Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tuliševica

V meste Tuliševica (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tuliševica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tuliševica

Sea View House Panorama

8,8

Sea View House Panorama

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sea View House Panorama. Dovolenkový dom Sea View House Panorama sa nachádza v obci Tuliševica, necelý kilometer od pláže Peharovo, 17 minút pešo od pláže Medveja a ponúka vonkajší... Ubytovanie Sea View House Panorama sa nachádza v meste Tuliševica (Chorvátsko - Istria).

Lauriana

Lauriana

Ubytovanie (Apartmán) Lauriana. Offering a garden and sea view, Lauriana is located in Tuliševica, 1.1 km from Peharovo Beach and 1.5 km from Cipera Beach. Ubytovanie Lauriana sa nachádza v meste Tuliševica (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Gala Liganj

Holiday Home Gala Liganj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gala Liganj. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday Home Gala Liganj can be found in Tuliševica, close to Cipera Beach and 1. Ubytovanie Holiday Home Gala Liganj sa nachádza v meste Tuliševica (Chorvátsko - Istria).

Heart of stone

Heart of stone

Ubytovanie (Apartmán) Heart of stone. Heart of stone is situated in Tuliševica and offers a garden and a terrace. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Heart of stone sa nachádza v meste Tuliševica (Chorvátsko - Istria).

Lauriana2

Lauriana2

Ubytovanie (Apartmán) Lauriana2. Boasting a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Lauriana2 can be found in Tuliševica, close to Peharovo Beach and 1. Ubytovanie Lauriana2 sa nachádza v meste Tuliševica (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Tuliševica

Mesto Tuliševica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Tuliševica.