Hľadať

Ubytovanie

Apartman Bella Apartmán

Valčianska dolina 1063, 038 35 Valča, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bella. Situated in Valča and only 200 metres from Snowland Valcianska Valley, Apartman Bella features accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytovanie Apartman Bella sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Apartman Bella

The apartment features a satellite flat-screen TV and 1 bedroom. Towels and bed linen are available. The nearest airport is Piesťany Airport, 84 km from the apartment. Situated in Valča and only 200 metres from Snowland Valcianska Valley, Apartman Bella features accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking.

Iná ubytovanie v meste Valča

Vila Valča

10

Vila Valča

Ubytovanie (Vila) Vila Valča. Ubytovanie Vila Valča sa môže pochváliť bezplatnými bicyklami, záhradou a barom. Ubytovanie Vila Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila Valča má celkové hodnotenie 10. Pre Vila Vila Valča momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Monumento

9,8

Chata Monumento

Ubytovanie (Penzión) Chata Monumento. Chata Monumento sa nachádza v obci Valča a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata Monumento sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Panorama Home Valča

9,7

Panorama Home Valča

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panorama Home Valča. Ubytovacie zariadenie Panorama Home Valča s výhľadom na hory sa nachádza v obci Valča, približne 500 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska... Ubytovanie Panorama Home Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina

9,7

Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina. Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina sa nachádza v obci Valča a ponúka reštauráciu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán u Ričiho-Snowland Valčianska dolina sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Valca

9,7

Chata Valca

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Valca. Chata Valca sa nachádza v obci Valča a ponúka bezplatné Wi-Fi. Lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina je vzdialené 300 metrov. Ubytovanie Chata Valca sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Valca má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Chata Valca momentálne evidujeme 36 recenzií.

Chata SNOW

9,6

Chata SNOW

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata SNOW. Ubytovacie zariadenie Chata SNOW sa nachádza v obci Valča 400 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Ubytovanie Chata SNOW sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Snowland Apartments

9,4

Snowland Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Snowland Apartments. Ubytovacie zariadenie Snowland Apartments sa nachádza v obci Valča v Žilinskom kraji necelých 200 metrov Valčianskej doliny a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Snowland Apartments sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány 45 Valča

9,3

Apartmány 45 Valča

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány 45 Valča. Apartmány 45 Valča sa nachádzajú v obci Valča 200 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Ubytovanie Apartmány 45 Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Zuzana

9

Apartmán Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzana. Apartmán Zuzana sa nachádza v obci Valča a ponúka reštauráciu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmán Zuzana sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Humno

9

Apartmány Humno

Ubytovanie (Hotel) Apartmány Humno. Apartmány Humno sa nachádzajú v obci Valča 70 metrov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina a ponúkajú reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Apartmány Humno sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček Sabinka

9

Domček Sabinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Sabinka. Domček Sabinka sa nachádza vo Valči a ponúka ubytovanie s terasou a priamym prístupom na zjazdovky. Žilina je vzdialená 33 km. Ubytovanie Domček Sabinka sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Valča

8,9

Apartmány Valča

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Valča. Apartmány Valča sa nachádzajú vo Valči 24 km od Turčianskych Teplíc. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Apartmány Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Devena

8,9

Chata Devena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Devena. Chata Devena vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v obci Valča. Ubytovanie Chata Devena sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Devena má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Chata Devena momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmány GOLF&SKI

8,9

Apartmány GOLF&SKI

Ubytovanie (Penzión) Apartmány GOLF&SKI. Ubytovanie Apartmány GOLF&SKI sa nachádza v obci Valča pár krokov od lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Ubytovanie Apartmány GOLF&SKI sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión DEER

8,9

Penzión DEER

Ubytovanie (Penzión) Penzión DEER. Penzión DEER sa nachádza v lyžiarskom stredisku Snowland a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a satelitnou TV. Ubytovanie Penzión DEER sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión DEER má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión DEER momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartmány Borovica

8,7

Apartmány Borovica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Borovica. Chata BOROVICA sa nachádza v obci Valča, priamo v údolí Valčianskej doliny a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Borovica sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Borovica má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Apartmány Borovica momentálne evidujeme 19 recenzií.

Mountain chalets

Mountain chalets

Ubytovanie (Horské chaty) Mountain chalets. Horské chaty Mountain chalets sa nachádzajú vo Valči, 24 km od Turčianskych Teplíc a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mountain chalets sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Woodpark Slovianka

Woodpark Slovianka

Ubytovanie (Horská chata) Woodpark Slovianka. Ubytovacie zariadenie Woodpark Slovianka sa nachádza v obci Valča v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Woodpark Slovianka sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Zrub Jánošík

Zrub Jánošík

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Jánošík. Zrub Jánošík is situated in Valča and offers barbecue facilities. The chalet has garden views and is 24 km from Turčianske Teplice. Ubytovanie Zrub Jánošík sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Zrub Jánošík nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Colonada

Chata Colonada

Ubytovanie (Penzión) Chata Colonada. Chata Colonada ponúka ubytovanie v obci Valča a k vybaveniu patrí terasa a spoločný salónik. Ubytovanie Chata Colonada sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Penzión Chata Colonada nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Na zjazdovke, chata Borovica, Valča

Apartmán Na zjazdovke, chata Borovica, Valča

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Na zjazdovke, chata Borovica, Valča. Set in Valča in the Žilinský kraj region, with Snowland Valcianska Valley nearby, Apartmán Na zjazdovke, chata Borovica, Valča offers accommodation with... Ubytovanie Apartmán Na zjazdovke, chata Borovica, Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Berries

Apartmány Berries

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Berries. Situated in Valča in the Žilinský kraj region and Snowland Valcianska Valley reachable within 3 km, Apartmány Berries features accommodation with free... Ubytovanie Apartmány Berries sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán vo Valčianskej doline

Apartmán vo Valčianskej doline

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo Valčianskej doline. Set in Valča in the Žilinský kraj region, Apartmán vo Valčianskej doline has a garden. Ubytovanie Apartmán vo Valčianskej doline sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).

Woodpark Valčianska dolina

Woodpark Valčianska dolina

Ubytovanie (Chata v prírode) Woodpark Valčianska dolina. Ubytovanie Woodpark Valčianska dolina s výhľadom na hory ponúka záhradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Woodpark Valčianska dolina sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Woodpark Valčianska dolina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

CHATA SKI

CHATA SKI

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATA SKI. CHATA SKI sa nachádza vo Valči, 24 km od Turčianskych Teplíc a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie CHATA SKI sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj).