Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Špania Dolina

V meste Špania Dolina (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Špania Dolina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Špania Dolina

Apartman Ema

9,7

Apartman Ema

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Ema. Apartmán Ema sa nachádza v centre obce Špania Dolina, 3 km chôdze od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartman Ema sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Ema má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Apartman Ema momentálne evidujeme 20 recenzií.

Drevenica Spanka

8,8

Drevenica Spanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Spanka. Derevenica Španka sa nachádza na okraji lesa v Národnom parku Nízke Tatry v Španej Doline. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Ubytovanie Drevenica Spanka sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica Spanka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Drevenica Spanka momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion Klopacka

8,6

Penzion Klopacka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Klopacka. Penzion Klopačka sa nachádza v centre baníckej obce Špania Dolina v historickej baníckej budove z 15. storočia. Ubytovanie Penzion Klopacka sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Klopacka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Klopacka momentálne evidujeme 163 recenzií.

Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije). Ubytovanie Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) sa nachádza v meste Modrý Kameň, 19 km od obce Dolná Strehová. Ubytovanie Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije). Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) features accommodation in Modrý... Ubytovanie Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Špania Dolina

Mesto Špania Dolina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Špania Dolina.