Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Valašský dvůr

Zastávka miestnych autobusov je situovaná priamo pred budovou ubytovacieho zariadenia. Ponúka plne vybavené apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a veľkú záhradu s detským ihriskom. Ubytovacie zariadenie Valašský dvůr sa nachádza v tichom prostredí, len 500 metrov od lyžiarskeho strediska Razula a 5 km od centra obce Velké Karlovice. V blízkom okolí nájdete tiež rôzne turistické chodníky, cyklotrasy a bežkárske trasy, zatiaľ čo golfové ihrisko Horal sa nachádza vo vzdialenosti 4 km. Reštaurácie a obchod s potravinami sú od ubytovacieho zariadenia Valašský dvůr vzdialené 500 metrov. Každý apartmán má dobre vybavenú kuchynku, jedálenský kút, vlastnú kúpeľňu a satelitnú TV. Priamo na mieste je vám tiež k dispozícii úschovňa lyží a bicyklov.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Valašský dvůr

 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Badmintonové vybavenie
 • Aquapark Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Lyžiarska školaza príplatok
 • Úschovňa lyží
 • Minigolf
 • Jazda na koni Mimo ubytovania
 • Bowling Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovacia garáž
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Masáž celého tela
 • Masážeza príplatok
 • Bezpečnostné zábrany pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Velké Karlovice

Dvě chalupy - Velké Karlovice

10

Dvě chalupy - Velké Karlovice

Ubytovanie (Apartmány) Dvě chalupy - Velké Karlovice. Set in Velké Karlovice, 47 km from Zlín, Dvě chalupy - Velké Karlovice offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Dvě chalupy - Velké Karlovice sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

U Justina na potůčku

10

U Justina na potůčku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Justina na potůčku. Ubytovacie zariadenie U Justina na potůčku sa nachádza v obci Velké Karlovice v Zlínskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie U Justina na potůčku sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chalupa Nella II.

10

Chalupa Nella II.

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa Nella II.. Chalupa Nella II. Is situated in Velké Karlovice. The accommodation is 33 km from Žilina, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Chalupa Nella II. sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Tiny house

9,9

Tiny house

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Tiny house. Situated in Velké Karlovice in the Zlin region, Tiny house has a terrace and garden views. Ubytovanie Tiny house sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmán Javorník a Javorníček

9,8

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček sa nachádza v obci Velké Karlovice. Ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Javorník a Javorníček sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chalupa U Vašutů

9,8

Chalupa U Vašutů

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa U Vašutů. Chalupa U Vašutů sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchynkou. Ubytovanie Chalupa U Vašutů sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chalupa U Vašutů má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chalupa U Vašutů momentálne evidujeme 90 recenzií.

Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice

9,7

Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice. Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice is located in Velké Karlovice and offers a bar, a tennis court and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmán AČKO Polanský Dvůr - Velké Karlovice sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmán Velké Karlovice

9,7

Apartmán Velké Karlovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Velké Karlovice. Located in Velké Karlovice in the Zlin region, Apartmán Velké Karlovice features a garden. Ubytovanie Apartmán Velké Karlovice sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmína

9,6

Apartmína

Ubytovanie (Apartmán) Apartmína. Boasting river views, Apartmína features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Lanterna. Ubytovanie Apartmína sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmína má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmína momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chalupa Nella

9,6

Chalupa Nella

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa Nella. Chalupa Nella sa nachádza v obci Velké Karlovice v Zlínskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Chalupa Nella sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytování Polanský Dvůr

9,5

Ubytování Polanský Dvůr

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Polanský Dvůr. Set in Velké Karlovice, Ubytování Polanský Dvůr offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Ubytování Polanský Dvůr sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chalupa Pohoda

9,5

Chalupa Pohoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Pohoda. Chalupa Pohoda sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka ubytovanie s grilom. K dispozícii je aj terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa Pohoda sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Grandhotel Tatra

9,5

Grandhotel Tatra

Ubytovanie (Hotel) Grandhotel Tatra. Hotel Grandhotel Tatra sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka wellness centrum a terasu. Personál reštaurácie pripravuje jedlá z miestnych surovín. Ubytovanie Grandhotel Tatra sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Grandhotel Tatra má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Grandhotel Tatra momentálne evidujeme 556 recenzií.

Pod Miloňovou

9,4

Pod Miloňovou

Ubytovanie (Apartmány) Pod Miloňovou. Ubytovacie zariadenie Pod Miloňovou sa nachádza 300 metrov od hotela Lanterna a 700 metrov od hotela Galik v obci Velké Karlovice a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Pod Miloňovou sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Pod Miloňovou má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Pod Miloňovou momentálne evidujeme 62 recenzií.

Polanský Dvůr

9,3

Polanský Dvůr

Ubytovanie (Apartmány) Polanský Dvůr. Located in Velké Karlovice in the Zlin region, Polanský Dvůr provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Polanský Dvůr sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartments Ve dvoře

9,3

Apartments Ve dvoře

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ve dvoře. Ubytovacie zariadenie Apartments Ve dvoře sa nachádza vo Velkých Karloviciach a ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Ve dvoře sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartments Ve dvoře má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartments Ve dvoře momentálne evidujeme 44 recenzií.

Statek U Rajmunda

9,3

Statek U Rajmunda

Ubytovanie (Farma) Statek U Rajmunda. Ubytovacie zariadenie Statek U Rajmunda sa nachádza vo Veľkých Karloviciach, 5 km od lyžiarskeho centra Machůzky a 6 km od lyžiarskeho strediska Razula. Ubytovanie Statek U Rajmunda sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Statek U Rajmunda má celkové hodnotenie 9,3. Pre Farma Statek U Rajmunda momentálne evidujeme 91 recenzií.

Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr

9,2

Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr. Boasting a tennis court, barbecue facilities, and a terrace, Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr offers accommodation in Velké Karlovice with free... Ubytovanie Apartmán NETA Velké Karlovice, Polanský Dvůr sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartman U sjezdovky

9,2

Apartman U sjezdovky

Ubytovanie (Apartmán) Apartman U sjezdovky. Apartmán U sjezdovky ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Velké Karlovice, len 200 metrov od hotela Lanterna. Ubytovanie Apartman U sjezdovky sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartman U sjezdovky má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman U sjezdovky momentálne evidujeme 22 recenzií.

Chaloupka u Razuly

9,1

Chaloupka u Razuly

Ubytovanie (Apartmán) Chaloupka u Razuly. Apartmán Chaloupka u Razuly sa nachádza v obci Velké Karlovice, 48 km od poľského mesta Wisła a 50 km od mesta Ustroń. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Chaloupka u Razuly sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chaloupka u Razuly má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Chaloupka u Razuly momentálne evidujeme 29 recenzií.

Pod Beskydem, Velké Karlovice

9

Pod Beskydem, Velké Karlovice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pod Beskydem, Velké Karlovice. Set in Velké Karlovice, Pod Beskydem, Velké Karlovice offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Pod Beskydem, Velké Karlovice sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chaloupka Prischlop

9

Chaloupka Prischlop

Ubytovanie (Horská chata) Chaloupka Prischlop. Chaloupka Prischlop ponúka ubytovanie s terasou, asi 3,6 km od zábavného parku Funpark. Táto chata s vlastným stravovaním má záhradu. Ubytovanie Chaloupka Prischlop sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Valašské chalupy U Potůčka

8,8

Valašské chalupy U Potůčka

Ubytovanie (Apartmán) Valašské chalupy U Potůčka. Valašské chalupy U Potůčka sa nachádzajú pár krokov od vleku Vlek dvoumístný vo Velkých Karloviciach. Ponúkajú ubytovanie s kuchynkou. Ubytovanie Valašské chalupy U Potůčka sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Valašské chalupy U Potůčka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Valašské chalupy U Potůčka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Valašské chalupy Resort

8,8

Valašské chalupy Resort

Ubytovanie (Rezort) Valašské chalupy Resort. Valašské chalupy Resort features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Velké Karlovice. Ubytovanie Valašské chalupy Resort sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Potocký

8,7

Hotel Potocký

Ubytovanie (Hotel) Hotel Potocký. Hotel Potocký sa nachádza vo Veľkých Karloviciach, približne 700 metrov od vlekov Doppelmayer, Tatrapoma a Detská poma. Ubytovanie Hotel Potocký sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Potocký má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Potocký momentálne evidujeme 41 recenzií.

Valašské chalupy Kyčerka

8,7

Valašské chalupy Kyčerka

Ubytovanie (Penzión) Valašské chalupy Kyčerka. Ubytovacie zariadenie Valašské chalupy Kyčerka sa nachádza v obci Velké Karlovice, len pár krokov od Dvoumístného vleku. Ubytovanie Valašské chalupy Kyčerka sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Valašské chalupy Kyčerka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Valašské chalupy Kyčerka momentálne evidujeme 48 recenzií.

Penzion Luka

8,6

Penzion Luka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luka. Located in Velké Karlovice, Penzion Luka features a bar, shared lounge, ski-to-door access, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Penzion Luka sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice

8,5

Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice. Located in Velké Karlovice in the Zlin region, Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice features a terrace and mountain views. Ubytovanie Chalupa U Šindelářů - Velké Karlovice sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Moravia Soláň, horská chata

8,3

Moravia Soláň, horská chata

Ubytovanie (Horská chata) Moravia Soláň, horská chata. Horská chata Moravia Soláň sa nachádza v pokojnej oblasti a ponúka miesto na relaxáciu, výhľad na prírodu a miesto, kde začínajú cyklistické a turistické... Ubytovanie Moravia Soláň, horská chata sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Moravia Soláň, horská chata má celkové hodnotenie 8,3. Pre Horská chata Moravia Soláň, horská chata momentálne evidujeme 134 recenzií.

Penzion pod Pralesem

8,2

Penzion pod Pralesem

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Pralesem. Penzion pod Pralesem sa nachádza 6 km od centra Veľkých Karlovic a 200 metrov od lyžiarskeho strediska Razula a ponúka reštauráciu s terasou. Ubytovanie Penzion pod Pralesem sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion pod Pralesem má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion pod Pralesem momentálne evidujeme 84 recenzií.

Horský Hotel Babská

7,8

Horský Hotel Babská

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Babská. Hotel Babská sa nachádza v obci Leskové-Velké Karlovice uprostred Beskýd a ponúka vám krytý bazén, saunu a masáže. Ubytovanie Horský Hotel Babská sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Horský Hotel Babská má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Horský Hotel Babská momentálne evidujeme 156 recenzií.

Hotel Galik

7,7

Hotel Galik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galik. Hotel Galik sa nachádza vo Veľkých Karloviciach, 100 metrov od lanovky Galik a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Galik sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Galik má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Galik momentálne evidujeme 50 recenzií.

Pod Javorem

7,3

Pod Javorem

Ubytovanie (Hotel) Pod Javorem. Boasting ski-to-door access and terrace, as well as a restaurant, Pod Javorem is situated in Velké Karlovice. 2. Ubytovanie Pod Javorem sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Pod Javorem má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Pod Javorem momentálne evidujeme 5 recenzií.

Biofarma na Lúce

Biofarma na Lúce

Ubytovanie (Horská chata) Biofarma na Lúce. Ubytovacie zariadenie Biofarma na Lúce sa nachádza v obci Velké Karlovice a ponúka terasu. Ubytovanie Biofarma na Lúce sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmán Lesková

Apartmán Lesková

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lesková. Featuring ski-to-door access and a terrace, Apartmán Lesková offers accommodation in Velké Karlovice with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Lesková sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chaloupka U Justina

Chaloupka U Justina

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaloupka U Justina. Ubytovacie zariadenie Chaloupka U Justina sa nachádza v obci Velké Karlovice, 1,3 km od hotela Lanterna. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory. Ubytovanie Chaloupka U Justina sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Chata v prírode Chaloupka U Justina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Velké Karlovice

Apartmán Velké Karlovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Velké Karlovice. Apartmán Velké Karlovice is situated in Velké Karlovice. The accommodation is 49 km from Cieszyn. The accommodation is fitted with a kitchen. Ubytovanie Apartmán Velké Karlovice sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytování pod Rozhlednou

Ubytování pod Rozhlednou

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování pod Rozhlednou. Located in Velké Karlovice in the Zlin region, Ubytování pod Rozhlednou has a garden. It provides free WiFi and a terrace. Ubytovanie Ubytování pod Rozhlednou sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

U Justina na břehu

U Justina na břehu

Ubytovanie (Apartmány) U Justina na břehu. Set in Velké Karlovice, U Justina na břehu offers accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. The apartment offers a terrace. Ubytovanie U Justina na břehu sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chalupa Celnica

Chalupa Celnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Celnica. Featuring accommodation with a balcony, Chalupa Celnica is set in Velké Karlovice. This holiday home provides a terrace. Ubytovanie Chalupa Celnica sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Na Kopečku

Penzion Na Kopečku

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Kopečku. Penzión Na Kopečku sa nachádza v obci Velké Karlovice, 300 metrov od lyžiarskeho vleku Lanterna a 400 metrov od lyžiarskeho vleku Galik. Ubytovanie Penzion Na Kopečku sa nachádza v meste Velké Karlovice (Česko - Zlínsky kraj).