Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Valun

V meste Valun (Chorvátsko) máme celkom 33 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Valun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Valun

Apartment Klaudija

9,5

Apartment Klaudija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Klaudija. Apartment Klaudija has garden views, free WiFi and free private parking, set in Valun. The units have a fully equipped kitchen with a fridge and an oven. Ubytovanie Apartment Klaudija sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Palac

9,3

Bed and Breakfast Palac

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Palac. Ubytovanie sa nachádza v obci Valun na ostrove Cres, 48 km od Opatije. Ponúka terasu a výhľad na more. Ubytovanie Bed and Breakfast Palac sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea-esta 2

9,3

Sea-esta 2

Ubytovanie (Apartmán) Sea-esta 2. Located in Valun, Sea-esta 2 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Sea-esta 2 sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe MaMaLu

9,3

Sobe MaMaLu

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe MaMaLu. Set on the Island of Cres, Guest House MaMaLu is on the beachfront in Valun. Guests can have their meals at the on-site restaurant. Ubytovanie Sobe MaMaLu sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Donatela

9,2

Guest House Donatela

Ubytovanie (Penzión) Guest House Donatela. Offering a barbecue and sun terrace, Guest House Donatela is located in Valun, 48 km from Opatija. Free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest House Donatela sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,2

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marina is set in Valun. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Dinko

9

Apartments & Rooms Dinko

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Dinko. Situated in Valun, Apartments & Rooms Dinko has a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy sea views. Ubytovanie Apartments & Rooms Dinko sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Valun1

8,9

Apartmani Valun1

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Valun1. Set in Valun, Apartmani Valun1 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartmani Valun1 sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valun Seaside Apartments

8,9

Valun Seaside Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Valun Seaside Apartments. Offering free WiFi, Valun Seaside Apartments is set on the beachfront in Valun. Ubytovanie Valun Seaside Apartments sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nevija

8,9

Apartments Nevija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nevija. Located in Valun, Apartments Nevija provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytovanie Apartments Nevija sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Room Toni

8,8

Apartments & Room Toni

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Room Toni. Set on the beachfront in Valun and featuring a garden, Apartments & Room Toni has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartments & Room Toni sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lily private room

8,7

Lily private room

Ubytovanie (Penzión) Lily private room. Situated in Valun, Lily private room has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytovanie Lily private room sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea-esta 1

8,6

Sea-esta 1

Ubytovanie (Apartmán) Sea-esta 1. Featuring a garden and barbecue facilities, Sea-esta 1 provides accommodation in Valun with free WiFi and garden views. Ubytovanie Sea-esta 1 sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Villa Nika

8,5

Villa Nika

Ubytovanie (Apartmán) Villa Nika. Villa Nika is located in Valun and offers a bar and a terrace. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Villa Nika sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tarcizio

8,5

Apartments Tarcizio

Ubytovanie (Penzión) Apartments Tarcizio. Located on the beachfront in Valun and featuring a garden, Apartments Tarcizio has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartments Tarcizio sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Surdić

8

Apartment Surdić

Ubytovanie (Penzión) Apartment Surdić. Located in Valun, Apartment Surdić features a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Apartment Surdić sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Valun, Cres - 8081

7,1

Apartments by the sea Valun, Cres - 8081

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Valun, Cres - 8081. Situated in Valun in the Cres Island region, Apartments by the sea Valun, Cres - 8081 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Valun, Cres - 8081 sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms NEVIJA

6,3

Rooms NEVIJA

Ubytovanie (Penzión) Rooms NEVIJA. Situated on the beachfront in Valun and boasting a garden, Apartments Nevija has free WiFi. Ubytovanie Rooms NEVIJA sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms Griv

Apartments and rooms Griv

Ubytovanie (Penzión) Apartments and rooms Griv. Situated in Valun, Apartments and rooms Griv features a garden. The air-conditioned rooms provide a sea view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytovanie Apartments and rooms Griv sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valun with Sea View 02

Apartment Valun with Sea View 02

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valun with Sea View 02. Apartment Valun with Sea View 02 is situated in Valun. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Valun with Sea View 02 sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Valun, Cres - 8086

Apartments by the sea Valun, Cres - 8086

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Valun, Cres - 8086. Located in Valun in the Cres Island region, Apartments by the sea Valun, Cres - 8086 provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Valun, Cres - 8086 sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Valun 42

House Valun 42

Ubytovanie (Apartmány) House Valun 42. With sea views, House Valun 42 is situated in Valun and has free WiFi. Ubytovanie House Valun 42 sa nachádza v meste Valun (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Valun

Mesto Valun sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a ubytovanie v meste Valun.