Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Apartmány pod srnčím chodníkom

Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. V ubytovaní Apartmány pod srnčím chodníkom môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Počas pobytu v apartmáne môžu hostia využívať aj terasu. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 86 km. Apartmány pod srnčím chodníkom sa nachádzajú v obci Svätý Anton, 7 km od Banskej Štiavnice. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 40 km a Bojnice 49 km. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Iná ubytovanie v meste Svätý Anton

Štvorlístok

8,6

Štvorlístok

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Štvorlístok. Ubytovanie Štvorlístok sa nachádza v obci Svätý Anton. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné súkromné parkovisko a výhľad na rieku. Ubytovanie Štvorlístok sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

café Madeira

8,5

café Madeira

Ubytovanie (Privát) café Madeira. Kaviareň Madeira sa nachádza v obci Svätý Anton, 18 km od mesta Vyhne. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie café Madeira sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Národný vŕšok

Národný vŕšok

Ubytovanie (Apartmán) Národný vŕšok. Národný vŕšok is situated in Svätý Anton and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is provided. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytovanie Národný vŕšok sa nachádza v meste Svätý Anton (Slovensko - Banskobystrický kraj).