Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Svätý Anton

V meste Svätý Anton (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Svätý Anton

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Svätý Anton

café Madeira

8,5

café Madeira

Ubytovanie (Privát) café Madeira. Kaviareň Madeira sa nachádza v obci Svätý Anton, 18 km od mesta Vyhne. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie café Madeira sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ranč Nádej

8

Ranč Nádej

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ranč Nádej. Ranč Nádej sa nachádza v obci Svätý Anton. V tomto ubytovaní s výhľadom do záhrady je k dispozícii reštaurácia, služba nonstop recepcie, bar, záhrada,... Ubytovanie Ranč Nádej sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ranč Nádej má celkové hodnotenie 8. Pre Vidiecky dom Ranč Nádej momentálne evidujeme 29 recenzií.

Národný vŕšok

Národný vŕšok

Ubytovanie (Apartmán) Národný vŕšok. Národný vŕšok is situated in Svätý Anton and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is provided. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytovanie Národný vŕšok sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Svätý Anton

Mesto Svätý Anton sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Svätý Anton.