Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tršće

V meste Tršće (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tršće

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tršće

Greenhouse Ella with heated pool

10

Greenhouse Ella with heated pool

Ubytovanie (Vila) Greenhouse Ella with heated pool. Boasting accommodation with a private pool, mountain view and a balcony, Greenhouse Ella with heated pool is set in Tršće. Ubytovanie Greenhouse Ella with heated pool sa nachádza v meste Tršće (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Tree House Gorski Lazi

9,8

Tree House Gorski Lazi

Ubytovanie (Chata v prírode) Tree House Gorski Lazi. Featuring a garden and barbecue facilities, Tree House Gorski Lazi offers accommodation in Tršće with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Tree House Gorski Lazi sa nachádza v meste Tršće (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Resman

9,8

Apartment Resman

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Resman. Apartmán Resman ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Tršće, 85 km od Opatije a 40 km od obce Dolenjske Toplice. Ubytovanie Apartment Resman sa nachádza v meste Tršće (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday Home Gorski Lazi

9,6

Holiday Home Gorski Lazi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gorski Lazi. Located in Tršće, this holiday home features free WiFi, an outdoor hot tub and a patio with mountains views. Ubytovanie Holiday Home Gorski Lazi sa nachádza v meste Tršće (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday home Ponikve V

Holiday home Ponikve V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ponikve V. Holiday home Ponikve V is situated in Tršće. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Holiday home Ponikve V sa nachádza v meste Tršće (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Beautiful getaway house

Beautiful getaway house

Ubytovanie (Horská chata) Beautiful getaway house. Beautiful getaway house is located in Tršće and offers a terrace. The property is 49 km from Rijeka and free private parking is provided. Ubytovanie Beautiful getaway house sa nachádza v meste Tršće (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Ubytovanie v meste Tršće

Mesto Tršće sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Tršće.