Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stožok

V meste Stožok (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stožok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stožok

Zážitkový pobyt v luxusnom karavane vo Farmárskom Parku

8,7

Zážitkový pobyt v luxusnom karavane vo Farmárskom Parku

Ubytovanie Zážitkový pobyt v luxusnom karavane vo Farmárskom Parku. Featuring a garden as well as a terrace, Zážitkový pobyt v luxusnom karavane vo Farmárskom Parku is set in Stožok, within 29 km of Ruzin and 24 km of... Ubytovanie Zážitkový pobyt v luxusnom karavane vo Farmárskom Parku sa nachádza v meste Stožok (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Bobo

Apartmán Bobo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Bobo. Apartmán Bobo sa nachádza v obci Stožok. Ubytovanie je situované 30 km od Banskej Bystrice. K dispozícii máte bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Bobo sa nachádza v meste Stožok (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Bobo

Chata Bobo

Ubytovanie (Apartmán) Chata Bobo. Chata Bobo sa nachádza v obci Stožok a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Chata Bobo sa nachádza v meste Stožok (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Areál Bobo

Areál Bobo

Ubytovanie Areál Bobo. Set in Slatinské Lazy, 30 km from Ruzin and 25 km from Zvolen Castle, Areál Bobo offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Areál Bobo sa nachádza v meste Stožok (Slovensko).

Ubytovanie v meste Stožok

Mesto Stožok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Stožok.