Hľadať

Ubytovanie

Zelená chalupa Vernár Dovolenkový dom

232 Do Mlyna, 059 17 Vernár, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zelená chalupa Vernár. Zelená chalupa Vernár sa nachádza v obci Vernár v Prešovskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 27 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Zelená chalupa Vernár sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Zelená chalupa Vernár

Mesto Zakopané je od dovolenkového domu vzdialené 48 km a obec Tatranská Bukovina je vzdialená 49 km. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovať na súkromnom parkovisku na mieste. Zelená chalupa Vernár sa nachádza v obci Vernár v Prešovskom kraji a ponúka terasu. V ubytovaní Zelená chalupa Vernár môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Dovolenkový dom má 4 spálne, 2 kúpeľne, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na hory. K vybaveniu patrí posteľná bielizeň, uteráky a satelitná TV s plochou obrazovkou. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Zelená chalupa Vernár najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 17 km. Ubytovanie je vzdialené 27 km od Štrbského Plesa.

Iná ubytovanie v meste Vernár

Hotel Studničky

9,8

Hotel Studničky

Ubytovanie (Hotel) Hotel Studničky. Hotel Studničky sa nachádza v obci Vernár, len 50 metrov od lyžiarskeho strediska Vernár - Studničky. Ubytovanie Hotel Studničky sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Studničky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Hotel Hotel Studničky momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzion u Šimona

9,5

Penzion u Šimona

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Šimona. Penzión u Šimona sa nachádza v obci Vernár, 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Studničky. Ubytovanie Penzion u Šimona sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion u Šimona má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion u Šimona momentálne evidujeme 160 recenzií.

Penzion Sabina

9,3

Penzion Sabina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sabina. Penzión Sabina sa nachádza v obci Vernár v Národnom parku Slovenský raj. Ubytovanie Penzion Sabina sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Sabina má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Sabina momentálne evidujeme 113 recenzií.

Apartment Adare

Apartment Adare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adare. Ubytovanie Apartment Adare sa môže pochváliť výhľadom na hory a ponúka ubytovanie s terasou vzdialené približne 1,4 km od obce Vernár. Ubytovanie Apartment Adare sa nachádza v meste Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartment Adare nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.