Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Valča

V meste Valča (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Valča

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Valča

Vila Valča

10

Vila Valča

Ubytovanie (Vila) Vila Valča. Ubytovanie Vila Valča sa môže pochváliť bezplatnými bicyklami, záhradou a barom. Ubytovanie Vila Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Valča má celkové hodnotenie 10. Pre Vila Vila Valča momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Monumento

9,8

Chata Monumento

Ubytovanie (Penzión) Chata Monumento. Chata Monumento sa nachádza v obci Valča a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata Monumento sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča

9,7

Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča

Ubytovanie (Apartmán) Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča. Privát Pod kostolom - Ubytovanie Valča sa nachádza približne 3,9 km od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina a 4 km od strediska Valčianska... Ubytovanie Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát pod kostolom - Ubytovanie Valča momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chata Valca

9,7

Chata Valca

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Valca. Chata Valca sa nachádza v obci Valča a ponúka bezplatné Wi-Fi. Lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina je vzdialené 300 metrov. Ubytovanie Chata Valca sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Valca má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Chata Valca momentálne evidujeme 36 recenzií.

Domček Sabinka

9

Domček Sabinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Sabinka. Domček Sabinka sa nachádza vo Valči a ponúka ubytovanie s terasou a priamym prístupom na zjazdovky. Žilina je vzdialená 33 km. Ubytovanie Domček Sabinka sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Devena

8,9

Chata Devena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Devena. Chata Devena vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v obci Valča. Ubytovanie Chata Devena sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Devena má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Chata Devena momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmány Valča

8,9

Apartmány Valča

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Valča. Apartmány Valča sa nachádzajú vo Valči 24 km od Turčianskych Teplíc. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Apartmány Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión DEER

8,9

Penzión DEER

Ubytovanie (Penzión) Penzión DEER. Penzión DEER sa nachádza v lyžiarskom stredisku Snowland a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a satelitnou TV. Ubytovanie Penzión DEER sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión DEER má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión DEER momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartmány Borovica

8,7

Apartmány Borovica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Borovica. Chata BOROVICA sa nachádza v obci Valča, priamo v údolí Valčianskej doliny a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Borovica sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Borovica má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Apartmány Borovica momentálne evidujeme 19 recenzií.

Chata Colonada

Chata Colonada

Ubytovanie (Penzión) Chata Colonada. Chata Colonada ponúka ubytovanie v obci Valča a k vybaveniu patrí terasa a spoločný salónik. Ubytovanie Chata Colonada sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Chata Colonada nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zrub Jánošík

Zrub Jánošík

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Jánošík. Zrub Jánošík is situated in Valča and offers barbecue facilities. The chalet has garden views and is 24 km from Turčianske Teplice. Ubytovanie Zrub Jánošík sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Zrub Jánošík nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Mountain chalets

Mountain chalets

Ubytovanie (Horské chaty) Mountain chalets. Horské chaty Mountain chalets sa nachádzajú vo Valči, 24 km od Turčianskych Teplíc a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mountain chalets sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 303 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Woodpark Slovianka

Woodpark Slovianka

Ubytovanie (Horská chata) Woodpark Slovianka. Ubytovacie zariadenie Woodpark Slovianka sa nachádza v obci Valča v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Woodpark Slovianka sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Jimbo Snowland Valča

Chata Jimbo Snowland Valča

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Jimbo Snowland Valča. Chata Jimbo Snowland Valča offers accommodation in Valča, 600 metres from Snowland Valcianska Valley. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Chata Jimbo Snowland Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Woodpark Valčianska dolina

Woodpark Valčianska dolina

Ubytovanie (Chata v prírode) Woodpark Valčianska dolina. Ubytovanie Woodpark Valčianska dolina s výhľadom na hory ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Woodpark Valčianska dolina sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 290 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Woodpark Valčianska dolina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán vo Valčianskej doline

Apartmán vo Valčianskej doline

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo Valčianskej doline. Set in Valča in the Žilinský kraj region, Apartmán vo Valčianskej doline has a garden. Ubytovanie Apartmán vo Valčianskej doline sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CHATA SKI

CHATA SKI

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATA SKI. CHATA SKI sa nachádza vo Valči, 24 km od Turčianskych Teplíc a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie CHATA SKI sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Valča

Mesto Valča sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Valča.