Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tribanj-Krušćica

V meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko) máme celkom 33 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tribanj-Krušćica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tribanj-Krušćica

Apartment & Rooms Neno

10

Apartment & Rooms Neno

Ubytovanie (Penzión) Apartment & Rooms Neno. Ubytovacie zariadenie Apartment & Rooms Neno sa nachádza v obci Tribanj-Krušćica a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment & Rooms Neno sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Villa Paulina

9,9

Villa Paulina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Paulina. Vila Paulina ponúka klimatizované ubytovanie v obci Tribanj-Krušćica. Mesto Zadar je vzdialené 27 km. Ubytovanie Villa Paulina sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Ventura

9,4

Apartments Ventura

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ventura. Apartmány Ventura sa nachádzajú v malej osade Tribanj-Krušćica a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Apartments Ventura sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Rooms Ante

9,4

Rooms Ante

Ubytovanie (Penzión) Rooms Ante. Ubytovacie zariadenie Rooms Ante sa nachádza na pláži, 1,2 km od mestečka Tribanj. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Rooms Ante sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Vila Punta

9,3

Vila Punta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Punta. Tento hotel sa nachádza na pláži v Tribanj Sibuljine a ponúka vonkajší bazén a veľké klimatizované izby s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Vila Punta sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Niko

9,3

Apartmani Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Niko. Apartmani Niko has sea views, free WiFi and free private parking, set in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Apartmani Niko sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Rooms Florida

9,1

Rooms Florida

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Florida. Ubytovanie Rooms Florida sa nachádza v obci Tribanj-Kruščica. Využiť môžete aj reštauráciu priamo na mieste. Ubytovanie Rooms Florida sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Žeželj

8,8

Apartment Žeželj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Žeželj. Ubytovacie zariadenie Apartment Žeželj sa nachádza v letovisku Tribanj-Krušćica a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Žeželj sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment in Tribanj 34766

Apartment in Tribanj 34766

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Tribanj 34766. Apartment in Tribanj 34766 is set in Tribanj-Krušćica. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment in Tribanj 34766 sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Stone house Adrian

Stone house Adrian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone house Adrian. Situated in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, Stone house Adrian has a garden. With garden views, this accommodation features a patio. Ubytovanie Stone house Adrian sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Boutique Apartment in Tribanj with Terrace

Boutique Apartment in Tribanj with Terrace

Ubytovanie (Apartmán) Boutique Apartment in Tribanj with Terrace. Boutique Apartment in Tribanj with Terrace is situated in Tribanj-Krušćica. This apartment features a garden, barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytovanie Boutique Apartment in Tribanj with Terrace sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Villa Beline

Villa Beline

Ubytovanie (Vila) Villa Beline. Villa Beline s výhľadom na bazén sa nachádza v letovisku Tribanj-Krušćica a ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným bazénom a terasou. Ubytovanie Villa Beline sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

House Nikolina

House Nikolina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Nikolina. Set in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, House Nikolina features a balcony and garden views. Ubytovanie House Nikolina sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Bošnjak

Apartmani Bošnjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bošnjak. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Apartmani Bošnjak provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Bošnjak sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden

Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden. Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden is situated in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea

Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea is situated in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lisarica

Apartment Lisarica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Lisarica. Situated in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Apartment Lisarica features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Lisarica sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment in Mataci

Apartment in Mataci

Ubytovanie (Apartmány) Apartment in Mataci. Located in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, Apartment in Mataci provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment in Mataci sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea

Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea. Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea is located in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v meste Tribanj-Krušćica

Mesto Tribanj-Krušćica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a ubytovanie v meste Tribanj-Krušćica.