Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stara Baška

V meste Stara Baška (Chorvátsko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stara Baška

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stara Baška

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

9,9

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Stara Baska. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Stara Baska je 4-hviezdičkové zariadenie s bezplatným Wi-Fi, ktoré sa nachádza v letovisku Stara Baška na ostrove Krk. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Stara Baska sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rosa Venti

9,7

Apartments Rosa Venti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rosa Venti. Apartmány Rosa Venti sa nachádzajú v obci Stara Baška a poskytujú ubytovanie s kuchyňou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Rosa Venti sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stara Baska Apartments

9,7

Stara Baska Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Stara Baska Apartments. Ubytovanie Stara Baska Apartments sa nachádza v letovisku Stara Baška a ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Stara Baska Apartments sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunshine Residence

9,5

Sunshine Residence

Ubytovanie (Apartmány) Sunshine Residence. Ubytovanie Sunshine Residence je obklopené zeleňou a nachádza sa v letovisku Stará Baška, neďaleko od mora. Ubytovanie Sunshine Residence sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Apartment in Stara Baska

9,5

0-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Stara Baska. 0-Bedroom Apartment in Stara Baska is set in Stara Baška. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Stara Baska sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

9,5

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Stara Baska. Ubytovacie zariadenie One-Bedroom Apartment in Stara Baska ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. Je vzdialené 28 km od letoviska Baška. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Stara Baska sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 226 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quercus Apartment

9,4

Quercus Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Quercus Apartment. Tento klimatizovaný apartmán s vonkajším bazénom sa nachádza v obci Stara Baška. Hostia môžu využívať sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Quercus Apartment sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MaraMare Apartments

9,4

MaraMare Apartments

Ubytovanie (Apartmány) MaraMare Apartments. Apartmány MaraMare sa nachádzajú v mestečku Stara Baška, ponúkajú ubytovanie v jednotkách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a prístup do záhrady. Ubytovanie MaraMare Apartments sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms N

9,4

Rooms N

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms N. Ubytovacie zariadenie Rooms"N" ponúka ubytovanie vhodné pre hostí s domácimi zvieratami na pokojnom mieste v letovisku Stara Baška, iba 200 metrov od... Ubytovanie Rooms N sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nadia

9,3

Apartments Nadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Nadia. Apartmány Nadia sa nachádzajú priamo pri mori v letovisku Stara Baška a ponúkajú hosťom panoramatický výhľad na more. Ubytovanie Apartments Nadia sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stara Baska

9,3

Apartments Stara Baska

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stara Baska. Ubytovanie Apartments Stara Baska sa nachádza v letovisku Stara Baška a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartments Stara Baska sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mirta

9,3

Mirta

Ubytovanie (Apartmány) Mirta. Apartmány Mirta ponúkajú ubytovanie so záhradou v letovisku Stara Baška. Počas pobytu môžete zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Mirta sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Laura

9,2

Apartments Laura

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laura. Ubytovanie Apartments Laura sa nachádza v obci Stara Baška a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s terasou. Ubytovanie Apartments Laura sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA

9

STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA

Ubytovanie (Apartmán) STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA. Ubytovanie STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA sa nachádza priamo na pobreží v letovisku Stará Baška, ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment La-Vi

9

Apartment La-Vi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment La-Vi. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Stara Baška a ponúka záhradu s grilom a terasou. Relaxovať môžete na terase. Ubytovanie Apartment La-Vi sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Škrila Sunny Camping by Valamar

8,7

Škrila Sunny Camping by Valamar

Ubytovanie (Dovolenkový park) Škrila Sunny Camping by Valamar. Súčasťou kempingového komplexu Škrila Sunny by Valamar je kamienková pláž, reštaurácia, bar pri pláži, obchod a pekáreň. Ubytovanie Škrila Sunny Camping by Valamar sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

8,6

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Stara Baska. Štýlový apartmán s 1 spálňou In Stara Baska s výhľadom na more sa nachádza v dedinke Stara Baška. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Stara Baska sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Stara Baska

8,6

Two-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Stara Baska. Boasting barbecue facilities, Two-Bedroom Apartment in Stara Baska features accommodation in Stara Baška with free WiFi and sea views. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Stara Baska sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bassi

8,5

Apartments Bassi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bassi. Apartmány Bassi sa nachádzajú v obci Stara Baška. Ponúkajú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko bez poplatkov. Ubytovanie Apartments Bassi sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Apartment in Stara Baska 1

5,5

0-Bedroom Apartment in Stara Baska 1

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Stara Baska 1. Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Stara Baska 1 s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more ponúka ubytovanie v letovisku Stara Baška. Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Stara Baska 1 sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hortenzija

Hortenzija

Ubytovanie (Apartmán) Hortenzija. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Hortenzija is located in Stara Baška. Ubytovanie Hortenzija sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani kamenik

Apartmani kamenik

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani kamenik. Apartmani kamenik is situated in Stara Baška. The accommodation has free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartmani kamenik sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mar - Only 50m To The Beach

Villa Mar - Only 50m To The Beach

Ubytovanie (Vila) Villa Mar - Only 50m To The Beach. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Mar is located in Stara Baška. Ubytovanie Villa Mar - Only 50m To The Beach sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 538 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Stara Baska/Insel Krk 34433

Apartments in Stara Baska/Insel Krk 34433

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Stara Baska/Insel Krk 34433. Situated in Stara Baška in the Krk Island region, Apartments in Stara Baska/Insel Krk 34433 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Stara Baska/Insel Krk 34433 sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Stara Baska w/

Beautiful apartment in Stara Baska w/

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Stara Baska w/. Beautiful apartment in Stara Baska w/ is set in Stara Baška. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Beautiful apartment in Stara Baska w/ sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1

Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1. Ubytovacie zariadenie Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1 sa nachádza v obci Stará Baška. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1 sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Stara Baska/Island Krk 34416

Apartments in Stara Baska/Island Krk 34416

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Stara Baska/Island Krk 34416. Located in Stara Baška in the Krk Island region, Apartments in Stara Baska/Island Krk 34416 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Stara Baska/Island Krk 34416 sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Stara Baska/Insel Krk 34432

Studio in Stara Baska/Insel Krk 34432

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Stara Baska/Insel Krk 34432. Studio in Stara Baska/Insel Krk 34432 is located in Stara Baška. This property offers access to free WiFi and free private parking. The apartment has a TV. Ubytovanie Studio in Stara Baska/Insel Krk 34432 sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1

Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1. Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1 is set in Stara Baška. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Stara Baska 1 sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Stara Baska w/

Beautiful apartment in Stara Baska w/

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Stara Baska w/. Beautiful apartment in Stara Baska w/ is set in Stara Baška. This apartment also has free WiFi. Ubytovanie Beautiful apartment in Stara Baska w/ sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Stara Baska w/

Amazing apartment in Stara Baska w/

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Stara Baska w/. Offering free WiFi and sea views, Amazing apartment in Stara Baska w/ is an accommodation set in Stara Baška. Ubytovanie Amazing apartment in Stara Baska w/ sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private accommodation STARA BASKA

Private accommodation STARA BASKA

Ubytovanie (Apartmány) Private accommodation STARA BASKA. Situated in Stara Baška, Private accommodation STARA BASKA offers accommodation with a balcony and kitchen. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Private accommodation STARA BASKA sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Apartment in Stara Baska

0-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Stara Baska. 0-Bedroom Apartment in Stara Baska is located in Stara Baška and offers barbecue facilities. The property features sea views. Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Stara Baska sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Biserka-Haus Lenko

Villa Biserka-Haus Lenko

Ubytovanie (Apartmán) Villa Biserka-Haus Lenko. Villa Biserka-Haus Lenko is located in Stara Baška and offers a terrace. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Villa Biserka-Haus Lenko sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Stara Baska/Insel Krk 34427

Studio in Stara Baska/Insel Krk 34427

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Stara Baska/Insel Krk 34427. Studio in Stara Baska/Insel Krk 34427 is situated in Stara Baška. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Studio in Stara Baska/Insel Krk 34427 sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Grazia

Apartment Grazia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grazia. Apartment Grazia in Krk provides accommodation with free WiFi, 12 km from Drazica Beach, 12 km from Punta di Galetto Beach and 12 km from Porporela Beach. Ubytovanie Apartment Grazia sa nachádza v meste Stara Baška (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Stara Baška

Mesto Stara Baška sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Stara Baška.