Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Chalupa Grant

The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 86 km from Chalupa Grant. The accommodation is 43 km from Banská Štiavnica. This chalet is fitted with 3 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Banská Bystrica is 8 km from the chalet, while Bojnice is 41 km from the property. Boasting a sauna, Chalupa Grant is set in Špania Dolina.

Iná ubytovanie v meste Špania Dolina

Apartman Ema

9,7

Apartman Ema

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Ema. Apartmán Ema sa nachádza v centre obce Špania Dolina, 3 km chôdze od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartman Ema sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Ema má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Apartman Ema momentálne evidujeme 20 recenzií.

Drevenica Spanka

8,8

Drevenica Spanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Spanka. Derevenica Španka sa nachádza na okraji lesa v Národnom parku Nízke Tatry v Španej Doline. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Ubytovanie Drevenica Spanka sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Drevenica Spanka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Drevenica Spanka momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion Klopacka

8,6

Penzion Klopacka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Klopacka. Penzion Klopačka sa nachádza v centre baníckej obce Špania Dolina v historickej baníckej budove z 15. storočia. Ubytovanie Penzion Klopacka sa nachádza v meste Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Klopacka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Klopacka momentálne evidujeme 163 recenzií.