Hľadať

Ubytovanie

Rooms Ante Penzión

Kopovine 9, 23244 Tribanj-Krušćica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms Ante. Ubytovacie zariadenie Rooms Ante sa nachádza na pláži, 1,2 km od mestečka Tribanj. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Rooms Ante sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms Ante

Na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko. Zo všetkých izieb sa môžete pokochať výhľadom na more. Kameňom vykladaná pláž je vzdialená len niekoľko krokov. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Mesto Zadar je vzdialené 55 km a letisko Zadar sa nachádza vo vzdialenosti 64 km od ubytovacieho zariadenia Rooms Ante. Ubytovacie zariadenie Rooms Ante sa nachádza na pláži, 1,2 km od mestečka Tribanj. Ubytovacie zariadenie Rooms Ante má reštauráciu à la carte (výber z menu) a bar. Všetky izby majú balkón, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Svahy pohoria Velebit, ktoré je najpopulárnejším turistickým miestom, sa nachádzajú neďaleko.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bar
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Rooms Ante

 • Na pláži
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Veľmi dobrá káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Fax/fotokopírovanie
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Tribanj-Krušćica

Apartment & Rooms Neno

10

Apartment & Rooms Neno

Ubytovanie (Penzión) Apartment & Rooms Neno. Ubytovacie zariadenie Apartment & Rooms Neno sa nachádza v obci Tribanj-Krušćica a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment & Rooms Neno sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Paulina

9,9

Villa Paulina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Paulina. Vila Paulina ponúka klimatizované ubytovanie v obci Tribanj-Krušćica. Mesto Zadar je vzdialené 27 km. Ubytovanie Villa Paulina sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ventura

9,4

Apartments Ventura

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ventura. Apartmány Ventura sa nachádzajú v malej osade Tribanj-Krušćica a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Apartments Ventura sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Punta

9,3

Vila Punta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Punta. Tento hotel sa nachádza na pláži v Tribanj Sibuljine a ponúka vonkajší bazén a veľké klimatizované izby s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Vila Punta sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Niko

9,3

Apartmani Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Niko. Apartmani Niko has sea views, free WiFi and free private parking, set in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Apartmani Niko sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Florida

9,1

Rooms Florida

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Florida. Ubytovanie Rooms Florida sa nachádza v obci Tribanj-Kruščica. Využiť môžete aj reštauráciu priamo na mieste. Ubytovanie Rooms Florida sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Žeželj

8,8

Apartment Žeželj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Žeželj. Ubytovacie zariadenie Apartment Žeželj sa nachádza v letovisku Tribanj-Krušćica a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Žeželj sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Tribanj 34766

Apartment in Tribanj 34766

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Tribanj 34766. Apartment in Tribanj 34766 is set in Tribanj-Krušćica. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment in Tribanj 34766 sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Apartment in Tribanj with Terrace

Boutique Apartment in Tribanj with Terrace

Ubytovanie (Apartmán) Boutique Apartment in Tribanj with Terrace. Boutique Apartment in Tribanj with Terrace is situated in Tribanj-Krušćica. This apartment features a garden, barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytovanie Boutique Apartment in Tribanj with Terrace sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Beline

Villa Beline

Ubytovanie (Vila) Villa Beline. Villa Beline s výhľadom na bazén sa nachádza v letovisku Tribanj-Krušćica a ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným bazénom a terasou. Ubytovanie Villa Beline sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 490 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house Adrian

Stone house Adrian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone house Adrian. Situated in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, Stone house Adrian has a garden. With garden views, this accommodation features a patio. Ubytovanie Stone house Adrian sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nikolina

House Nikolina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Nikolina. Set in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, House Nikolina features a balcony and garden views. Ubytovanie House Nikolina sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Bošnjak

Apartmani Bošnjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bošnjak. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Apartmani Bošnjak provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Bošnjak sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea

Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea is situated in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Entire house ideal for mountain and hiking lovers near the sea sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden

Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden. Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden is situated in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Exquisite Holiday Home in Tribanj with Private Garden sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house BURA

Stone house BURA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone house BURA. Stone house BURA is located in Tribanj-Krušćica and offers barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Stone house BURA sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment in Mataci

Apartment in Mataci

Ubytovanie (Apartmány) Apartment in Mataci. Located in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, Apartment in Mataci provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment in Mataci sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea

Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea. Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea is located in Tribanj-Krušćica. Ubytovanie Exotic Holiday Home in Tribanj-Krušćica near the Sea sa nachádza v meste Tribanj-Krušćica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)