Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Supetarska Draga

V meste Supetarska Draga (Chorvátsko) máme celkom 203 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Supetarska Draga

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Supetarska Draga

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 1.9 km from Mel Beach and 2. Ubytovanie Apartments Batistić sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gordana 2804

10

Apartments Gordana 2804

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gordana 2804. Ubytovanie Apartments Gordana 2804 sa nachádza v obci Supetarska Draga na ostrove Rab, 1,9 km od pláže Mel. Ubytovanie Apartments Gordana 2804 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija Batistic Matesa

9,9

Apartments Marija Batistic Matesa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija Batistic Matesa. Situated in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Apartments Marija Batistic Matesa features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Marija Batistic Matesa sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marot

9,8

Apartmani Marot

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marot. Set in Supetarska Draga in the Rab Island region and Kozica Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani Marot sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidas at sea with pier

9,8

Apartments Vidas at sea with pier

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidas at sea with pier. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region with Mel Beach nearby, Apartments Vidas at sea with pier provides accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Vidas at sea with pier sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Supetarska Draga with Sea View 03

9,8

Apartment Supetarska Draga with Sea View 03

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Supetarska Draga with Sea View 03. Featuring sea views, Apartment Supetarska Draga with Sea View 03 provides accommodation with barbecue facilities, around 2.7 km from Rajska Beach. Ubytovanie Apartment Supetarska Draga with Sea View 03 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Dominique

9,7

Appartements Dominique

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Dominique. Ubytovanie Appartements Dominique sa nachádza v obci Supetarska Draga, 1,7 km od pláže Kozica. Ubytovanie Appartements Dominique sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jaška Anica Apartments

9,6

Jaška Anica Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Jaška Anica Apartments. Ubytovacie zariadenie Jaška Anica Apartments sa nachádza v obci Supetarska Draga na ostrove Rab, 1,9 km od pláže Mel. Ubytovanie Jaška Anica Apartments sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zlatni Zalaz

9,6

Zlatni Zalaz

Ubytovanie (Apartmány) Zlatni Zalaz. Ubytovanie Zlatni Zalaz sa nachádza 200 metrov od pláže Kozica a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, bar a záhradu. Ubytovanie Zlatni Zalaz sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Poljak

9,5

Apartments Poljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Poljak. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region with Mel Beach nearby, Apartments Poljak provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Poljak sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna

9,5

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna. Boasting sea views, Apartment Vesna features accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Mel Beach. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aparthouse Penelope

9,5

Aparthouse Penelope

Ubytovanie (Apartmány) Aparthouse Penelope. Apartmánový dom Penelope sa nachádza v meste Supetarska Draga, 19 km od letoviska Baška. V každom apartmáne máte k dispozícii kuchyňu alebo kuchynku. Ubytovanie Aparthouse Penelope sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zorka

9,4

Apartment Zorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zorka. Set in Supetarska Draga in the Rab Island region and Rajska Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Zorka sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Niva

9,4

House Niva

Ubytovanie (Apartmány) House Niva. Situated in Supetarska Draga, 5 km from Lopar, House Niva features a garden and free WiFi. Ubytovanie House Niva sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gvačić House

9,4

Gvačić House

Ubytovanie (Apartmány) Gvačić House. Gvačić House features garden views, free WiFi and free private parking, situated in Supetarska Draga, 1.9 km from Mel Beach. Ubytovanie Gvačić House sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Precca

9,4

Apartman Precca

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Precca. Featuring garden views, Apartman Precca in Supetarska Draga features accommodation, a bar, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Precca sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Biserka

9,4

Apartman Biserka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Biserka. Apartman Biserka is situated in Supetarska Draga and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartman Biserka sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tomulić Jasna i Miljenko

9,4

Apartment Tomulić Jasna i Miljenko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tomulić Jasna i Miljenko. Apartmán Tomulić sa nachádza v letovisku Supetarska Draga a pýši sa záhradou. Letovisko Baška nájdete vo vzdialenosti 19 km. Ubytovanie Apartment Tomulić Jasna i Miljenko sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kos

9,4

Apartments Kos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kos. Apartmány Kos stoja na kopci v zátoke Gornja Supetarska Draga, 1 km od mora a ponúkajú panoramatický výhľad na záliv a apartmány s balkónom a... Ubytovanie Apartments Kos sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nina

9,4

Nina

Ubytovanie (Apartmány) Nina. Ubytovacie zariadenie Nina ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Nina sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija sa nachádzajú v meste Supetarska Draga, 20 km od Bašky. Svojim hosťom ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou. Crikvenica je vzdialená 42 km. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marenda

9,2

Apartmani Marenda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marenda. Featuring sea views, Apartmani Marenda in Supetarska Draga features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmani Marenda sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Olivera

9,2

Apartments Olivera

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Olivera. Apartmány Olivera sa nachádzajú v letovisku Supetarska Draga na ostrove Rab, 19 km od mesta Baška. Ponúkajú gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Olivera sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sandra

9,2

Apartment Sandra

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sandra. Apartmán Sandra sa nachádza v meste Supetarska Draga na ostrove Rab, 20 km od letoviska Baška a 42 km od mesta Crikvenica. Ubytovanie Apartment Sandra sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jelena

9,1

Apartment Jelena

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jelena. Ubytovacie zariadenie Apartment Jelena sa nachádza v meste Rab na ostrove Rab, 1,3 km od pláže Kozica. Ubytovanie Apartment Jelena sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Emilija

9,1

Apartments Villa Emilija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Emilija. Apartmány Villa Emilija sa nachádzajú v Supetarskej Drage, 18 km od Bašky. Ubytovanie Apartments Villa Emilija sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga 16063

9,1

Apartment in Supetarska Draga 16063

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga 16063. Apartment in Supetarska Draga 16063 is located in Supetarska Draga, 1.8 km from Mel Beach, 2.2 km from Kozica Beach, as well as 2.6 km from Rajska Beach. Ubytovanie Apartment in Supetarska Draga 16063 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Fuža Rab

9

Apartmani Fuža Rab

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Fuža Rab. Set in Supetarska Draga, 1.5 km from Kozica Beach, Apartmani Fuža Rab offers accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a garden... Ubytovanie Apartmani Fuža Rab sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Valentino Rab

8,9

Apartman Valentino Rab

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Valentino Rab. Located in Supetarska Draga, Apartman Valentino Rab provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 8 km from... Ubytovanie Apartman Valentino Rab sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasna

8,9

Apartments Jasna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasna. Apartmány Jasna sa nachádzajú v letovisku Supetarska Draga, 19 km od obce Baška a 42 km od mesta Crikvenica. Ubytovanie Apartments Jasna sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sea

8,8

Apartment Sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sea. Ubytovacie zariadenie Apartment Sea sa nachádza pri pláži v obci Supetarska Draga. Ubytovanie Apartment Sea sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Dedić

8,8

Holiday House Dedić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Dedić. Apartmány Dedić sa nachádzajú v mestečku Supetarska Draga, 20 km od letoviska Baška. Ubytovanie Holiday House Dedić sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Anggela

8,8

Guest House Anggela

Ubytovanie (Penzión) Guest House Anggela. Penzión Anggela sa nachádza v obci Supetarska Draga a ponúka vám súkromný lodný prístav, záhradu a terasu. Ubytovanie Guest House Anggela sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belveder Deluxe Suite and Rooms

8,7

Belveder Deluxe Suite and Rooms

Ubytovanie (Bed and breakfast) Belveder Deluxe Suite and Rooms. With garden views, Belveder is located in Supetarska Draga and has a restaurant, room service, bar, garden, children's playground and terrace. Ubytovanie Belveder Deluxe Suite and Rooms sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Premijer-Rab

8,7

Apartmani Premijer-Rab

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Premijer-Rab. Apartmány Premijer-Rab sa nachádzajú v obci Supetarska Draga a ponúkajú výhľad do záhrady, reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar, záhradu,... Ubytovanie Apartmani Premijer-Rab sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dedić

8,6

Apartments Dedić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dedić. Apartmány Dedić sa nachádzajú v obci Supetarska Draga a ponúkajú ubytovanie, výhľad na more, sezónny vonkajší bazén a gril. Ubytovanie Apartments Dedić sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lapida

8,6

Villa Lapida

Ubytovanie (Vila) Villa Lapida. Set just 1.9 km from Mel Beach, Villa Lapida offers accommodation in Supetarska Draga with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as... Ubytovanie Villa Lapida sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Doris

8,4

Apartment Doris

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Doris. Apartmán Doris sa nachádza v letovisku Supetarska Draga a ponúka záhradu. Letovisko Baška je vzdialené 20 km. Ubytovanie Apartment Doris sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Justić

8,4

Apartment Justić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Justić. Ubytovanie Apartment Justić sa nachádza v obci Supetarska Draga na ostrove Rab, necelý 1 km od pláže Kozica. Ubytovanie Apartment Justić sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sara

7,4

Apartmani Sara

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sara. Ubytovanie Apartmani Sara sa nachádza v obci Supetarska Draga, 9 km od mesta Lopar. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Apartmani Sara sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Del Sole

7,2

Apartments Del Sole

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Del Sole. Apartmány Rakip sa nachádzajú v tichej lokalite, 6 km od centra mesta Rab a len 100 metrov od piesočnatej pláže. Ubytovanie Apartments Del Sole sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Green Corner

7

Guest house Green Corner

Ubytovanie (Penzión) Guest house Green Corner. Situated on the beachfront in Supetarska Draga and boasting a garden, Guest house Green Corner has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest house Green Corner sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Radojka

Apartments Radojka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Radojka. Klimatizované apartmány Radojka s možnosťou ubytovať sa s domácimi zvieratami sa nachádzajú v obci Supetarska Draga, 19 km od mesta Baška a 41 km od mesta... Ubytovanie Apartments Radojka sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ruža

Apartments Ruža

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ruža. Located 2.1 km from Mel Beach, Apartments Ruža provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Ruža sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments MG

Apartments MG

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MG. Set in Supetarska Draga in the Rab Island region with Mel Beach nearby, Apartments MG offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments MG sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3)

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3) provides accommodation situated in... Ubytovanie Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3) sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga 17861

Apartment in Supetarska Draga 17861

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga 17861. Apartment in Supetarska Draga 17861 is set in Supetarska Draga, 1.9 km from Mel Beach, 2 km from Kozica Beach, as well as 2.7 km from Rajska Beach. Ubytovanie Apartment in Supetarska Draga 17861 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga 17854

Apartment in Supetarska Draga 17854

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga 17854. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Supetarska Draga 17854 is set in Supetarska Draga, within just 1.9 km of Mel Beach. Ubytovanie Apartment in Supetarska Draga 17854 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga 16065

Apartment in Supetarska Draga 16065

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga 16065. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Supetarska Draga 16065 is located in Supetarska Draga, within just 1.8 km of Mel Beach. Ubytovanie Apartment in Supetarska Draga 16065 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga 17859

Apartment in Supetarska Draga 17859

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga 17859. Apartment in Supetarska Draga 17859 is located in Supetarska Draga. It is set 2.5 km from Mel Beach and offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment in Supetarska Draga 17859 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Supetarska Draga 26

Apartment Supetarska Draga 26

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Supetarska Draga 26. Featuring a hot tub, Apartment Supetarska Draga 26 is located in Supetarska Draga. Ubytovanie Apartment Supetarska Draga 26 sa nachádza v meste Supetarska Draga (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Supetarska Draga

Mesto Supetarska Draga sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 203 hotelov a ubytovanie v meste Supetarska Draga.