Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vernár

V meste Vernár (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vernár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vernár

Hotel Studničky

9,8

Hotel Studničky

Ubytovanie (Hotel) Hotel Studničky. Hotel Studničky sa nachádza v obci Vernár, len 50 metrov od lyžiarskeho strediska Vernár - Studničky. Ubytovanie Hotel Studničky sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Studničky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Hotel Hotel Studničky momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzion u Šimona

9,5

Penzion u Šimona

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Šimona. Penzión u Šimona sa nachádza v obci Vernár, 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Studničky. Ubytovanie Penzion u Šimona sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Šimona má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion u Šimona momentálne evidujeme 160 recenzií.

Penzion Sabina

9,3

Penzion Sabina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sabina. Penzión Sabina sa nachádza v obci Vernár v Národnom parku Slovenský raj. Ubytovanie Penzion Sabina sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sabina má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Sabina momentálne evidujeme 113 recenzií.

Apartment Adare

Apartment Adare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adare. Ubytovanie Apartment Adare sa môže pochváliť výhľadom na hory a ponúka ubytovanie s terasou vzdialené približne 1,4 km od obce Vernár. Ubytovanie Apartment Adare sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment Adare nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Vernár

Mesto Vernár sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Vernár.