Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sveti Ivan Dobrinjski

V meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sveti Ivan Dobrinjski

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sveti Ivan Dobrinjski

Ines

9,6

Ines

Ubytovanie (Apartmán) Ines. Tento klimatizovaný apartmán s terasou vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Dobrinj. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Ines sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Holiday House Little Precious

9

Holiday House Little Precious

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Little Precious. Featuring a garden with a barbecue, Holiday House Little Precious is a semi-detached holiday home set in Sveti Anton. Ubytovanie Holiday House Little Precious sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margareta

Margareta

Ubytovanie (Apartmány) Margareta. Situated in Sveti Ivan Dobrinjski, Margareta provides accommodation with a kitchen. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Margareta sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Adeline

Villa Adeline

Ubytovanie (Vila) Villa Adeline. Featuring an outdoor pool and pool views, Villa Adeline is set in Sveti Ivan Dobrinjski. Ubytovanie Villa Adeline sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Vela Vrta

Holiday House Vela Vrta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Vela Vrta. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Holiday House Vela Vrta has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Holiday House Vela Vrta sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Anka

Vila Anka

Ubytovanie (Vila) Vila Anka. Offering free WiFi and garden views, Vila Anka is an accommodation located in Sveti Ivan. Ubytovanie Vila Anka sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 431 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roses 2

Apartment Roses 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roses 2. Set in Dobrinj, Apartment Roses 2 offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation features a... Ubytovanie Apartment Roses 2 sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vid

Villa Vid

Ubytovanie (Vila) Villa Vid. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Vid has a garden. A terrace is available for guests to use at the villa. Ubytovanie Villa Vid sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 274 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Teodora

Villa Teodora

Ubytovanie (Vila) Villa Teodora. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Teodora features a balcony and pool views. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Villa Teodora sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Vid

Vila Vid

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Vid. Situated in Sveti Ivan Dobrinjski, Vila Vid offers a private pool. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytovanie Vila Vid sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments in Klanice/Insel Krk 14692

Apartments in Klanice/Insel Krk 14692

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Klanice/Insel Krk 14692. Apartments in Klanice/Insel Krk 14692 offers accommodation in Sveti Ivan Dobrinjski, 2.9 km from Slamni Beach. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartments in Klanice/Insel Krk 14692 sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home 193467

Holiday home 193467

Ubytovanie (Apartmány) Holiday home 193467. Ubytovanie Holiday home 193467 sa nachádza v obci Sveti Ivan Dobrinjski na ostrove Krk. Počas pobytu môžete zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Holiday home 193467 sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kačić

Apartman Kačić

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Kačić. Ubytovacie zariadenie Apartman Kačić sa nachádza v obci Sveti Ivan Dobrinjski na ostrove Krk a ponúka výhľad na more a balkón. Ubytovanie Apartman Kačić sa nachádza v meste Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sveti Ivan Dobrinjski

Mesto Sveti Ivan Dobrinjski sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Sveti Ivan Dobrinjski.