Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velké Karlovice

V meste Velké Karlovice (Česká republika) máme celkom 32 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velké Karlovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velké Karlovice

Valašský dvůr

9,9

Valašský dvůr

Ubytovanie (Apartmány) Valašský dvůr. Ubytovacie zariadenie Valašský dvůr sa nachádza v tichom prostredí, len 500 metrov od lyžiarskeho strediska Razula a 5 km od centra obce Velké Karlovice. Ubytovanie Valašský dvůr sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Valašský dvůr má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Valašský dvůr momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartman Razula

9,9

Apartman Razula

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula sa nachádza vo Velkých Karloviciach a hosťom ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Razula sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartman Razula má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman Razula momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán Javorník a Javorníček

9,8

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček sa nachádza v obci Velké Karlovice. Ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Javorník a Javorníček sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa U Vašutů

9,8

Chalupa U Vašutů

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa U Vašutů. Chalupa U Vašutů sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchynkou. Ubytovanie Chalupa U Vašutů sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa U Vašutů má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chalupa U Vašutů momentálne evidujeme 90 recenzií.

Apartman Sverana

9,8

Apartman Sverana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sverana. Apartmán Sverana nájdete v obci Velké Karlovice, necelých 5 km od hotela Lanterna. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman Sverana sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartman Sverana má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Sverana momentálne evidujeme 8 recenzií.

Horský apartmán Razula

9,6

Horský apartmán Razula

Ubytovanie (Apartmán) Horský apartmán Razula. Tento apartmán s balkónom sa nachádza v obci Velké Karlovice, 48 km od poľského mesta Wisła. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Horský apartmán Razula sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Horský apartmán Razula má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Horský apartmán Razula momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmína

9,6

Apartmína

Ubytovanie (Apartmán) Apartmína. Boasting river views, Apartmína features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Lanterna. Ubytovanie Apartmína sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmína má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmína momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chalupa Nella

9,6

Chalupa Nella

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa Nella. Chalupa Nella sa nachádza v obci Velké Karlovice v Zlínskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Chalupa Nella sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Pohoda

9,5

Chalupa Pohoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Pohoda. Chalupa Pohoda sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka ubytovanie s grilom. K dispozícii je aj terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa Pohoda sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grandhotel Tatra

9,5

Grandhotel Tatra

Ubytovanie (Hotel) Grandhotel Tatra. Hotel Grandhotel Tatra sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka wellness centrum a terasu. Personál reštaurácie pripravuje jedlá z miestnych surovín. Ubytovanie Grandhotel Tatra sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Grandhotel Tatra má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Grandhotel Tatra momentálne evidujeme 556 recenzií.

Pod Miloňovou

9,4

Pod Miloňovou

Ubytovanie (Apartmány) Pod Miloňovou. Ubytovacie zariadenie Pod Miloňovou sa nachádza 300 metrov od hotela Lanterna a 700 metrov od hotela Galik v obci Velké Karlovice a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Pod Miloňovou sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pod Miloňovou má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Pod Miloňovou momentálne evidujeme 62 recenzií.

Apartments Ve dvoře

9,3

Apartments Ve dvoře

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ve dvoře. Ubytovacie zariadenie Apartments Ve dvoře sa nachádza vo Velkých Karloviciach a ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Ve dvoře sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Ve dvoře má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartments Ve dvoře momentálne evidujeme 44 recenzií.

Statek U Rajmunda

9,3

Statek U Rajmunda

Ubytovanie (Farma) Statek U Rajmunda. Ubytovacie zariadenie Statek U Rajmunda sa nachádza vo Veľkých Karloviciach, 5 km od lyžiarskeho centra Machůzky a 6 km od lyžiarskeho strediska Razula. Ubytovanie Statek U Rajmunda sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Statek U Rajmunda má celkové hodnotenie 9,3. Pre Farma Statek U Rajmunda momentálne evidujeme 91 recenzií.

Apartman U sjezdovky

9,2

Apartman U sjezdovky

Ubytovanie (Apartmán) Apartman U sjezdovky. Apartmán U sjezdovky ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Velké Karlovice, len 200 metrov od hotela Lanterna. Ubytovanie Apartman U sjezdovky sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman U sjezdovky má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman U sjezdovky momentálne evidujeme 22 recenzií.

Chaloupka u Razuly

9,1

Chaloupka u Razuly

Ubytovanie (Apartmán) Chaloupka u Razuly. Apartmán Chaloupka u Razuly sa nachádza v obci Velké Karlovice, 48 km od poľského mesta Wisła a 50 km od mesta Ustroń. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Chaloupka u Razuly sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chaloupka u Razuly má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Chaloupka u Razuly momentálne evidujeme 29 recenzií.

Valašské chalupy U Potůčka

8,8

Valašské chalupy U Potůčka

Ubytovanie (Apartmán) Valašské chalupy U Potůčka. Valašské chalupy U Potůčka sa nachádzajú pár krokov od vleku Vlek dvoumístný vo Velkých Karloviciach. Ponúkajú ubytovanie s kuchynkou. Ubytovanie Valašské chalupy U Potůčka sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Valašské chalupy U Potůčka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Valašské chalupy U Potůčka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Valašské chalupy Resort

8,8

Valašské chalupy Resort

Ubytovanie (Rezort) Valašské chalupy Resort. Valašské chalupy Resort features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Velké Karlovice. Ubytovanie Valašské chalupy Resort sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Potocký

8,7

Hotel Potocký

Ubytovanie (Hotel) Hotel Potocký. Hotel Potocký sa nachádza vo Veľkých Karloviciach, približne 700 metrov od vlekov Doppelmayer, Tatrapoma a Detská poma. Ubytovanie Hotel Potocký sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Potocký má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Potocký momentálne evidujeme 41 recenzií.

Valašské chalupy Kyčerka

8,7

Valašské chalupy Kyčerka

Ubytovanie (Penzión) Valašské chalupy Kyčerka. Ubytovacie zariadenie Valašské chalupy Kyčerka sa nachádza v obci Velké Karlovice, len pár krokov od Dvoumístného vleku. Ubytovanie Valašské chalupy Kyčerka sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Valašské chalupy Kyčerka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Valašské chalupy Kyčerka momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartmány Podťaté

8,6

Apartmány Podťaté

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Podťaté. Apartmány Podťaté sa nachádzajú vo Veľkých Karloviciach, v blízkosti Dětského vleku III a Dětského vleku II. V apartmánoch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Podťaté sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány Podťaté má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Apartmány Podťaté momentálne evidujeme 12 recenzií.

Areál Lesková

8,5

Areál Lesková

Ubytovanie (Chata v prírode) Areál Lesková. Ubytovacie zariadenie Areál Lesková sa nachádza vo Veľkých Karloviciach, v blízkosti Galíka a Lanterny, a ponúka hosťom priamy prístup na lyžiach. Ubytovanie Areál Lesková sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Areál Lesková má celkové hodnotenie 8,5. Pre Chata v prírode Areál Lesková momentálne evidujeme 17 recenzií.

Moravia Soláň, horská chata

8,3

Moravia Soláň, horská chata

Ubytovanie (Horská chata) Moravia Soláň, horská chata. Horská chata Moravia Soláň sa nachádza v pokojnej oblasti a ponúka miesto na relaxáciu, výhľad na prírodu a miesto, kde začínajú cyklistické a turistické... Ubytovanie Moravia Soláň, horská chata sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Moravia Soláň, horská chata má celkové hodnotenie 8,3. Pre Horská chata Moravia Soláň, horská chata momentálne evidujeme 134 recenzií.

Penzion pod Pralesem

8,2

Penzion pod Pralesem

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Pralesem. Penzion pod Pralesem sa nachádza 6 km od centra Veľkých Karlovic a 200 metrov od lyžiarskeho strediska Razula a ponúka reštauráciu s terasou. Ubytovanie Penzion pod Pralesem sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion pod Pralesem má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion pod Pralesem momentálne evidujeme 84 recenzií.

Horský Hotel Babská

7,8

Horský Hotel Babská

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Babská. Hotel Babská sa nachádza v obci Leskové-Velké Karlovice uprostred Beskýd a ponúka vám krytý bazén, saunu a masáže. Ubytovanie Horský Hotel Babská sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský Hotel Babská má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Horský Hotel Babská momentálne evidujeme 156 recenzií.

Hotel Galik

7,7

Hotel Galik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galik. Hotel Galik sa nachádza vo Veľkých Karloviciach, 100 metrov od lanovky Galik a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Galik sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Galik má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Galik momentálne evidujeme 50 recenzií.

Pod Javorem

7,3

Pod Javorem

Ubytovanie (Hotel) Pod Javorem. Boasting ski-to-door access and terrace, as well as a restaurant, Pod Javorem is situated in Velké Karlovice. 2. Ubytovanie Pod Javorem sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pod Javorem má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Pod Javorem momentálne evidujeme 5 recenzií.

Biofarma na Lúce

Biofarma na Lúce

Ubytovanie (Horská chata) Biofarma na Lúce. Ubytovacie zariadenie Biofarma na Lúce sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka terasu. Ubytovanie Biofarma na Lúce sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa na Leskové

Chalupa na Leskové

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa na Leskové. Situated 300 metres from Lanterna, Chalupa na Leskové features accommodation with a garden, a shared lounge and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Chalupa na Leskové sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Chata v prírode Chalupa na Leskové nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chaty Pohoda na Soláni

Chaty Pohoda na Soláni

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Pohoda na Soláni. Chaty Pohoda na Soláni is set in Velké Karlovice, 6 km from Dětský vlek III and 6 km from Dětský vlek II, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Chaty Pohoda na Soláni sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Chata v prírode Chaty Pohoda na Soláni nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Jezerné

Chata Jezerné

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Jezerné. Set in Velké Karlovice, Chata Jezerné offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Chata Jezerné sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Chata v prírode Chata Jezerné nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chaloupka U Justina

Chaloupka U Justina

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaloupka U Justina. Ubytovacie zariadenie Chaloupka U Justina sa nachádza v obci Velké Karlovice, 1,3 km od hotela Lanterna. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory. Ubytovanie Chaloupka U Justina sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chaloupka U Justina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování pod Rozhlednou

Ubytování pod Rozhlednou

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování pod Rozhlednou. Located in Velké Karlovice in the Zlin region, Ubytování pod Rozhlednou has a garden. It provides free WiFi and a terrace. Ubytovanie Ubytování pod Rozhlednou sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Lesková

Apartmán Lesková

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lesková. Featuring ski-to-door access and a terrace, Apartmán Lesková offers accommodation in Velké Karlovice with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Lesková sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Velké Karlovice

Apartmán Velké Karlovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Velké Karlovice. Apartmán Velké Karlovice is situated in Velké Karlovice. The accommodation is 49 km from Cieszyn. The accommodation is fitted with a kitchen. Ubytovanie Apartmán Velké Karlovice sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Na Kopečku

Penzion Na Kopečku

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Kopečku. Penzión Na Kopečku sa nachádza v obci Velké Karlovice, 300 metrov od lyžiarskeho vleku Lanterna a 400 metrov od lyžiarskeho vleku Galik. Ubytovanie Penzion Na Kopečku sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 273 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Celnica

Chalupa Celnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Celnica. Featuring accommodation with a balcony, Chalupa Celnica is set in Velké Karlovice. This holiday home provides a terrace. Ubytovanie Chalupa Celnica sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Justina na břehu

U Justina na břehu

Ubytovanie (Apartmány) U Justina na břehu. Set in Velké Karlovice, U Justina na břehu offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. The apartment offers a terrace. Ubytovanie U Justina na břehu sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Velké Karlovice

Mesto Velké Karlovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a ubytovanie v meste Velké Karlovice.