Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Anton

V meste Svätý Anton (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svätý Anton

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svätý Anton

Soví Dom- Owl House

9,7

Soví Dom- Owl House

Ubytovanie Soví Dom- Owl House. Located in Svätý Anton, Soví Dom- Owl House provides accommodation 100 metres from Chateau Svaty Anton and 6 km from New Chateau Banska Stiavnica. Ubytovanie Soví Dom- Owl House sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Adela

9,2

Chata Adela

Ubytovanie Chata Adela. Chata Adela is situated in Svätý Anton, 700 metres from Chateau Svaty Anton, 6.2 km from New Chateau Banska Stiavnica, as well as 6. Ubytovanie Chata Adela sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Štvorlístok

8,6

Štvorlístok

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Štvorlístok. Ubytovanie Štvorlístok sa nachádza v obci Svätý Anton. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné súkromné parkovisko a výhľad na rieku. Ubytovanie Štvorlístok sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

café Madeira

8,5

café Madeira

Ubytovanie (Privát) café Madeira. Kaviareň Madeira sa nachádza v obci Svätý Anton, 18 km od mesta Vyhne. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie café Madeira sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Piccolo Paradiso

Piccolo Paradiso

Ubytovanie Piccolo Paradiso. Offering free WiFi and free private parking, Piccolo Paradiso is located in Svätý Anton, within just 800 metres of Chateau Svaty Anton. Situated 6. Ubytovanie Piccolo Paradiso sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Národný vŕšok

Národný vŕšok

Ubytovanie (Apartmán) Národný vŕšok. Národný vŕšok is situated in Svätý Anton and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is provided. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytovanie Národný vŕšok sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Pod Kaštielom Ako Doma

Pod Kaštielom Ako Doma

Ubytovanie Pod Kaštielom Ako Doma. Situated just 50 km from Kremnica Town Castle, Pod Kaštielom Ako Doma features accommodation in Svätý Anton with access to a bar, barbecue facilities, as... Ubytovanie Pod Kaštielom Ako Doma sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Svätý Anton

Mesto Svätý Anton sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Svätý Anton.