Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Špania Dolina

V meste Špania Dolina (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Špania Dolina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Špania Dolina

Apartman Ema

9,7

Apartman Ema

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Ema. Apartmán Ema sa nachádza v centre obce Špania Dolina, 3 km chôdze od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartman Ema sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Ema má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Apartman Ema momentálne evidujeme 20 recenzií.

Drevenica Spanka

8,8

Drevenica Spanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Spanka. Derevenica Španka sa nachádza na okraji lesa v Národnom parku Nízke Tatry v Španej Doline. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Ubytovanie Drevenica Spanka sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Drevenica Spanka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Drevenica Spanka momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion Klopacka

8,6

Penzion Klopacka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Klopacka. Penzion Klopačka sa nachádza v centre baníckej obce Špania Dolina v historickej baníckej budove z 15. storočia. Ubytovanie Penzion Klopacka sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Klopacka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Klopacka momentálne evidujeme 163 recenzií.

Piramide familietent Kukučka met privé sanitair

Piramide familietent Kukučka met privé sanitair

Ubytovanie Piramide familietent Kukučka met privé sanitair. Piramide familietent Kukučka met privé sanitair, a property with a garden, is located in Modrý Kameň, 45 km from Ruzin. Ubytovanie Piramide familietent Kukučka met privé sanitair sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Špania Dolina

Mesto Špania Dolina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Špania Dolina.