Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Bobo Apartmán

Stožok 8, Stožok, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Bobo. Apartmán Bobo sa nachádza v obci Stožok. Ubytovanie je situované 30 km od Banskej Bystrice. K dispozícii máte bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Bobo sa nachádza v meste Stožok (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Apartmán Bobo

V exteriéri sa nachádza detské ihrisko. K dispozícii máte bezplatné súkromné parkovisko. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od Apartmánu Bobo vzdialené 90 km. K dispozícii sú aj uteráky a posteľná bielizeň. Počas pobytu v Apartmáne Bobo môžete oddychovať v záhrade alebo sa v okolí ubytovania venovať pešej turistike. K vybaveniu patria aj káblová TV s plochou obrazovkou a práčka. Ubytovanie je situované 30 km od Banskej Bystrice. Apartmán Bobo sa nachádza v obci Stožok. Ubytovanie je vzdialené 35 km od Banskej Štiavnice a 19 km od Zvolena. Apartmán má 3 spálne, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Iná ubytovanie v meste Stožok

Chata Bobo

Chata Bobo

Ubytovanie (Apartmán) Chata Bobo. Chata Bobo sa nachádza v obci Stožok a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Chata Bobo sa nachádza v meste Stožok (Slovensko - Banskobystrický kraj).