cove provides air-conditioned accommodation... Ubytovanie Apartment Soline Cove sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Soline Bay

8,6

Apartments Soline Bay

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Soline Bay. Set in Soline in the Krk Island region, with Komoriška Beach and Slamni Beach nearby, Apartments Soline Bay offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Soline Bay sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mihinjač

8

Apartments Mihinjač

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mihinjač. Ubytovanie sa nachádza iba 300 metrov od pláže Soline a ponúka klimatizované jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Mihinjač sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vodopija

6,9

Apartments Vodopija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vodopija. Apartmány Vodopija s vlastným stravovaním sa nachádzajú v letovisku Soline. Každý apartmán je klimatizovaný a vybavený TV. Ubytovanie Apartments Vodopija sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Soline

6,6

Apartments Soline

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Soline. Located in Soline in the Krk Island region, with Komoriška Beach and Slamni Beach nearby, Apartments Soline provides accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Soline sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sol

5,1

Apartments Sol

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sol. Located in Soline in the Krk Island region, with Komoriška Beach and Slamni Beach nearby, Apartments Sol provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Sol sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Soline 2

Apartment Soline 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Soline 2. Set 550 metres from Komoriška Beach, 650 metres from Slamni Beach and less than 1 km from Punta Beach, Apartment Soline 2 offers accommodation situated in... Ubytovanie Apartment Soline 2 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Soline - Insel Krk 40968

Studio in Soline - Insel Krk 40968

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Soline - Insel Krk 40968. Studio in Soline - Insel Krk 40968 is located in Soline. Providing free private parking, the apartment is 2.2 km from Dionis Beach. The apartment has a TV. Ubytovanie Studio in Soline - Insel Krk 40968 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sabina Soline

Apartment Sabina Soline

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sabina Soline. Boasting sea views, Apartment Sabina Soline offers accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Komoriška Beach. Ubytovanie Apartment Sabina Soline sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Soline with Two-Bedrooms 1

Apartment in Soline with Two-Bedrooms 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Soline with Two-Bedrooms 1. Apartment in Soline with Two-Bedrooms 1 is set in Soline, 800 metres from Komoriška Beach, less than 1 km from Slamni Beach, as well as a 13-minute walk... Ubytovanie Apartment in Soline with Two-Bedrooms 1 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Martina Soline

Apartment Martina Soline

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Martina Soline. Set in Soline, 750 metres from Komoriška Beach and less than 1 km from Slamni Beach, Apartment Martina Soline offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Martina Soline sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Goga Soline

Apartment Goga Soline

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Goga Soline. Apartment Goga Soline is set in Soline. The accommodation features free WiFi. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartment Goga Soline sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Soline 2

Studio in Soline 2

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Soline 2. Set less than 1 km from Komoriška Beach, an 11-minute walk from Slamni Beach and 1. Ubytovanie Studio in Soline 2 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivka with private pool

Villa Ivka with private pool

Ubytovanie (Vila) Villa Ivka with private pool. Located in Soline, Villa Ivka with private pool offers a private pool. This villa provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Ivka with private pool sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 302 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor Anzhelika

Kuca za odmor Anzhelika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca za odmor Anzhelika. Boasting lake views, Kuca za odmor Anzhelika features accommodation with a balcony and a kettle, around 1 km from Slamni Beach. Ubytovanie Kuca za odmor Anzhelika sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Soline 4

Apartment Soline 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Soline 4. Set 550 metres from Komoriška Beach, 650 metres from Slamni Beach and less than 1 km from Punta Beach, Apartment Soline 4 offers accommodation located in... Ubytovanie Apartment Soline 4 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mioković 2

Apartment Mioković 2

Ubytovanie (Penzión) Apartment Mioković 2. Located in Soline, Apartment Mioković 2 offers a terrace and free WiFi. The rooms have a patio. The units in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Apartment Mioković 2 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stipic (MLK125)

Apartment Stipic (MLK125)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stipic (MLK125). Set in Soline, 700 metres from Komoriška Beach and less than 1 km from Slamni Beach, Apartment Stipic (MLK125) offers air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartment Stipic (MLK125) sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seafront Apartment Soline With Seaview

Seafront Apartment Soline With Seaview

Ubytovanie (Apartmán) Seafront Apartment Soline With Seaview. Located in Soline, 500 metres from Komoriška Beach and 600 metres from Slamni Beach, Seafront Apartment Soline With Seaview offers a terrace and air... Ubytovanie Seafront Apartment Soline With Seaview sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Soline/Insel Krk 38395

Apartment in Soline/Insel Krk 38395

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Soline/Insel Krk 38395. Apartment in Soline/Insel Krk 38395 is set in Soline, less than 1 km from Komoriška Beach, a 12-minute walk from Slamni Beach, as well as 1. Ubytovanie Apartment in Soline/Insel Krk 38395 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Soline 1

Studio in Soline 1

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Soline 1. Studio in Soline 1 is a property situated in Soline near Punta Beach. Ubytovanie Studio in Soline 1 sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Soline

Four-Bedroom Holiday Home in Soline

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Soline. Located in Soline, Four-Bedroom Holiday Home in Soline offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 29 km from Baška. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Soline sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Holiday house Soline Bay

Holiday house Soline Bay

Ubytovanie (Vila) Holiday house Soline Bay. Holiday house Soline Bay is situated in Soline and offers a garden and a terrace. This villa also features free WiFi. Ubytovanie Holiday house Soline Bay sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Soline

Mesto Soline sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 40 hotelov a ubytovanie v meste Soline.